iRiver E300

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod no85307 26. 1. 2012 21:46

Chtěl jsem se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s iRiver E300. Zajímala by mě hlavně spolehlivost , kvalita zpracování a kvalita hudebního výstupu. Moc děkuji :)
no85307
Junior

Odeslat příspěvekod Ohm711 26. 1. 2012 22:33

Ohm711
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod no85307 27. 1. 2012 11:30

Chtěl jsem spíše uživatelskou recenzi, ten balast kolem mi moc nepomohl :)
no85307
Junior

Odeslat příspěvekod dazo 27. 1. 2012 11:33

Tym chcel povedat aj to, ze si sa mal pokracovat v tej teme a nie zakladat novu :-)
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod no85307 27. 1. 2012 13:35

Pokračovat bych moc rád chtěl, kdyby se něco z toho týkalo mého dotazu
no85307
Junior

Odeslat příspěvekod Gepa 16. 4. 2012 14:44

Vlastním Iriver E300. Zvuk mi přijde velmi dobrý :tleskani , ale nedoporučuji těm, kteří mají rádi poslech přebasovaný. Sluchátka používám Koss Porta Pro a basy mi s nimi přijdou tak akorát (o Kossách se říká, že jsou přebasované). V ekvalizérech je velmi velký výběr, nicméně jsou si dost podobné a používám téměř výhradně pouze vlastní nastavení. Vložil jsem do slotu kartu 16 GB (Class 10), zaplněnou z více než 13 GB. Pracuje s ní velmi rychle. Po zapnutí přístroj naběhne cca za 5 sekund, zmíněná karta se načítá přibližně dalších pět sekund. Načítání jednotlivých skladeb je už pak okamžité z vnitřní paměti i z karty. Jako mínus bych dal, že se ke kartě přehrávač chová trochu macešsky. :/ Nemůžete si sestavit Playlist z písniček z karty - pouze z toho, co máte v interní paměti. A co víc. Playlist lze setavit jen za pomocí dodávaného SW Iriver Plus 4 - a tedy na počítači. Dodávaný SW microSD kartu vůbec nevidí, ukáže vám disk vašeho PC, vnitřní paměť E300, ale kartu v přehrávači nikoli. Jiný praktický účel přiloženého SW, kromě zmíněné tvorby playlistu a aktualizace firmware, jsem zatím neobjevil. Samozřejmě, že umožňuje natažení písniček do přehrávače, ale to jde i bez něho. Dalším VELKÝM :pozor mínusem E300 je řazení písniček v přehrávači a nejen písniček, prakticky všeho. Neřadí abecedně, ale podle data přidání adresáře (souboru) do přehrávače! To je hodně nepraktická vlastnost. Interpreta, album, písničku, adresář - nic z toho nenajdete podle abecedy. Další menší mínus - u formátu FLAC nefungují některá vlastní nastavení zvukových efektů. Výdrž baterií jsem zatím neměřil (nemám přehrávač dlouho), ale ta je více než dostatečná.
Záznamník má hodně slabý mikrofon, ale základní funkci splní. Na nějaký tajný odposlech ;-) to není.
Jiné funkce jako video, obrázky, texty, či režim fitnes jsem nepoužíval. Rádio jsem jen vysloveně zkusil.
Gepa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod no85307 16. 4. 2012 19:08

Už jsem si koupil Cowon :) Asi poprosím o lock tohoto postu
no85307
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků