Negativna skusenost s pozicanim sluchatok z hifisluchadla.sk

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod boriscz 25. 10. 2012 10:18

Je hezké, že nakonec takovéto chování omlouváte.
Nicméně, pán dělá obchod a když to neumí nebo na něj nemá, tak ať ho radši nedělá, dostává do problémů jiné.
Kdyby totiž byla situace obráceně, sem přesvětčený, že by se s Vámi obchodník nemazlil.
Poslech se sluchátky při vysoké hlasitosti může trvale poškodit sluch ... tak bacha !
boriscz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 25. 10. 2012 10:47

no kazdopadne si teraz nespravil dobru reklamu.Ze bogino neprisiel o tie peniaze je happy end ale do tej situacie sa dostal "vlastnou" vinou co dany zneuzil.
forsaken...
icotech852
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 25. 10. 2012 10:49

boriscz píše:pán dělá obchod a když to neumí nebo na něj nemá, tak ať ho radši nedělá
Zaramovat, zvyraznit, podciarknut, vytesat do kamena . . . :tleskani
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod armaman 25. 10. 2012 11:09

Odar nejasaj . Takych ako on je viac.... Slovenska realita...
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod hanni 25. 10. 2012 11:50

boriscz: nemám pocit z toho, čo je tu popísané,žeby niekto jeho chovanie ospravedlňoval. Iba si poniektorí myslíme, že je finančne na tom nie najlepšie. To však rozhodne jeho správanie neospravedlňueje. Ale ako tu už bolo písané, toto je na slovensku realita, lebo internetový obchod si už zakladá skoro každý, kto má v prde!i dieru a nevie vôbec nič o obchodovaní.
hanni
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bogino 25. 10. 2012 12:04

icotech852 píše:no kazdopadne si teraz nespravil dobru reklamu.Ze bogino neprisiel o tie peniaze je happy end ale do tej situacie sa dostal "vlastnou" vinou co dany zneuzil.

Myslis, ze keby som mal o tyzden skor doklad o vrateni tovaru, zeby mi hned peniaze vracal? Nemyslim si to. Jemu sa hodilo, ze som dohodol poslanie/vratenie zalohy bankovym prevodom. Mohol som mat hocikolko potvrdeni o vrateni v ruke a moje peniaze mohol takisto zadrziavat. Alebo si myslite nieco ine?

Vrta mi v hlave, ci v tom Pack Service nehral nejaku ulohu a ci si J-WOOD a Pack Service cezo mna "neriesili" vzajomne vztahy. Preco mi doklad automaticky nevystavili? Ked som bol osobne v Pack Service - pri prebrani aj vrateni, ale aj predtym raz, ked som u nich kupoval FiiO E10, vzdy tam bol ten isty clovek. Ten, ktory mi automaticky nevystavil doklad o zapozicani/vrateni. Ked som telefonoval do Pack Service, vzdy som hovoril s inym clovekom, ktory ma v mailovom podpise "Samuel Szabo, konateľ Pack Service" a o tom druhom sa vyjadroval "kolega". Zaujimave je, ze ked som v utorok ziadal pana Samuela Szabo o vystavenie dokladu, pozeral svoju evidenciu a udaje o vydani sluchadiel aj zaplateni 30 EUR tam mal, ale udaje o vrateni nenasiel. Ale hned mi povedal, ze mi doklad posle a o cca 10 minut som ho mal v mailboxe. S panom Novysedlakom som vsak telefonicky komunikoval uz den predtym v pondelok a pan Novysedlak nic take nespominal, zeby mu chybali sluchadla alebo nejaky doklad, na moje naliehanie mi prislubil zaplatenie, prislubil mi ho aj v utorok rano predtym, nez som ten doklad mal v rukach. Takze neviem povedat, ci vystavenie dokladu z Pack Service bolo z hladiska vratenia penazi dolezite, alebo nie. Nejaku hru v pozadi vsak nevylucujem a ten clovek s Pack Service, ktory mi doklad nevystavil automaticky a je pravdepodobne ze vratenie sluchadiel niekde nezapisal, je v tomto podozrivy. Hoci opakujem, pan Novysedlak nespominal, zeby mu chybal nejaky doklad alebo tie sluchadla.
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 25. 10. 2012 13:54

neber si to tak nechcel som ta urazit.I ked som to pisal so zavretymi ocami co mi asi odpises ^^
Sam som sa kedysi oebal ako som uz pisal vyssie.Odvtedy sa ale nic podobne uz u mna nestalo - o to som ostrazitejsi a zial aj arogantnejsi (niekedy v poslednej dobe az moc) za co nemozem - zivot ma to naucil.Preto si vazim kazdeho dobreho cloveka s dobrym srdcom.
forsaken...
icotech852
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bogino 25. 10. 2012 14:12

Mam upresnujuce informacie - poslal som par otazok panovi Samuelovi Szabo a on mi promptne a zrozumitelne odpovedal. Najpodstatnejsia informacia je, ze na vyvoj udalosti vobec nemalo vplyv, ci som nejake potvrdenie o vrateni sluchadiel v rukach mal alebo nemal. O tom pan Novysedlak vobec nevedel. Precitajte si celu komunikaciu.

Dobry den pan Szabo,

o mojej tazkosti, ktora nakoniec skoncila so stastnym koncom, sa uz druhy den diskutuje na avmania.cz
viewtopic.php?f=1712&t=1178189
a pri spatnom pohlade ma napadlo par otazok, ktore sa tykaju Pack Service.

1) Je bezne, ze vas pracovnik automaticky nevystavi doklad o vydani sluchadiel a ich prevzati? Dialo sa takto aj v minulosti?
2) Ked som s Vami v utorok telefonoval a poziadal Vas o vystavenie dokladu, pozeral ste to vo Vasej evidencii a udaj o zapozicke ste tam nasiel, aj informaciu o doplatku 30 EUR, avsak udaj o vrateni ste nenasiel. Znamena to, ze Vas pracovnik, kotry sluchadla preberal, nieco v evidencii zanedbal?
3) Dozvedel sa od Vas pan Novysedlak este v pondelok 15.10., ze sluchadla boli vratene? Poslal som mu 15.10. mail, kde som ho o vrateni informoval, mna vsak zaujima, ci informacia o vrateni sla od vas ku nemu a kedy sa tak stalo.
4) Malo podla Vas vystavenie dokladu, ktory ste mi v utorok na moju ziadost zaslali, vobec nejaky vplyv na to, ci a kedy mi pan Novysedlak peniaze vratil? Komunikoval ste s panom Novysedlakom bezprostredne po vystaveni dokladu?

Dakujem Vam este raz za spolupracu a vsetku trpezlivu komunikaciu so mnou.

S pozdravom,
.....

Dobrý deň,

ďakujem za informáciu, zaujímavé čítanie :)

Každopádne pre vyjasnenie, môžem Vás ubezpečiť že si nevybavujeme
prostredníctvom Vás ani iných zákazníkov vzťahy s našim klientom
(J-WOOD).
Spoločnosť J-WOOD funguje štandardne, majú stále veľa objednávok a v
podstate stále viac, naše vzájomné vzťahy sú bezproblémové a v
prospech ich "zabezpečenia" hovorí to, že takmer všetok tovar majú
fyzicky na sklade (t.j. nenakupujú od dodávateľov až po objednávke
resp. úhrade ako niektoré eshopy).

K Vašim otázkam,
1 - keď zákazník vyzdvihuje tovar, vždy sú ku zásielke pripravené
doklady k prevzatiu. Bez nich sa ani tovar nedá medzi ostatnými nájsť
(pri osobných odberoch netlačíme expedičné štítky). Jeden z dvoch
hárkov zákazník podpisuje, druhý si berie ako svoj doklad. Takže pri
vydávaní tovaru je dokument vystavený vždy. Často sa však stáva, že
kým si uložíme hotovosť, zákazník už odíde a bez potvrdenia, a nie
vždy ho stihneme ešte zastaviť.
Vo fóre píšete, že ste u nás ani pred tým nedostali potvrdenie, ale
skutočne si to neviem vysvetliť, pretože doklad ku každej zásielke
máme pripravený spolu s tovarom. Navyše, som ešte teraz dohľadal
preberací protokol, je Vami podpísaný, a druhú kópiu som nenašiel
(vždy tlačíme 2 kópie), takže predpokladám že ste si ju predsa len
možno zobrali.
Pri preberaní (vrátení) je to individuálne. Tým, že to nemáme v
systéme, pristupujeme ku tomu ako ku iným zásielkam - potvrdíme
prevzatie a následne to vložíme do systému. Zákazníkovi potvrdzujeme
prevzatie buď na jeho papieri, alebo mu ho vypíšeme, ale v tomto
prípade to nie je povinnosť. Každopádne na požiadanie by sme Vám
doklad vystavili.

2 - Zrejme áno. Sluchadlá tu fyzicky uložené máme (kontroloval som ich
po tom, čo sme spolu dovolali a pred tým, než som Vám zaslal
potvrdenie o prevzatí a vrátení), ale naskladnené v systéme (v
evidencii) nie sú. Niekde sa stala chyba.

3 - Tým, že nebolo vrátenie evidované v systéme, pravdepodobne sa o
tom od nás nedozvedel. Nespomínam si že by som mu písal o tom ešte
nejaký iný špeciálny email.

4 - Vplyv to nemalo určite žiadny. Jednak som mu nespomínal že ste si
ho vyžiadali, a jednak ten doklad bol vystavený už pred tým, len som
ho vytlačil, podpísal a naskenoval.

Dúfam že sú odpovede dostačujúce, ak máte ešte ďalšie otázky, kľudne sa pýtajte.

--
S pozdravom
Samuel Szabo

konateľ
Pack Service

Dobry den pan Szabo,

Vo fóre píšete, že ste u nás ani pred tým nedostali potvrdenie, ale
skutočne si to neviem vysvetliť, pretože doklad ku každej zásielke
máme pripravený spolu s tovarom. Navyše, som ešte teraz dohľadal
preberací protokol, je Vami podpísaný, a druhú kópiu som nenašiel
(vždy tlačíme 2 kópie), takže predpokladám že ste si ju predsa len
možno zobrali.


Aha, to musela byt moja nepozornost. Ked mate moj podpis, urcite som to podpisal. :)
Az tak som sa na to nesustredil, nejake tazkosti som neocakaval.

Pri preberaní (vrátení) je to individuálne. Tým, že to nemáme v
systéme, pristupujeme ku tomu ako ku iným zásielkam - potvrdíme
prevzatie a následne to vložíme do systému. Zákazníkovi potvrdzujeme
prevzatie buď na jeho papieri, alebo mu ho vypíšeme, ale v tomto
prípade to nie je povinnosť. Každopádne na požiadanie by sme Vám
doklad vystavili.


Dakujem za vysvetlenie.

4 - Vplyv to nemalo určite žiadny. Jednak som mu nespomínal že ste si
ho vyžiadali, a jednak ten doklad bol vystavený už pred tým, len som
ho vytlačil, podpísal a naskenoval.


Toto je podstatna informacia, ktora bude aj dalsich zakaznikov hifisluchadla.sk na avmanii zaujimat. Cize vyhybanie sa komunikacii, zadrziavanie zalohy a neochota ju vyplatit nijako nesuviselo s tym, ci som doklad o vrateni od vas dostal, alebo nie. Pan Novysedlak vobec netusil, ze som (docasne) taky doklad v rukach nemal.

Dakujem Vam velmi pekne za odpovede.

S pozdravom,
.....
Naposledy upravil bogino dne 25. 10. 2012 14:23, celkově upraveno 1
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SamuelSzabo 25. 10. 2012 14:18

Rád by som sa pridal do diskusie aj so zákulisnými informáciami :) za Pack Service.

Zrovna pred chvíľou som s pánom Bogino (nevidím že by ste tu vystupovali pod vlastným menom, tak Vás budem oslovovať radšej prezývkou, ak Vám to nevadí) ešte cez email riešil ďalšie otázky ktoré mi zaslal aj s linkou na túto diskusiu.

V prvom rade by som chcel nielen Vás ubezpečiť, že s J-WOOD sú naše vzťahy v jednak poriadku a ak by neboli, určite by sme to neriešili prostredníctvom zákazníkov. Ich eshop funguje štandardne a stabilne, resp. rastie a patrí medzi našich väčších klientov čo sa týka objednávok a za pravdu o ich spoľahlivosti im dáva aj to, že takmer všetky sluchátka majú u nás fyzicky skladom (na rozdiel od iných eshopov, ktoré objednávajú tovar od dodávateľa až na základe objednávky, resp. zaplatenia tovaru zákazníkom).

Samozrejme ich to neospravedlňuje že nevrátili peniaze, keď emailom sľúbili že ich vrátia v ten deň, ale:

Na druhú stranu (to mi napadlo potom, čo som Vám email odoslal), ak sa nemýlim (nie som právnik), tak keďže právnicky išlo o odstúpenie od kúpnej zmluvy na základe zákona o ochrane spotrebiteľa (a ďalších) a nie zapožianie (nepodpísali ste zmluvu/dohodu o zapožičaní, alebo niečo podobné, kde by bola uvedená lehota) na vrátenie peňazí majú 14 alebo 15 kalendárnych dní od vrátenia - teda technicky sú ešte stále až do nedele 28.10. v lehote. Naštastie sa to ale všetko vyriešilo v poriadku.

Mimochodom aj to, že majú tovar na sklade (u nás) uľahčuje situáciu zákazníkom v prípade nečakaných problémov (sú ako firma istení nejakým kapitálom, narozdiel od internetových obchodov bez vlastného skladu).

A aby Vám to nevŕtalo v hlave :), tak k problému týkajúceho sa nás:
Preberací protokol vystavujeme vždy. Ešte skôr než zákazník príde po tovar. Podľa preberacieho protokolu totiž vieme danú zásielku nájsť. A systém ho tlačí rovno 2x. Jedno podpisujeme my zákazníkovi, a jedno zákazník nám.

Písal som Vám to aj do emailu - našiel som medzi ostatnými aj Vami podpísaný protokol, druhá kópia tam nebola, ale z tlačiarne vyšli určite dve. Čo sa s ňou stalo sa už dnes nedozvieme.

Ešte som si spomenul, že kolega (Andrej), ktorý Vám sluchátka v piatok odovzdal a aj v pondelok od Vás prevzal, je tu nový (od októbra). Objednávku v júli ste teda preberali buď odo mňa, alebo od iného kolegu (Gabo), to už neviem. Každopádne, vtedy sme tiež tlačili po dva protokoly a tiež sme si ich nechávali podpisovať od zákazníka.. Možno išlo o náhodou, ale bežne potvrdenie pri odovzdávaní tovaru aj vydávame aj si nechávame potvrdzovať.

Kde sme ale určite pochybili tak to je, ako ste aj písali, v evidencii vráteného tovaru. To skutočne v systéme nevidím aj keď vrátený tovar tu fyzicky je. Každopádne, samotné vrátenie peňazí to nijak neovplyvňuje, nakoľko je to vec, za ktorú by nás mal spucovať samotný eshop.
Čo sa týka potvrdenia pri preberaní tovaru (keď ho zákazník prinesie ku nám), tak je to individuálne - niekedy potvrdíme jeho papier, niekedy vypíšeme perom náš papier. Záleží od toho, ako to vyžaduje zákazník - niekedy mu totiž nepodpíšeme vôbec nič, napr. keď sa ponáhľa a nemá čas čakať.. My o tom skrátka papier nepotrebujeme, len to nahodíme do systému (pravda, ak sa na to nezabudne..)

Hlavné je, že sa to nakoniec vyriešilo v poriadku :)

-- 25. 10. 2012 15:18 --

..pozerám že píšete rýchlejšie než ja :)
V Pack Service pracujeme pre eshopy, ktoré nechcú mať starosti s balení a skladovaní tovaru. www.packservice.sk/pre-eshopy
SamuelSzabo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bogino 25. 10. 2012 15:11

Dakujem pan Szabo za Vas prispevok a vsetky vysvetlenia. :)

Ohladom samotneho zapozicania, neviem ci je to podstatne, ale neslo o odstupenie od kupnej zmluvy, ale o vyuzitie sluzby Pozicovna sluchadiel, ktora ma vlastny cennik. Zapoziciavane su rozohrate sluchadla. Keby som jedny zo sluchadiel chcel kupit, tie zapozicane pouzite by som ajtak musel vratit a predmetom kupy by boli celkom nove sluchadla. http://www.hifisluchadla.sk/sluchadla/e ... sluchadiel
standardne ponukane sluchadla, ale poziciava aj mimo zoznamu:
http://www.hifisluchadla.sk/sluchadla/0/0/3/4/9/0/?hledatjak=2&slovo=pozicovn
Podmienky sluzby su popisane tu: http://www.hifisluchadla.sk/sluchadla/7 ... sluchadiel

Netvrdim, ze pan Novysedlak presvihol nejaky zakonny termin. Slo tu proste o to, ze nahle prestal komunikovat, co celkom kontrastuje s tym, ako promptne bola zapozicka retazou mailov vo stvrtok dohodnuta. Toto ma samozrejme znepokojilo, ten kontrast som si uvedomil, 400 EUR je pre mna dost velka suma a keby mi ju neuhradil, neviem si predstavit, ako by som si ju v nasom pravnom state ucinne vymahal. Velmi dolezite je, ze v telefonickych rozhovoroch, ked som zistil skutocne cislo jeho mobilu, reagoval ako clovek vo financnej tiesni. Z toho som uz nebol len znepokojeny, ale aj vystraseny. Nevratenie zalohy mi nevedel vysvetlit a peniaze mi vratil az po tretom telefonate (v ktorom som uz bol dost dorazny), pricom vratenie prislubil uz o den skor v prvom. Slo o vnutrobankovy prevod, o ochote peniaze vratit sa vobec neda hovorit, ku vrateniu som ho dotlacil. Naozaj vsetko nasvedcuje tomu, ze som sa vratenia penazi domahal u nesolventneho cloveka, ktoremu bolo tazko peniaze vracat. Inak si jeho konanie tazko niekto moze logicky vysvetlit.

Nespekulujem, ci by mi pan Novysedlak v zakonnej lehote v konecnom dosledku peniaze vratil alebo nie, ale mal som dovod byt z jeho konania a sposobu komunikacie vystraseny.

V kazdom pripade, zakaznik nehodnoti, aka je dlha nejaka zakonna lehota, ale ako je spokojny s poskytnutou sluzbou a bezproblemove vratenie zalohy ku tomu patri. Neda sa budovat dovera ku zakaznikovi tym, ze poskytovatel sluzby nahle prestane reagovat na maily, nedviha na jeho webe zverejneny telefon a ked som sa mu dovolal na iny telefon, nevedel svoje konanie nijako vysvetlit a platbu de facto nechcel poukazat. Vystraseny zakaznik, ktory sa boji o svoje peniaze, je ta najhorsia reklama, zakonna lehota moze byt hocijako dlha.
Naposledy upravil bogino dne 25. 10. 2012 18:32, celkově upraveno 1
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SamuelSzabo 25. 10. 2012 18:21

bogino píše:Vystraseny zakaznik, ktory sa boji o svoje peniaze, je ta najhorsia reklama, zakonna lehota moze byt hocijako dlha.


Tak s tým plne súhlasím..
V Pack Service pracujeme pre eshopy, ktoré nechcú mať starosti s balení a skladovaní tovaru. www.packservice.sk/pre-eshopy
SamuelSzabo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Warrax 11. 11. 2012 17:11

Nuz, musim sa pridat.
Kedysi som si, ako som tu aj pisal, poziciaval viac sluchadiel. Jeden krat prave z obchodu hifisluchadla.sk, a to v hodnote 1000 eur.
Hoci objednanie prebehlo v pohode, komunikacia potom neskor tiez velmi viazla. Vratenie penazi sa tiez natahovalo, a pamatam si, ze ma dost stvalo, ze som sa dotycnemu tiez viac krat nemohol dovolat.
Papiere som si prevzal, doklad som mal. Tiez mi to velmi nevyhovovalo, ale proste citil som, ze taku velku sumu si nebude moct dovolit nevratit, a tak sa aj stalo, nakoniec vsetko prebehlo bez problemov, okrem toho, ze to bolo cele natiahnute. Teda z mojej strany to boli zbytocne nervy.
Musim vsak povedat, ze i z mojej strany bolo natahovanie, no vzdy som dotycneho upovedomil o tom, ci si mozem sluchatka pozicat dovtedy a dovtedy.
Ked porovnam uroven komunikacie s klientom so sluchatka.net, tak je uplne ina liga... sluchatka.net maju uplne dobry a seriozny pristup, kym ten pan na hifisluchatka nema dobru uroven.
Mohol by som sa rozpisat ako bogino, ale asi netreba. Vysledok je u mna ten isty, a to, ze mi posobil neserioznym dojmom, akoby oddaloval vratenie penazi, najviac ma stvalo ze nezdvihal telefony a na maily odpovedal niekedy dost oneskorene. Par krat mi nedosla odpoved vobec, musel som napisat este raz. Dotycny teda nevie o com je seriozny obchod a komunikacia so zakaznikmi. Osobne si myslim, ze by potreboval dalsieho zamestnanca, ktory by to vybavoval, lebo on ma asi malo casu a mozno nejake ine problemy. Moj vysledok je ten, ze z hifisluchatka by som si uz druhy raz nepoziciaval, respektive, maximalne tak jedny sluchatka, urcite si zobral papier, a iba vtedy, keby mi tie peniaze dlhsiu dobu nechybali. Verim, ze ten clovek ich nakoniec vzdy vrati, no sposob ktorym jedna, je horsi, nez ked sa dohadujete na Mileticke s vietnamcom. Ja mat taky obchod s takym pristupom k zakaznikovi, tak ho radsej zavrem a otvorim, az by som mal energiu a cas promptne sa venovat zakaznikom.
Keby mal dotycny aspon zlomok serioznych vlastnosti, uz davno by sa ospravedlnil v tejto teme, a vysvetlil, preco jedna tak ako jedna. Ale presne to z neho vyzarovalo... mam na haku. To je casty zjav na slovensku, prakticky vsetci zamestnavatelia "maju na haku"... nevazia si zakaznikov, nevazia si zamestnancov (co je este horsie), ide im iba o prachy.
Warrax
Junior

Odeslat příspěvekod dazo 11. 11. 2012 20:17

A co je za stranku to : hifisluchatka.net ? Myslel si hifisluchadla.sk? :-)
Teclast Tl- T51 ---> Fiio E11 ---> Rha Ma750 + Sony MH1C + Vsonic GR07 + Hifiman Re 400 + Trinity audio master
Pc ---> m-audio audiophile usb ---> Akg K530
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Warrax 12. 11. 2012 17:27

A co je za stranku to : hifisluchatka.net ? Myslel si hifisluchadla.sk? :-)


Ano, pardon. Nejde mi zeditovat ten prispevok.
Warrax
Junior

Odeslat příspěvekod opti 2. 3. 2013 22:22

Dobry den,

Zazivam podobnu skusenost teraz. 31.8. 2011 som si kupil sluchadla Sennheiser IE8 (150 eur bez DPH). Odvtedy som ich 3x reklamoval u Elvia pro Slovakia a teraz ked sa pokazili 4ty krat som uz poziadal o refundaciu. Sluchatka som 20.2. vratil na sklad do PackServicu, bol mi vystaveny preberaci protokol a nasledne som napisal mail na hifisluchadla.sk (cez reklamacny formular). kde som popisal co sa stalo, ale ziadna odpoved. Pred 2ma dnami som napisal znova mail na reklamacie@hifisluchadla.sk a obchod@hifisluchadla.sk a cakam na odpoved, predpokladam vsak ze ani na to mi nikto neodpovie. telefonicky sa dovolat neda (0948131331) - telefon je vypnuty.

Co sa da este robit prosim vas? :(
opti
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků