Evolve Blade - 1.5TB Media Player SH

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod robelles 10. 2. 2012 16:12

VildaT - Mal som ten firmware nainštalovaný no letel tak rýchlo preč, ako som ho tam dal. Kopec nedostatkov, mal nedotiahnuté veci.
Je pravda že gui 2.0 je pomalé no oproti 1 verzii s gui 2.0 je rýchlosť už lepšia a chce sa mi povedať raz taká. Má všetko čo chcem od neho a aj niečo navyše čo nepotrebujem.
Proste každý sme iný a vyhovuje nám niečo iné.
robelles
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod indiana_jones 11. 2. 2012 11:09

K mému problému ze strany 93 si odpovím sám, ale nejdříve připomenu o co šlo, kdybyste se dostali do stejného problému.
Evolve Blade II jsem koupil jako komplet s diskem. Přehrál jsem bootloader včetně fw (místo originálního, nepoužitelného fw Evolve mám PlayOn v4824) a před více jak měsícem mi odešel disk. Odnesl jsem jej na reklamační odd. prodejce. Po měsíci, den před vypršením lhůty, mi přišel přehrávač zpět s tímto verdiktem: Přehrávač přišel o záruku (je to logické, byl přehrán fw a před mou reklamací jsem se pokoušel sehnat na internetu originální Evolve bootloader, kterým bych vše navrátil zpět, ovšem bezvýsledně), ale disk byl vyměněn. Sice jsem s tím nepočítal, ale má to logiku, disk nemá nic společného s přehraným fw.
Tuto informaci zde píši proto, kdyby se někdo z vás dostal do stejné situace.
indiana_jones
Junior

Odeslat příspěvekod robelles 12. 2. 2012 09:13

Pre tých čo používajú jukebox. Snažím sa spojiť juke s thumbgen aby boli popisy v preklade aj s obrázkami. Podarilo sa mi to pri 2 filmoch. Ide to pomaly, ale dá sa to
robelles
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod terminator007 28. 2. 2012 00:19

Ahoj všem!

Mám dotaz, jelikož jste mi tady zatím se vší poradili, dám vám ještě jeden oříšek :-) Nyní řeším, že si chci koupit nějaký AV reciever a bedny a pouštět si 3D filmy z TV LG. Bohužel ta neumí DTS, tak si říkám, jak to vymyslet a poté nejen mě napadlo, že to půjde přehrávat pře Evolve centrum, jde to, ale... Pustím 3D film, nejčastěji HALF-SBS, na TV nastavím obraz vedle obrazu a vše vypadá, že šlape, bohužel titulky se mi roztáhnou do stran, že se zvětší a nejsou vůbec čitelné. Když to udělám na TV, titulky fungují skvěle, ale nejde zase zvuk, pokud je DTS. Víte někdo co s tím? Říkám si, jestli to není HDMI kabelem, jelikož film je v .mkv a to centrum v pohodě zvládá a jiné nově označené s 3D se mi nechce kupovat a myslím si, že je to zbytečné a že chtějí z lidí vytřískat akorát další prachy :-)

Díky všem za rady a poznatky
terminator007
Junior

Odeslat příspěvekod Papi_Becov 29. 2. 2012 12:39

1.Tak jak píšeš koupit nějaký AV reciever,který je základem každého domácího kina a propojit optickým kabelem s Evolve.
Kód: Vybrat vše
http://www.mall.cz/av-receivery-6000/

2.Nebo pouštět v televizi a to budeš muset předělat DTS na AC3,což je také jednoduché a rychlé.
Papi_Becov
Junior

Odeslat příspěvekod terminator007 1. 3. 2012 00:04

No to by šlo, ale... Já centrum zapojím přes HDMI a telku přes optický kabel, to není problém, akorát jsem nechtěl předělávat DTS stopu a telka DTS neumí, nevím, zda by s s tím poradil AV, když bych jí propojil optikou, zda to vezme nebo prostě telka zvuk nepustí a hotovo, no a když to pustím přes centrum, budu mít pořád problém s titulky, kterou budou roztažené mimo obraz, schválně poté nahodím obrázek během pár dní až budu doma.
terminator007
Junior

Odeslat příspěvekod Papi_Becov 1. 3. 2012 18:57

Audio: Nejideálnější je pořídit si ten AV receiver a propojit ho optikou s Evolve.
Video: Propojit přes hdmi kabel (pokud máš LG 3D tak nejspíš přes HDMI 1.4)
a máš pokoj včetně titulků i DTS audio stopy.
Ta tvoje televize neumí dekódovat DTS audio stopy,ale pouze audio AC3.
Můžu říct,že ten avreceiver se ti vyplatí (v dnešní době už jsou za hubičku)
A DTS je úplně jíný poslech,než AC3 (I když to není vždy pravidlem)
Papi_Becov
Junior

Odeslat příspěvekod terminator007 4. 3. 2012 20:16

Jj, určitě máš recht, já do něj jdu :-) Mně jen šlo o to, že nyní mi to nejde a titulky se roztahujou, jestli to není kabelem a zda mi to poté půjde, jelikož to bude zapojené skoro stejně, tedy vlastně ne, půjde to přes AV a třeba budou titulky v pohodě. No a nyní koupím nový HDMI 1.4 a prubnu to také :-)
terminator007
Junior

Odeslat příspěvekod jogobelo 15. 3. 2012 16:43

Cawte , viete mi niekto odoporučiť FW pre BLADE II , kde ide youtube ??
Ďakujem :)
jogobelo
Junior

Odeslat příspěvekod 1240 18. 3. 2012 18:42

čau. já používám " FANTEC --MM-FHDL v7.3.23 r5416
jede vše
Kód: Vybrat vše
http://images.fantec.de/Firmware_FANTEC_MM-FHDL_20110930-v7.3.23_r5416.zip
1240
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Geniss78 19. 3. 2012 12:56

Zdravím všechny, chtěl jsem se zeptat. Proč když si stáhnu třeba firmware PV 73100_7.4.4. r 7317 European.zip , tak má po rozbalení ve WinRARu koncovku img ?? S touhle koncovkou to pak přístroj nevidí na flashce. Poradí mi někdo jak na to, abych mohl přehrát firmware? Díky moc. Možná se vám tenhle dotaz bude zdát banální,ale v tomhle se neorientuju. Každej přece jen máme svůj okruh,ve kterém se pohybujem. Takže ještě jednou díky za radu či postup.
Geniss78
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod VildaT 19. 3. 2012 15:38

1240 píše:čau. já používám " FANTEC --MM-FHDL v7.3.23 r5416
jede vše
Kód: Vybrat vše
http://images.fantec.de/Firmware_FANTEC_MM-FHDL_20110930-v7.3.23_r5416.zip

Ahoj, a jede ti archív TV Nova-Voyo ??
VildaT
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod indiana_jones 20. 3. 2012 10:24

To: Geniss78
To, že soubor má jinou příponu než předpokládáš neznamená, že přístroj jej není schopen otevřít. Není to PC a není to spustitelný soubor s příponou bat, com nebo exe...:-)
Už se tady o tom psalo nesčetně krát, ovšem, musel bys hledat...
- Vypni přístroj,
- Vlož flashdisk s fw od POHD do USB portu, soubor s příponou img musí být v kořenovém adresáři,
- zapni tlačítko power a přidrž cca 20 sec,
- na obrazovce TV uvidíš průběh instalace včetně jejího ukončení.
indiana_jones
Junior

Odeslat příspěvekod Geniss78 20. 3. 2012 17:07

O.k. Vyzkouším tenhle postup a díky moc za pochopení. Máš pravdu,možná se to tu probíralo, ale jelikož mám celkem dost práce ( jako tatér), tak na pročítání všech stránek fakt čas nemám. Takže ještě jednou díky. Pak pisnu ,zda se zdařilo či ne. ;-)
Geniss78
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Geniss78 21. 3. 2012 08:58

Tak díky moc, udělal jsem vše jak si mi napsal a nahrál jsem firmware PV73100_r7.4.4.r7317 European.zip . Vše jede vypadá i zajímavě,jen by mě zajímalo,kde jsou ty archívy českých a slovenských televizí o kterých se tady bavíte?? Ty jsem bohužel nikde nenašel :-| Jo a nevíš náhodou i jak rozchodit harddisk? Protože ten co mám v přístroji tak jsem nechtěně dal formátovat a abych zastavil formátování tak jsem vyndal napěťovou šňůru. Ted to harddisk jakoby nemá, protože ho nevidí a počítač taky ne. Vždy to napíše,že musím disk nechat zformátovat aáška,že Windows nemůže dokončit operaci. Ale fakt moc děkuju, protože jak jsem se tu koukal na něčí dotazy,tak mě zaráží odpovědi typu- už se to tu probíralo, atd. Tihle jedinci asi nechápou,že od toho je právě toto forum.Každý tady totiž nesedí každý den, aby si četl každičký příspěvek. ;-)
Geniss78
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků