Sluchátkový modding

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Broslowski 30. 4. 2012 09:25

fosforový pásik :) a budú ti svietiť :)
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod no85307 30. 4. 2012 09:35

Totální vychytávka by byla, kdyby světlo podkreslovalo basy kupř. Takový světelný ekvalizér, nebo vizualizace :) Ale to už chce rozsáhlé modifikace. Mám tu staré Senny HD201, ale nehraje jedno sluchátko. Takže bych je mohl zprasit trochu
no85307
Junior

Odeslat příspěvekod BinLadin (novy) 30. 4. 2012 10:55

fosforové pásky to je dobrý nápad ;-], škoda že kdybych se do té modifikace pustil, tak by to asi nedopadlo jako na návrhu, neoplývám šikovností :-)

...a ta steampunková verze by dle basů nebo vypouštěla kouř :-)) to by byla totální brutalita
BinLadin (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod no85307 30. 4. 2012 12:06

Já jsem totální hňup, co se týče takových úprav. Naštěstí tu mám ty Senny nefunkční, tak bych mohl zkusit, co se dá oddělat a potom se poohlídnu po nějakých součástkách. Pokud by se zadařilo, udělal bych takovej rust steampunk povrch a potom....potom nevím :D Rád bych to ale nechal zručnějším :D
no85307
Junior

Odeslat příspěvekod blackis100 10. 5. 2012 15:10

Bína píše:

Moc hezky udělané video, bohužel ukazující že lidi jsou blbci.

měl si na to radši koupit shure 240 myslím že by lépe napodobily Beatsy
blackis100
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radar99 6. 7. 2012 00:51

Před rokem jsem si koupil Marshall Major... Zvukově je to nuda. Jelikož budou brzo nahrazeny tak jsem si řek že s nima něco provedu... Takže zaprvé ta "pytlovina" co kryla měnič šla pryč, zadruhé jsou z nich teď otevřená sluchátka. Jo, ještě letěla "filcová" vycpávka co byla za měničem.

Tak už druhej den provozu po úpravě.. Není snad nic v čem by nebyly zásadně lepší než předtím. Kromě útlumu okolního hluku kterej ani předtím na mhd nestačil..

Nejlepší je že do minuty se dají vrátit do původního stavu, tmavě šedý "rámeček" je nacvakávací a držel tu černou krytku s nápisem marshall.


Omlouvám se za kvalitu, foceno jak jinak než mobilem.
Obrázek

Obrázek
Radar99
Junior

Odeslat příspěvekod Radar99 8. 7. 2012 00:15

Pokoušeli jste se někdy někdo vyrobit náušníky? Nemůžu nikde sehnat náhradní k Marshallům a ty původní ani za moc nestály.. totálně splaskly a popraskaly.
Radar99
Junior

Odeslat příspěvekod Hergarok 8. 7. 2012 11:19

Já jsem dělal náušníky ke starým STAXům a docela v pohodě...
http://galerie.avmania.e15.cz/showphoto ... user=91350
Audigy 2ZS => ZERO DAC => Amarok^2 => DIY elektrostaty || V hifi jde změřit vše mimo naivity a diletantství.
Fóra po celém světě zamořují ti, jenž mají problém psát srozumitelný text a pochopit psaný text. WTF ?!?!?
Hergarok
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petema 7. 5. 2015 11:42

Ad Radar99.
Jak jsou přidělaný náušníky u Marshallů? Jdou lehce sundat?
Petema
Junior

Odeslat příspěvekod EKKAR 7. 5. 2015 11:51

Nevím jestli ti odpoví - naposledy tu byl viděn v srpnu 2013...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků