Zajímavé tipy na akce, slevy a inzeráty s Hi-Fi

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod dazo 31. 3. 2012 21:02

Mozno bol chudacisko roky v bezvedomi a nevie ze roky uplynuli :D
Teclast Tl- T51 ---> Fiio E11 ---> Rha Ma750 + Sony MH1C + Vsonic GR07 + Hifiman Re 400 + Trinity audio master
Pc ---> m-audio audiophile usb ---> Akg K530
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod starší 31. 3. 2012 22:36

ja mu asi zavolam a skusim ho ukecat na 600 eur. :D
starší
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Odar 2. 4. 2012 17:06

Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Turek77 16. 4. 2012 16:18

Audio-gd NFB-12.1 >> Rotel RB-1050 >> Behringer B2031P
Turek77
Junior

Odeslat příspěvekod Odar 16. 4. 2012 16:54

Dalsi DPA bastl. Keby je to tak uzasne spravene, ako je to tam napisane, urcite by to dotycny nedrazil od 1 kc. Minimalne mi tam chybaju zakladne merania.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Martin..net 16. 4. 2012 20:23

Ani se mu opět nedivím...Tomu prodeji :-| Zajímavé, že opět tak nějak mlží a nestydí se to nazývat DPA, jako zdejší člen a bývalý majitel tohoto bastlu. Sem zvědavý, kdy zase bude ve frcu, až budoucí vlastník vystřízlivý-co vlastně vydražil :grr:

Putovní krabice, čekajíc na 3.majitele a budou další..to mi věř.
...
Martin..net
Junior

Odeslat příspěvekod Turek77 16. 4. 2012 20:32

Co se vám na tom nelíbí? já jsem myslel že, ty zesilovače se kupují už osazené, a jen k tomu přidal zdroj a hodil to do krabice. Ale podle toho co píšete to asi tak nebude co?

BTW, i kdyby dělal i ty plošňáky na zesilovače, tak když to správně osadí, tak na tom není nic špatného ne? Nebo proč myslíte že to stojí za H* ? Rád se poučím...
Audio-gd NFB-12.1 >> Rotel RB-1050 >> Behringer B2031P
Turek77
Junior

Odeslat příspěvekod palinoch 17. 4. 2012 13:33

Na DPA myslim nie je ziadna ochranna znamka, ani nijake, ine patentove prava.
palinoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 17. 4. 2012 13:41

To je mozno pravda, ale je rozdiel DPA z originalnych dosiek p. Dudka (+ kompletizacia od cloveka, ktory sa vyzna) a zbuchany bastl. Ak by tam dotycny prilozil aspon zakladne merania, nemam proti tomu absolutne nic. Kazdy by videl, co kupuje. Takto od 1 KC je to naozaj len o tom "vytrieskam z tej skatule, co to da".

Ale kazdy si musi zvazit, za co da svoje peniaze. Ja by som za hento nedal ani cent.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod pota 17. 4. 2012 13:49

Já jsem před cca rokem koupil rodičům a dědečkovi 82cm LCD v EW za 4500kč. Sice obraz na "stačí" a bez digi tuneru, ale za ty prachy...
pota
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 20. 4. 2012 06:05

Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod armaman 20. 4. 2012 07:16

P.Dudek si vo svojej dokumentacii vzdy vyhradzuje pravo na upozornenie o dalsom "nesireni" jeho projektu. Navyse bastl ci DIY je to stale s vynimkou finalneho produktu od samotneho autora projektu.
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod hijk 20. 4. 2012 08:38

Tak úplný bastl to být nemusí, ale jsou tam třeba použité přinejlepším průměrné kondenzátory Jamicon, přitom se jasně doporučovaly Panasanonic, Nippon Chemicon atd. Jamicon se u nás navíc často prodává falešný a to potom může být úplná hrůza. Z toho taky plyne, že nebyly použity sady součástek z aldaxu a můžou tam být tedy i např. tranzistory pochybného původu. Není použitý orig. softstart, ani vstupní destičky, s možností symetrického zapojení. Tohle by si měl člověk uvědomit, když kupuje zesilovače DPA.
hijk
Junior

Odeslat příspěvekod Martin..net 20. 4. 2012 09:29

Až na to, že moduly koncáků, respektivě PCB není originál od PD. Desky na 222 a 386 nikdy/NIKDY nebyly uvolněny a nebylo-není povolené volné šíření. Na rozdíl od 380 a nebo 330, tam je s tichým souhlasem dodnes vyrábí p.Kohout

Výrobce-pajcíř, jen prachsprostě návrh někde od dalších vychcánků na netu stahnul a vyrobil desky na kterých to postavil. Občas jsou ty desky k vidění v inzerci na Bazoši a nebo Hifionline. Nikdy si je nedovolí nabídnout na Slovanetu, kde PD působí a kde by byl odhalen.

V součastnosti jsou v oběhu a sem tam se objeví, pajcy desek na 222, 386. 222 pocházejí ze Slovenska a jsou bud poměrně kvalitně udělané, zelené barvy s pozlacením a nebo bílé bez potisku. Jako v případě, tohoto kousku z Aukra. (opět nemyslím tím na fotce z aukra PCB softstartu, ale PCB konců)

Fascinuje mě také součastný majitel a prodejce, jak odkazuje na tento článek- http://avmania.e15.cz/kvalitni-zesilova ... bo-vyrobit

Neskutečná drzost :grr:
...
Martin..net
Junior

Odeslat příspěvekod hijk 20. 4. 2012 10:40

Tak neříkám, že to jsou originály, ale můžou být. Těch akcí na DPA 222 proběhlo na slovanetu už několik. Naposled loni koncem roku. Sám jsem si tam objednal 223, softstarty, atd.
hijk
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků