Skullcandy Fix in-ear

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Jakubresl 23. 4. 2012 22:29

Dobrý den zajímalo by mně jestli už má někdo zkušenosti s těmito sluchátky protože někde píší že jsou úplně užasne ale někde zase že to za ty prachy nestojí.
Jakubresl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dazo 23. 4. 2012 22:45

Skullcundy su preslavene tym, ze su to predrazene a precackane smejdy, takze asi najskor to nebude nic moc :-/ ;-)
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubaak 24. 4. 2012 07:43

úplně úžasný? V čem proboha :shock: To psal nějaký emař, stylař, discant na nějakým PC foru ne?
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackis100 24. 4. 2012 10:57

skullcandy hehe, to mi připomíná jednu holku která má skullcandy, vždycky mam chut za ní jít a říct že ty sluchátka stojí za ho.no...:D
o ty úžasnosti.. moc jim nevěř znám pár borců kteří měli KPP a pak přešli na beats by dr dre solo hd a říkaj mi jaký maj ůžasný zvuk, a výborný poměr cena/výkon hlavně když jsem měl půjčené kamarádovi grada sr 60 tak zvuk byl 10x lepší..
Bubaak: sou to přece "cool",nejkrásnější sluchátka tak přece musí mit "cool", nejlepší, nejůžasnější zvuk
jinak všimli ste si že ted' přibývá hodně lidí kteří si kupují "cool" sluchátka? Spolužačka si koupila canyony, zatím sem neměl odvahu ji poprosit o půjčení sluchátek... :D
blackis100
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubaak 24. 4. 2012 11:57

tak dnes woe, je cool woe, být cool jako chápeš woe jo? Takže bych chtěl woe, být taky woe, cool woe a ne out jako jo?
Takže woe, stíháš woe? Si koupím woe, něco dráhýho woe, pěkně nadesignovaný woe, nejlíp když woe se na tom woe podepíše woe, nějaký děsně cool woe, producent joo woe, jehož hudba woe, v životě woe, neslyšela o kvalitě woe, a zvuk tedy woe, stojí woe, za vyližkrávu woe, jako jo woe, hlavně basy woe, víc basů woe, ještě víc!

Stalčky...

a to skautlandy jsou out, protože je nedělal žadny Jay-D, Eric Wyclestein, David Vyhul Halucoid nebo jiný mazec borec na moderní hudbu

Jiná doba si žádá jiný nároky, prostě jsme dinosauři... :-(
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackis100 24. 4. 2012 12:40

:D :D :D :D ležím z tebe :D
ale jako věřil bych že kdyby se podepsal nákej ten dr. dre na kauflandový sluchátka tak by byly rychle vyprodaný :D
skullcandy out? sakra do brna-venkov se to ještě nedoneslo...(nesnáším ten design!!)

ja radší dinosaurus :-)
blackis100
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod no85307 24. 4. 2012 13:07

Skullcandy? To radši dva kelímky s výstupem na 3,5mm. Měl jsem možnost pár vyzkoušet, protože jsem nechtěl být ukamenován infantilními a ultra triple mega dizajnérskými přáteli a málem jsem měl po uších. Takže dinosaurům zdar
no85307
Junior

Odeslat příspěvekod Jakubresl 24. 4. 2012 14:43

A tak diki moc za ujasneni uz jsem si je skoro onednaval ale pred tim jsem jsi precetl tohle a jsem happy ze tak dopadlo a kdyz tyto stoji za nic tak co si mzslite o skullcandy aviator roc nation?
Jakubresl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod blackis100 24. 4. 2012 14:53

žadný skullcandy,wesc,monster beats dr dre! jsou to jen predražené stylovky..
rekni si co poslouchás a kolik chceš dát max do sluchátek
blackis100
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubaak 24. 4. 2012 14:54

ti u hlavy někdo drží pistol a řiká ti "musíš si koupit šrot, jinak tě zastřelím" ?
viewtopic.php?f=1712&t=1132901
Pro inspiraci... všechny hrajou o dvě třídy líp
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jakubresl 24. 4. 2012 15:14

Ne nedrží jen jsem nevěděl že pravda je taková,nejčastěji poslouchám electronic,alternative,indie mam iphone chtel bych k tomu nějake stylove sluchátka proto se ptam na takové sluchátka
Jakubresl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod blackis100 24. 4. 2012 15:21

cena? špunty/hlavovy most?
blackis100
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jakubresl 24. 4. 2012 15:22

Dal bych do toho 4000, hlavový most
Jakubresl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod no85307 24. 4. 2012 15:23

V tomto případě by dokonce možná bylo lepší, kdyby si ty sluchátka měl jen nasazená na uších/v uších a měl hudbu vypnutou. Co jsem mohl tak poslouchat (asi 2 modely) nebyla to vůbec žádná sláva. Na nějaké dlouhodobější používání si je nedokážu představit. V tomto případě se za styl platí bohužel ta nejhorší daň...a to zvuk.
no85307
Junior

Odeslat příspěvekod blackis100 24. 4. 2012 15:25

http://headphones.cz/inshop/prenosna/hl ... 7-bk-1.htm ty sou podle mě dost stylové :-)
btw ten obrazek si rozklikni :-)

NO85307: vtom případě MBBDD :D
Naposledy upravil blackis100 dne 24. 4. 2012 15:26, celkově upraveno 1
blackis100
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků