Stupidní reklama

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 24. 11. 2011 20:47

Opět to zkouším. Ona reklama, která zasáhne i část textovou, která je vyhrazena fóru, se mně objevila 2x za celkem dost dlouhý čas (desítky minut - odhadem více než hodina). Jednou při vstupu na fórum avmania.cz a pak při vstupu na fórum pauza.cz (snad se nepletu, že to bylo právě tam :D ). Důležitý je ale počet výskytů - 2x. 2x jsem to zavřel křížkem a je klid. Tedy zatím.

Jinak používám Firefox, to pro úplnost, ne kvůli jakékoliv reklamě a spuštění flamu.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 25. 11. 2011 17:52

Dneska to na mě vyskočilo zatím jen dvakrát, ale předevčírem tak 245x.. :-\
Mr.Semtex
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radimecek13 17. 12. 2011 19:14

mě dnes min.30 krát,strašný.... :grr:
Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado



FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín
radimecek13
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hexxisek 17. 12. 2011 22:41

přídávám se...ta reklama na mobil je fakt otravná...beru když je to po okrajích stránky, ale aby to lezlo do obsahu..to je trošku moc...ale asi si hold musím zvykat...reklamy jsou dnes úplně všude :grr:
Macbook Pro 13" 2011 early / iPhone 5S / Harman Kardon AVR 100 + QLN Qubic 2 / Optoma HD131xe - 90" úhlopříčka / Beats Solo 2
hexxisek
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 18. 12. 2011 10:25

Je to divné. Já reklamu schválně neblokuji. Chci fórum vidět tak, jak ostatní uživatelé. Ale reklama mně tam neskáče, tak jak píšete. Soustřeďte se na to, kam kliknete, popř. kde necháte „odložený“ kurzor, když něco čtete. Jste v té chvíli přihlášení? Máte povolené cookies atd. atd.?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hexxisek 18. 12. 2011 11:20

Přihlášený sem nebyl, kurzor byl v místě kde reklama vůbec žádná není (pravý horní roh). Přesto při načtení stránky ihned zčernala obrazovka a vylezla ta nanervijdoucí reklama. Cookies mám povoleny. Snad tyto informace k nečemu budou ;-)
Macbook Pro 13" 2011 early / iPhone 5S / Harman Kardon AVR 100 + QLN Qubic 2 / Optoma HD131xe - 90" úhlopříčka / Beats Solo 2
hexxisek
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 19. 12. 2011 19:04

Tak to je možná ono. Kdybys byl přihlášení, tak se IMHO reklama objeví jen v omezeném počtu ... samozřejmě ... pokud nad ní nenecháš stát kurzor, nebo dokonce neklikneš.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 19. 12. 2011 20:33

Ta černá obražofka MĚ SVRCHOVANĚ S.E.R.E. - KTEREJ DE.BIL TO VYMYSLEL? To už jsme tak chudý, že si musíme nechávat plesknout takovou ZKU.RVE.NOU reklamu přes celej screen, když už je rozlezlá po obou stranách diskusního pole?
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod šeďour 20. 12. 2011 12:26

Zelenej brouku, ty jsi to napsal pěkně hustě a výstižně :hmm: za to máš mojí plnou podporu (teda pokud budeš potřebovat podepřít)
:mrgreen:
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Kocmeister 20. 12. 2011 12:55

Přihlášenej jsem vždycky, kurzor ať mám kdekoliv, tak to stejně vyskočí. Už jen kvůli tomu bych si tento mobil nekoupil. Spíše anti-reklama.
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 20. 12. 2011 19:55

Můžete mně vysvětlit, pro já s tou reklamou nemám takové problémy jako vy? To je divný. Používám Firefox v 3.6.xx. Nic neblokuji. Tak kde je problém?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krovak_cze 20. 12. 2011 19:58

asi nejaka protekce :mrgreen:
krovak_cze
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 20. 12. 2011 20:14

krovak_cze to právě není.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 20. 12. 2011 22:51

MgX --> Hadam nebudes presviedcat ludi, ze im reklama nevyskakuje, ked im vyskakuje :D

Osobne uspesne pouzivam FlashBlock a tym padom s reklamou nemam ziadny problem :D
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 21. 12. 2011 08:48

Zajímavý, že mě se taky nic takovýho neobjevuje, zatím ani u sebe, ani ve škole na mnoha počítačích :)
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků