Logitech X-230+externí ZK

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod AtT0mX 25. 12. 2011 20:30

Zdravím, mám dotaz a to že mám v plánu si pořídit kombinaci reprobeden logitech x230 s externí zvukovou kartou Creative X​-Fi Surrou​nd 5.1 Pro
Kód: Vybrat vše
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=83739


Nejprve jsem uvažoval mezi touto kombinací x230+ex. ZK nebo koupit samotné Logitech Z-2300.. Co se mě týče, vyžaduji čistý zvuk a kvalitní hluboké basy. Bohužel jsem ale limitován částkou 2000 Kč, což i dnes je stále u Z2300 docela málo..

Chtěl bych tedy vědět, jestli zmíněná kombinace X230+zmíněná externí zvuková karta od Creative jsou dobrou volbou.
Díky za radu
AtT0mX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Odar 25. 12. 2011 22:10

V zasade nevidim problem - fungovat by to malo.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod AtT0mX 26. 12. 2011 12:42

takže mohu čekat kvalitní zvuk, když to bude i s tou zvukovkou ?
AtT0mX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Odar 26. 12. 2011 12:47

Mozes ocakavat zvuk v danej cenovej kategorii. Nic viac, nic menej. Pri tychto zariadeniach treba v prvom rade pozerat na co, aby splnili svoj hlavny ucel. O kvalite reprodukcie tu moc rec nemoze byt.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod AtT0mX 26. 12. 2011 15:29

ano s tím počítám, ale zajímá mě, jestli se vyplatí k těm reproduktorům dokoupit tu zvukovou kartu
AtT0mX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BinLadin (novy) 26. 12. 2011 16:19

podle mě na Logitech X230 nepoznáš rozdíl mezi integrovanou a externí zvukovou kartou ... spíš bych ty peníze dal do repráčků tam udělají lepší službu .... osobně mám Logitech Z-3, ale ty jsou tak maximálně na hry, trochu filmy ... tam ty (pře)basy tolik nevadí :-).
BinLadin (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AtT0mX 26. 12. 2011 18:25

Takže raději se podívat po samotných Z-2300 ? Ještě jsem koukal na Z-4, ale moc nevypadá, že jsou na poslech hudby
AtT0mX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PCDaemon 26. 12. 2011 20:35

Ak ti ide o skutocne o kvalitny zvuk, tak zabudni na reprosustavy od firiem ako Creative, Logitech, Genius. Dobre reprosustavy ti vydrzia dlho, takze ak to nechces len na par mesiacov, ale na roky, tak radsej setri. 2000 Kc to je dobry zaklad na jeden aktivny reproduktor ;-)
PCDaemon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod AtT0mX 26. 12. 2011 20:50

o skutečně kvalitní zvuk mi nejde :-) rád bych dobře vybral co nejlepší 2.1 sestavu do této cenové kategorie
AtT0mX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PCDaemon 26. 12. 2011 21:06

Tak to je potom jedno, chod do obchodu a vypocuj si nejake tie PC reproduktory do 2000 a ktorych zvuk sa ti bude najviac pozdavat, tie kup. Aj ked v obchode to bude inac hrat ako v nejakej izbe. A skus sa pozriet na czechcomputer.cz, tam byvaju k vyrobkom diskusie, mozno tam skor najdes radu. :-)
PCDaemon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zino333 27. 12. 2011 00:40

Odbočím trocha od tých reproduktorov a pridám niečo k tej zvukovke. Viem, že veľa ľudí tu so mnou možno nebude súhlasiť ale z vlastnej skúsenosti viem, že pokiaľ nejdeš cez digitálny výstup (coax/optical) ale cez analóg, tak akákoľvek zvukovka od Asus (Xonar) alebo Creative dosť výrazne skvalitní zvuk. Avšak osobne by som preferoval ASUS lebo za menšiu cenu dostaneš "viac muziky" a kvalitnejšej ako od Creative a navyše majú Creative zvukovky problémy so systémovými ovládačmi a podporou. Jednoducho Xonar-y fungujú lepšie. Na internete je o tom tiež toho veľa popísané...
Hifiman EF600 + Schiit Lyr 3 > Meze 109 Pro + Hifiman HE6se V2
zino333
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků