[recenze] Ultimate Ears Triple.FI 10 Pro

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ujoslav 18. 1. 2012 23:29

Ad kábel: viewtopic.php?p=8099260#p8099260 a viewtopic.php?p=8120918#p8120918
Po takmer roku používania stále ako nový a pohodlie neskutočné oproti originálnej anakonde.
Nástavce používam tie najväčšie a sedí to krásne. Mám mega diery v hlave :D
Na cesty: Clip+ => UE Triple.Fi
Do práce: iAudio X5L 120GB => UE Triple.Fi
Doma zdroj: Carat-Ruby 2 / ARCAM CD72T
Repro: ARCAM A85 => Monitor Audio RS6
Slúchadlá: Dispre II JFET => Sennheiser HD800
ujoslav
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pacient 19. 1. 2012 08:36

Ahoj chlapci, děkuji všem za rady. Nemáte někdo zkušenost s tímto kabelem?http://www.headphones.cz/inshop/nahradni-dily/kabely/fiio-rc-ue1.htm
Docela se mi líbí a cena je ještě přijatelná.
pacient
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bína 19. 1. 2012 10:27

CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lieti 27. 1. 2012 17:28

Ahojte,
prosím Vás, ktoré s dostupných káblov sú mechanicky najodolnejšie, už ma totiž tie káble neuveriteľne se.ú!
Za výmenu káblov som dal pomaly viac ako za slúchatká a to sa snažím k ním pristupovať slušne.
Vďaka.
FLAC + Foobar 2000 -> Firestone ILTW -> ??? -> marantz-PM 80mk II -> Mission M32i
lieti
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubaak 27. 1. 2012 17:43

nejlepší zkusenost mám s průhledným, vydrží cca. 1,5-2 roky,
Krovak_CZE má myslim na fi10 jestě z mých starých fi5 průhledný už cca. 3-3,5 roku

Neoriginální jsem nezkušel
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ujoslav 27. 1. 2012 23:37

Mne na čiernom stvrdla izolácia (pravdepodobne mrazom) a polámala sa po cca. roku. Na priesvitnom mi po roku vyliezla izolácia z púzdra (foto niekde v tomto vlákne) a tiež stvrdla izolácia.
Teraz mám už skoro rok kábel LLL z ebay a je skvelý, stále ako nový a perfektne ohybný.
Originálny už nikdy viac ani keby bol za stovku :/
Môžeš napr. skúsiť ten Fiio a poreferovať praktické skúsenosti. Vyzerá veľmi solídne.
Na cesty: Clip+ => UE Triple.Fi
Do práce: iAudio X5L 120GB => UE Triple.Fi
Doma zdroj: Carat-Ruby 2 / ARCAM CD72T
Repro: ARCAM A85 => Monitor Audio RS6
Slúchadlá: Dispre II JFET => Sennheiser HD800
ujoslav
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kokosak106 29. 2. 2012 17:13

Ahoj,
právě sem se vrátil domů a povedla se mi pro někoho neuvěřitelná věc.Sám mám těď chuť si utrhnout hlavu...Chtěl jsem vyměnit kabel a při odejímání starého se u levého sluchátka zalomil pin tak, že vůbec nekouká ven. Máte prosím někdo zkušenost s nějakým řešením? :roll:
kokosak106
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kokosak106 3. 3. 2012 11:29

..tady ještě přikládám obrázky. Opravdu nikdo neví co s tím? :oboze

Obrázek
Obrázek
kokosak106
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Misoo9005 3. 3. 2012 13:29

No urcite bez za hodinarom, podobny problem som uz riesil (sice nie na sluchatkach)... :-D
JRiver (Wasapi)-->JDS Labs ODAC-->DIY AMP-->AKG K712 Pro + Oyaide HPC-X62
HTC One (Poweramp)-->Sony MH1C
-------------------------------------------------------------------------------------------
Lancia Kappa 20V Turbo
Lancia Thesis 2.4 JTD
Misoo9005
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kokosak106 3. 3. 2012 13:35

Dobře, děkuji za odpověď v pondělí tam zkusím zajít :)
kokosak106
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod glassmoon 3. 3. 2012 14:12

ujoslav píše:Mne na čiernom stvrdla izolácia (pravdepodobne mrazom) a polámala sa po cca. roku. Na priesvitnom mi po roku vyliezla izolácia z púzdra (foto niekde v tomto vlákne) a tiež stvrdla izolácia.
Teraz mám už skoro rok kábel LLL z ebay a je skvelý, stále ako nový a perfektne ohybný.
Originálny už nikdy viac ani keby bol za stovku :/
Môžeš napr. skúsiť ten Fiio a poreferovať praktické skúsenosti. Vyzerá veľmi solídne.


to fiio by som neriskoval. je ovela ovela tazsi ako orig a nema pamatovu cast pre ohnutie za ucho a to zvysuje mikrofonovy a efekt a jeho vaha asi tiez neprispeje k stabilnemu usadeniu. radsej uz nejaky overeny upgrade kabel (lll) alebo weston original.
I'm a quitter. I come from a long line of quitters. It's amazing I'm here at all.
glassmoon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lieti 12. 3. 2012 13:05

No ja už prestávam mať nervy na tú mechanickú odolnosť kábla :twisted:
Viete mi poradiť nejaký kábel čo by mohol mať čo najvyššiu mechanickú odolnosť a bol by schopný ustáť aj stredoueurópsku zimu.
Svojho času mi niekto odporučil kábel typu "lanko" moc si neviem predstaviť čo si mám pod tým predstaviť.
Zvažujem tento kábel.
http://www.ebay.com/itm/5N-OCC-Ultimate ... 3372f34d6a
Ale ak viete o niečom odolnejšom v podobnej cenovej hladine, tak by som to privítal. Vďaka.
FLAC + Foobar 2000 -> Firestone ILTW -> ??? -> marantz-PM 80mk II -> Mission M32i
lieti
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tve.jezirko 19. 3. 2012 13:39

Chtěl jsem se zeptat, jak je to u triplu 10 s výškama. Právě m sluchátka dorazili domů a zdá se mi trochu to výškové pásmo potlačené. Nevím jestli je to zvykem, že jsme poslouchal o dost horší sluchátka a tam bylo výškové pásmo nezvykle zdůrazněné (porta pro a jim rovné...) ,nebo se mi do rukou dostal nepodařený kousek. Celkově to výškové pasmo je méně výrazné. Ne že by nehrálo vůbec, ale oproti portům a jim podobných, dokonce i proti domácí aparatuře, bednám cca 30tis. je pásmo výšek takové schované vzadu,jakoby čekalo až v té nahrávce opravdu bude něco co má "cinkat". Ale na druhou stranu je zase velmi přehledné a pokud je nahrávka opravdu kvalitní tak velmi hezké. Stalo se vám něco podobné když jste skoušeli sluchátka úplně jiné kvalitativní třídy?
tve.jezirko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krovak_cze 19. 3. 2012 13:47

ja to mam v pohode, co mas za prehravac a v jake kvalite skladby?
krovak_cze
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubaak 19. 3. 2012 13:49

no Fi10 jsou useknutý na 17kHz, ale nemění nic na tom že výšek maj celkem dost, on jejích charakter by měl být celej trošku bum-cink, s lehce potlačeným středním pásmem. Takže lehce záleží na čem to posloucháš a co z toho posloucháš.
Přehrávače jim sedí Iriver, Cowon, Emgeton. Nedoporučuju Sony (pak skutečně výšky nemaj a jdou pod deku, levný sonky, s 8 řadou už hrají), Sansa Clip (tam to cinká ale až moc a středy jsou až moc agresivní).
Za další bych řekl že mp3 128kb/s ti sluchátka nepřehrajou, je tam slyšet děsně ořezání.
Teď poslouchám Frederiku Stahl a sluchátka mi cinkaj jak o život.

A ještě mě napadlo, zkus jiny náušníky, přibalený comply jsou děsná deka a pak si ještě hrát s usazením v uchu (ale tím ztrácíš spíš basy).
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků