Playstation 3 jako Bluray přehrávač - dotazy,rady,zkušenosti

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod marts 19. 1. 2010 16:49

Pro jistotu jsem se na něj díval (kvůli ověření těch zvukových formátů), myslím si že v základu by to pro zamýšlený účel mělo stačit.

Na doporučení jiného modelu nemám v současné době dostatečný přehled - tedy nijak zvlášť to nesleduju, možná by se tu na fóru našel někdo jiný kdo by to mohl zhodnotit.
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vanDave 19. 1. 2010 18:17

hondza87: Co máš za repro?
->>> Seznam hifiprodejen: http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1724&t=767373 <<<-
Gangsta asesoríz: Hlavní je řetěz. Skorozlaté řetězy se dají sehnat v metráži v železářství. Koupíme asi tak 5 metrů. :D
Olympus E-PM1 + 14-42mm
vanDave
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hondza87 19. 1. 2010 19:02

marts: jj, děkuju...jako o tomhle reeiveru píšou všude jen samý pozitiva, tak myslím že bude v pohodě pro mě jako ne pro extra náročného uživatele, uplně dostačující...
vanDave: ještě nemám...budu kupovat až s receiverem...ale přemýšlel jsem že bych zajel do sonycentra do phy a podíval se tam po nějakých...líběj se mi tyhle SONY SSFCR4000, nebo SONY SSFCR6000...ale ještě nejsem rozhodnutej, třeba to budou nějaký jiný!!! Teď mám DK Panasonic SC PT475EP-K a spokojenost, jen je právě problém s těma zvukama stím DTS HD a TrueHD, přes optiku mi to schroupe jenom to TrueHD a nebo klasický DD...
hondza87
Junior

Odeslat příspěvekod vanDave 19. 1. 2010 19:13

Tak si založ téma v Kompletních sestavách a napiš tam, jakej máš cenovej strop, jak velká je místnost/ozvučovanej prostor a odkud cca jsi, ať Ti můžem doporučit nějaký hifistudio. Ale už předem řeknu, že to Onkyo si zaslouží lepší bedny než ty levný sloupovky od Sony. Zbytek dořešíme tam.
->>> Seznam hifiprodejen: http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1724&t=767373 <<<-
Gangsta asesoríz: Hlavní je řetěz. Skorozlaté řetězy se dají sehnat v metráži v železářství. Koupíme asi tak 5 metrů. :D
Olympus E-PM1 + 14-42mm
vanDave
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepke-pletke 23. 4. 2010 20:34

zdravím.
neviem, či sa pýtam v správnej téme, ale myslíte si, že sa oplatí zobrať PS3ku za 200e (akcia Orange) ako blu-ray player? príp. ak nie, poradili by ste mi nejaký základný player v rozumnej cene? k televízoru sony kdl-40z5500. samozrejme, aby to nebol nejaký posledný črep.
História je svedkom doby, dňom pravdy, životom pamiatky, majstrom života a hlásateľom uplynulých čias.
pepke-pletke
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dusan 24. 4. 2010 08:38

pepke-pletke píše:zdravím.
neviem, či sa pýtam v správnej téme, ale myslíte si, že sa oplatí zobrať PS3ku za 200e (akcia Orange) ako blu-ray player? príp. ak nie, poradili by ste mi nejaký základný player v rozumnej cene? k televízoru sony kdl-40z5500. samozrejme, aby to nebol nejaký posledný črep.


Nevyplati, BD prehravace sly s cenou masivne dolu a dneska za podobne penize sezenes BD-prehravac stredni tridy, ktery preci jenom umi vice a lepe nez univerzalni PS3. Ta se vyplati jen pokud na ni chces hrat hry. Pro tebe pokud uz mas Sony muze byt dobra volba SONY BDP-S360 velmi osvedceny a opravdu povedeny kousek s cenou u vas aktualne nejakych 220e, ale asi by se dal i levneji (neznam Slovensko tak dobre, abych nasel nejnizsi pouzitelnou cenu).
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mortalbad 23. 5. 2010 12:20

dobry den. ja uz mam ps3 + lg ms400 http://avmania.zive.cz/Default.aspx?section=21&server=1&article=1965 a potrebujem este k tomu nejake audio. potrebujem maximalne 2+1, lebo 5.1 nemam v obyvacke kde dat. rozmyslam o tychto http://www.tpd.sk/katalog/tv-a-video/domace-kino/domace-kino-s-dvd-prehravacom/?detail=12134 ma niekto s tym nejake skusenosti? pacia sa mi vzdhladovo. bude to stacit an hry a filmy? za odpoved dakujem.
mortalbad
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Uffendi 18. 2. 2011 06:16

Zdravim pánové. Po precteni tohoto vlakna asi uz odpoved znam ale radeji si to overim. Mam PS3 (tlustou) propojenou s AVR pres optiku AVR umi jen DD DTS. Na vetsine blu ray filmu je anglicka stopa psana v DTS HD a DD True HD. Uslysim z AVR alespon DD,DTS (anglictinu), nebo jen lpcm stereo?
Uffendi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod NefroniK 20. 2. 2011 16:30

Ked uz to mas preco to rovno neskusis? :) Zalezi ako nastavis vystup z PS3, mozes nastavit aby PS3 prekodovavalo na klasicky 5.1. Ja to mam ale na automatike pretoze AVR to zvlada. Ale ak ti PS3 posle DTS HD tak to AVR ktory DTS HD nema neprehra, ani vo forme DTS.
NefroniK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Neophytee 20. 4. 2011 19:23

Zdravím,vyskytl se mi problém s obrazem.Mám PS3 slim propojený HDMI s AVR Onkyo TX-NR509 a HDMI do TV Samsung.Během přehrávání filmů,BD či Dvix se mi stává,že během filmu mi vypadne obraz tak na sekundu dvě,zvuk jede i během výpadku.Nevíte,co by mohlo být špatně?Zkoušel sem i kable prohodit,ale nepomohlo.Problém se ukázal až po koupení AVR.Není to pravidelné,5 filmů může hrát v poho,a v šestém to 2krát vypadne.Filmama to není,při výpadku jsem to zkošel vrátit a už to neudělalo.
Tak kdyby někdo věděl,tak pisněte.Předem děkuji,Jirka
Neophytee
Junior

Odeslat příspěvekod kobalto 30. 11. 2011 08:01

Když přehrávám filmy divx přes USB flashku na PS3 tak se mě v průběhu filmu začne rozcházet zvuk a obraz. Na začátku filmu to je ok, ke konci filmu je rozdíl cca 1 sekundu (tj. při mluveném slovu či bouchnutí dveří ve filmu to je docela rušivé). Nevíte čím to je? Je to u více filmů - záhadou mě je že když film přetočím ke konci tak je synchronizace zvuk a obraz ok, ale když to nechím hrát od začátku tak skončí film s posunem.

Pop řečtení výše uvedeného příspěvku budeme mít s kolegou stejný problém - akorát mám ps3 propojené napřímo s TV přes HDMI. může na to mít vliv kabelu? je objednaný z číny přes ebay. nebo je zrada v nějakém kódování?
kobalto
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marts 30. 11. 2011 19:45

mno, toto bude něco jiného kabel na takovýto jev nemá vliv - šlo by vyzkoušet filmy které se takto chovají třeba na PC? jestli to na něm jede v pořádku? máš poslední verzi firmware v PS3?
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sajm0n 21. 12. 2011 09:52

Chcem sa informovat ohladom jednej veci. Planujem kupit blu-ray prehravac, pravdepodobne samsung, kedze mam samsung aj TV (plasma,150cm)

No nechcem investovat viac nez okolo 130eur. Preto neviem, ci sa mi oplati radsej kupit PS3 cca za 200eur a zaroven ju vyuzivat aj na hranie hier, aj na bezproblemove pozeranie HD filmov (3D tiez samozrejme) alebo kupit bluray prehravac do 130eur..

Co by set mi poradili vy ?
Sajm0n
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marts 21. 12. 2011 11:04

Tak toto je čisté osobní rozhodnutí, zamyslel bych se hlavně nad otázkou: "Budu opravdu hrát hry na PS3?"
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sajm0n 21. 12. 2011 12:20

ide o to, ze za nejaky bluray player zaplatim 150euro, nebude to pochopitelne spicka za tu cenu. Alebo zaplatim 220 a bude mi to plnit rovnaky ucel (PRI ROVNAKEJ KVALITE VIDEA) a budem k tomu moct hrat hry (OBCAS)

Len neviem, ako to je s kvalitou videa a 3d, ci nebudu problemy pri PS3
Sajm0n
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků