Zkusenost s Philips 42PFL7606K nebo 47PFL7606K

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod fukmen 8. 4. 2012 09:27

tak TV zatim super, akorát teď jsem pouštěl dětem z USB film, který už běžel několikrát, a je posunutý zvuk vůči obrazu, dá se s tím něco dělat, nějak to nemůžu najít. Dříve to chodilo naprosto normálně a teď je posun řádově ve vteřinách :-( , dělá to jen to pro děti, ostatní z USB běhá naprosto normálně.
fukmen
Junior

Odeslat příspěvekod cKlasa 21. 4. 2012 22:05

Dnes som sa stal majitelom tohto televizora, konkretne modelu 47PFL7666H. Rozhodoval som sa aj pre LG 47LW5500, no musim povedat, ze philips je ovela lepsi. No a ambilight treba zazit, ziadne video ho nevystihne.
edit1: Perfektny soft na zoradenie kanalov: Philips Channel Editor. Vsetky kanaly zoradim v PC a nahram do TV.
cKlasa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod theo2 23. 4. 2012 11:21

cKlasa: rozhodoval jsem se úplně stejně :-)
co říkáte na aktualizaci Youtube ? taky vám to vypisuje při editaci textu ze smartphone bludy ?
theo2
Junior

Odeslat příspěvekod cKlasa 1. 5. 2012 14:40

CA modul UPC SK - problem s diakritikou v EPG a INFO - riesenie.
Ak som pri hladani kanalov dal Slovensko, tak nenaslo nic. Pri volbe krajiny Finsko/Svedsko nenaslo vsetky digitalne stanice (chybali napr. STV2, Doma,...) a diakritika bola zla. Nastastie existuje riesenie aj bez zasahu do Servisneho menu (a tym padom ohrozenie zaruky).
Postup:
Spistite sprievodcu vyhladavania kanalov a vyberte Znovu vyhladat kanaly
Zvolte krajinu Slovensko a DVB-C
Na obrazovke 3. zvolte Nastavenia
Digitalne kanaly -> Zapnute
Snimanie frekvencie -> Kompletne snimanie
Krok frekvencie -> 1 MHz
Hotovo a spustit hladanie.

Po dokonceni funguje vsetko tak, ako ma. Akurat to vyhladavanie trva dlhsie (cca 40 minut) a znovu treba usporiadat stanice podla seba. Ale s programom Philips Channel Editor je to zalezitost par minut.
cKlasa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod theo2 9. 5. 2012 11:27

Dneska jsem volal na podporu Philipsu, proč mi nejde spustit hbbtv na čt a bylo mi řečeno, že pracují na vývoji aktualizace sw... tak jsem zvědavej, kdy to vyvinou .-)
theo2
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 10. 5. 2012 17:53

A já si říkal, že mi to asi neprochází přes separátní DVB-S receiver.. :hm

Každpopádně jen pro info:

Když na DO namačkáte za sebou 1, 2, 3, 6, 5, 4 dostanete se do CSM menu s informací o vaší TV..

Jak se dostat do servisního menu ještě nevím.. :D
Mr.Semtex
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Krabák 10. 5. 2012 19:45

Mr.Semtex: díky :) Na to jsi přišel jen tak?
Krabák
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 11. 5. 2012 07:24

Ee, to jsou celkem profláknuté Philips kombinace.. Bohužel stejně profláknutá kombinace pro přístup do servisního menu - tedy 0, 6, 2, 5, 9, 6, info (nebo tl. i) na mojí nové Philips TV nezabírá, takže to asi už změnili.. :D

-- 11. 5. 2012 08:47 --

Ehmm.. Tak už jsem na to přišel, jak se dostat do servisního menu..

Pouze na vlastní nebezpečí:
Místo tlačítka "Info" je pro modely roku 2011 tlačítko "OK" :D
Mr.Semtex
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod el_lama 12. 5. 2012 07:19

Stal jsem se majitelem 42PFL7696H ... vsechno v poradku. Po kalibraci pekny obraz.
Nicmene nemuzu rozject tune.in radia. Na tune.in mam vytvoren profil, TV je sparovana s profilem, stanice to najde (Cesky rozhlas, Soma FM atd.), nicmene kdyz dam prehrat, tak mi to nahore pise "Spousteni prehravani" a otaci se oranzovy kolo. Na NTB mi stanice hrajou. Vse ostatni funguje tak jak ma, ale tohle se nerozjede ... neresil jste to nekdo?
el_lama
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Krabák 12. 5. 2012 09:36

Mr.Semtex: Kód jsem "nacvakal" a funguje. Jen se stejně nemůžu dostat dál (píšou, že bych přišel o záruku). Takže za dva roky se na to podívám :D
Krabák
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 12. 5. 2012 11:13

Dyť píšu že pouze na vlastní nebezpečí.. :D

el_lama: Vyzkoušel bych odebrat aplikaci a znovu ji přidat, popřípadně to samé plus v síťovém nastavení vymazat paměť NetTV..
Mr.Semtex
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod theo2 12. 5. 2012 17:24

lama: mě fungovalo Radio1 i bez registrací... teď jssem zkoušel Radiožurnál a taky se jen "motá kolečko" :hm žeby to bylo tou aktualizací softu, co jsem dělal před pár dny ?
theo2
Junior

Odeslat příspěvekod el_lama 13. 5. 2012 09:36

Oboji jsem zkousel a nepomoha. FW je posledni (14.97). Pripojeni pres kabel. Ta druha app - Tune.In Radio funguje normalne, ale tam nejsou stanice, ktery chci (SomaFM, Radio1, CRo1 ;)
Kazdopadne mi to neslo ani s originalnim FW (14.93), co byl v TV. Asi zkusim primo support forum Philipsu, ale tam nikdo nema obdobny problem.

Edit: tak problem ma vic lidi, tak snad to rychel opravi. Vypada to, ze to nejde par dni a zrovna jsem se trefil s koupi do toho data.
el_lama
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod theo2 15. 5. 2012 13:31

Z dalších vychytávek posledního softu - v youtube se nedá editovat pomocí smartphonu (prostřednictvím aplikace Philips remote) , což už je jistý pokrok proti předešlýmu, tam to bez ohledu na to co jsem psal, psalo furt jen trojky :-))
theo2
Junior

Odeslat příspěvekod kaktus712 17. 5. 2012 06:37

po nekonecnom vyberani dnes dorazi 47pfl 7606K , za tych 850 E sa tomu nedalo odolat :D
kaktus712
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků