Audioquest Dragonfly

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Bína 27. 5. 2012 19:10

Audioquest se rozhodl že nakoukne do světa PC audia, ale dělá to poněkud zvláštně. Jejich nový DAC Dragonfly se podobá spíše nějakému low-end výrobku od Asusu. DAC velikosti flešky opravdu moc důvěry nebudí.

Obrázek

Docela zajímavé jsou parametry

- Výstup 3,5 mm jack, fixní či variabilní s 64 kroky, kontrola hlasitosti analogově, prý ideální i pro živení sluchátek
- Asynchroní USB s podporou až 24/96 včetně 88 KHZ(to stále neumí spousta DACů), dvoje hodiny
- ESS Sabre DAC

A šokující je cena - 250$
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 27. 5. 2012 19:18

Pekna hracka. Pre IEM to bude podla mna pouzitelne. Cena je brutal, ale buh vi, mozno to aj hra.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Broslowski 27. 5. 2012 22:17

Revolucia na cesty? :)
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šeďour 28. 5. 2012 08:12

Špičkový zařízení (s přihlédnutím k ceně a parametrům) s vrklavým konektorem na straně počítače a sračkovým konektorem (jack 3,5) na straně uživatele.

:hm
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod rafficek 28. 5. 2012 14:45

Já už bych dneska asi DAC za 20tis nekoupil, páč bych toho mohl za pár měsíců litovat, jde to rychle dopředu. (tím nechci porovnávat DAC za 20tis s tímto výrobkem, i když by mě porovnání velmi zajímalo).
Without music, life would be a mistake.
rafficek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palinoch 28. 5. 2012 14:50

Bina ako si spokojny s Wireworld Starlight USB cable
palinoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 28. 5. 2012 16:07

rafficek --> Moje slova. Preto treba kupit cosi tak za 2 - 3 X viac a mas pokoj :lol:
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod rafficek 28. 5. 2012 19:56

Odar: Dneska koupíš něco 2-3x dražšího a za dva roky to sfoukne čínskej DAC za 5 tisíc, bohužel. Navíc si myslím, že spousta DACů v rozmezí 10-100tis hraje víceméně stejně, heh.
Without music, life would be a mistake.
rafficek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod armaman 28. 5. 2012 20:11

Tak a teraz si ho sfukol. :D
Som zvedavy ci sa z tohoto vylieci. :D
Rejpal.
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Bína 29. 5. 2012 08:16

palinoch píše:Bina ako si spokojny s Wireworld Starlight USB cable


Nevim proč to píšeš sem, ale ano, jsem spokojený.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palinoch 29. 5. 2012 08:21

A kde to mam pisat :mrgreen: Obycajna otazka. Chces odpovedat, odpovedz. Nechces ser na to :oboze
palinoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 29. 5. 2012 08:24

Staci pockat 2 roky a Cinania budu tie zlate kable predavat za 5 USD, alebo na urade socialnych veci ich budu rozdavat zadarmo :lol:
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod hmpf 29. 5. 2012 08:35

rafficek píše:Odar: Dneska koupíš něco 2-3x dražšího a za dva roky to sfoukne čínskej DAC za 5 tisíc, bohužel. Navíc si myslím, že spousta DACů v rozmezí 10-100tis hraje víceméně stejně, heh.


Jak si k těmhle názorům dospěl to by mě teda zajímalo..
Sveda Blipo PRO, Alessandro MS1000
hmpf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 29. 5. 2012 08:42

rafficek píše:myslím, že spousta DACů v rozmezí 10-100tis hraje víceméně stejně
Toto ma zaujima. Tak napis, ktore DACany si v rozmedzi 10 000 CZK - 100 000 CZK pocuval a na akej aparature to bolo. Pripadne napis, na akych nahravkach si testoval. Myslim, ze to bude zaujimat viac ludi. Kazdy chce usetrit, tak uvitame typ na dobry kauf.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod dofo 29. 5. 2012 10:27

S tymi DAC-mi to samozrejme nie je take jednoznacne ako tvrdi rafficek, ale ak sa na to pozrieme z ineho uhla pohladu, moze mat v zasade pravdu. Ide o to, kto ma aku zostavu resp ake je jej rozlisenie, ktore by rozdiely medzi DAC-mi spolahlivo odhalilo. Cital som viacero prispevkov na nemeckom hififore, kde nadsenci porovnavali rozne prevodniky a mnohi z nich tvrdili, resp. sa zhodli v tom, ze by urcite neinvestovali do lepsieho DAC-u, ale skor do lepsich sluchadiel alebo repro, lebo tam by bola investicia ovela viac pocutelna. Takze ak vlastnili napr. DAC Magic a K701, radsej by investovali povedzme do HD800 a nie do Nuforce DAC-9. Skratka zvukovy rozdiel medzi K701 a HD 800 by mal byt vacsi, nez rozdiel medzi spominanymi dvoma prevodnikmi.
dofo
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků