Plazma na HD filmy, hry

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod freedyspeed 8. 1. 2013 17:25

Zdravím, prosím o radu s výběrem plazmy 47-51", do 20 000, pokud ma někdo slusne DLnA i s titulkama, pokud ne, tak bez DLNA. 3D nepotrebuji. Zaujala me LG 55PA5500. Nechci Android - takže ne Samsung. Dívat se budu z 2,5m, místnost zatmavena, takže chci slušnou černou + co nejmíň těch "input lagu" kvůli hrám. Přehrávat budu z NAS Zyxel NSA325, připadne si pořídil WD Live nebo použiju PS3, pokud nebude DLNA.
Nebo mám jít do LEDky?
freedyspeed
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 8. 1. 2013 19:47

Trochu priplať a maš veľmi slušny tv: http://3d-televize.heureka.cz/panasonic-tx-p50st50e/.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stiletos 8. 1. 2013 20:56

Už se to tu psalo že plasma není na hry vhodná(vypalování)
Stiletos
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 8. 1. 2013 22:10

Pokial nebude hrat 10 hodin v kuse kazdy den, tak je to v pohode.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freedyspeed 9. 1. 2013 00:11

jenže LCD/LED bude mít problémy s rychlým pohybem obrazu, ne?
A hlavně jde o tu černou.
S tím vypalováním nesouhlasím, mám plazmu, starého Panasonica a žádný problém.

Myslíte že ta
P50ST50 bude na tom s titulkama líp než P50UT50?
Mimo počet HDMI portů mezi nima navíc nemůžu najít rozdíl, asi jsem slepý.
http://www.alza.cz/50-panasonic-viera-t ... 327413.htm

Pokud to nezvládne titulky, nepotřebuju vůbec to DLNA, protože bude nepoužitelné.
freedyspeed
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 9. 1. 2013 00:36

ST50 ma lepsi panel s kontrastnym a antireflexnym filtrom.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stiletos 9. 1. 2013 01:12

Táta má toho LED Panasonica a žádný problémy s rychlým pohybem obrazu
opravdu nejsou,tu černou nemůžu posoudit mě přijde ok ,ale zase nejsem nějakej expert.Jestli seš zvyklej na plasmu tak bych vzal toho Panasonica kterýho tady doporučujou.
http://3d-televize.heureka.cz/panasonic ... ecifikace/
Stiletos
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spot 9. 1. 2013 10:49

freedyspeed: daj si pozor. toto je tak trochu chore forum. lcd-ckari ti budu tvrdit ze plazma je naprd. a druha skupina ti bude radit ze ak plazmu tak panasonic. tu sa ine nedozvies. pojem plazma sa tu zlial s pojmom panasonic. a tym padom aj choroby plaziem panasonic (blikanie a vypalovanie) sa zliali s pojmom plazma. ja som dlhorocny uzivatel plaziem samsung a mozem ti povedat ze obrazovo sa blizia panasonicom tak na 98-99%. neblikaju a nevypaluju sa. na mojej starej plazme veslo hravam hry na ps3. nie je s tym ziaden problem. po vypalovani ani stopy. ale tu sa isto dozvies vselico ine... a hlavne od ludi, ktori s tym nemaju osobnu skusenost ale nieco citali a nieco poculi.
spot
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 9. 1. 2013 12:15

To forum je chore prave tym, ze sem niekto pride raz za uhorsky rok a zacne tu dristat nezmysly, a urazat ludi hoci ich vobec nepozna a nema najmensiu sajnu ake maju ci nemaju skusenosti. Namiesto toho aby prisiel a napisal nieco konstruktivne co by malo hlavu aj patu a co by konkretnemu tazajucemu aj nejako pomohlo.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spot 9. 1. 2013 12:35

tazajici = po slovensky pytajuci sa, dostal odo mna jasnu radu. plazmu samsung.
spot
Poslední varování

Odeslat příspěvekod freedyspeed 9. 1. 2013 13:04

Ted jsem se díval na ten Vami doporučovany Panasonic a líbí se mi, jako novy model by mel pry zvládat i titulky přes DLNA, vedle stal starší model bez DLNA za 17000, ale černá byla seda, na tomhle je krásná!
Samsung nechci kvůli té hrozne Smart TV.
Mám 42" starší plazmu od Panasonicu (asi 2008) a bez problému, zádné vypalování.
freedyspeed
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spot 9. 1. 2013 14:45

cudny sposob vyberat tv podla dlna, podla smart tv... nechapem ale ok. nechapem co ma android spolocne so samsung tv. nechapem co je na smart tv od samsungu hrozne... ale sak kazdy sme iny a kazdy nech si kupi co sa jemu paci. inak taky detail. na ps3 ti nepojde dts zvuk. takze ak budes pozerat solidne mkv-cka ktore su bezne s dts zvukom tak na ps3 ako player zabudni. treba kupit normalny prehravac a nespekulovat nad hlupostami...
spot
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 9. 1. 2013 15:57

freedyspeed píše:vedle stal starší model bez DLNA za 17000, ale černá byla seda,


Tomu je těžké věřit, tady všichni ví, že plazma má černou vždycky černou, jedno jaká.. :D

spot píše:cudny sposob vyberat tv podla dlna, podla smart tv...


Jednoduché, ne? Plazma je přece dokonalá, tak stačí už jenom vybrat model, který má DLNA s požadovanou funkčností.. :D
Mr.Semtex
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 9. 1. 2013 16:29

Plazma dokonalá rozhodně není, ovšem v těchto cenových relacích (+/- 20tkč) nemá po stránce obrazu v podobě LCD konkurenci. Kdo to nevidí, tak by si měl zajít k očnímu :-)
3.0 V6
Vagi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Stiletos 9. 1. 2013 18:16

RE:Vagi
Vzhledem k prodeji LED LCD a Plasmy na trhu je víc než půlka obyvatel slepá ,dle tvého názoru ?
Stiletos
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků