In-ear x Uzavřená sluchátka do 2500-3000,-

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod no85307 24. 4. 2012 15:17

Co jsem tak slyšel, tak ta basovost u AKG je střízlivá. Ale 100 lidí, 100 chutí. Že vyhovovaly Pepovi z Horní Dolní neznamená, že na ně budu mít stejný názor. Čili, každý jinak vnímá přednes. Jde mi hodně o detaily, takže tím pádem je to jasné a na AKG stejně budu muset hodit bobek. Mimochodem, u těch Westone, co jsi mi posílal, je výměnný kabel? Tuším, že u UM1 je, nebo se pletu? A kdybych ho chtěl vyměnit, co se tím dá zlepšit, nebo vychytat? Nebo takhle...je nějaké měřítko, nebo výčet toho, co zlepším výměnou kabelu a co tou výměnnou získám? A je třeba pro Westone zvlášť sortiment kabelů, které pasují jen pro Westone? Ano, ptám se jak blbec, protože jsem se o to ještě nezajímal moc. Moc děkuji
no85307
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 24. 4. 2012 15:44

Pokiaľ vem, tak Jednotky vymeniteľny kabel nemaju (možno ale nejaka verzia je). Tie UM1 su len priesvitne.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Wolverine 24. 4. 2012 16:25

Přesně tak, měnitelný kabel mají jen 4R, UM2 RC, UM3X RC a customy AC a ES. Za cenu Westone 1 se dá IMHO pořídit líp - Phonak Audéo, VSonic GR04 Flagship.
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod no85307 24. 4. 2012 16:43

Díval jsem se, že u Phonak existuje možnost i výměnných filtrů. Co mě ale hodně překvapilo je možnost filtrů zaměřených na vyváženost. Asi na to hledím jak tele na nová vrata, ale ještě jsem se v tom moc nešťoural, co a jaká značka má za vychytávky. Ale moc děkuji za krásné odrazení od AKG :D
Otázka ze zvědavosti, nebo jako poslední možnost: uzavřená/otevřená sluchátka do 3tis + detailní přednes + vyvážený zvuk? Jde to dohromady?
no85307
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 24. 4. 2012 17:13

Dohromady to ako-tak ide, akurat že vyber otvorenych prenosnych v tejto cene veľky nie je.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod no85307 24. 4. 2012 17:16

Se špunty si rozumím, jen jsem chtěl najít nějakou alternativu a trochu pozměnit zvyklosti. No, co nadělám, asi se smířím s tím, že své rozmary neukojím :)
no85307
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků