[recenze] Sony MH1C- utajovaný zázrak

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod hellwet 24. 1. 2013 12:42

šeďour píše:Problém bude jednoznačně uprostřed mezi sluchátky... :pozor

ehm niak som to trochu nepochopil :D akoze uprostred mezi sluchatky?
hellwet
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krovak_cze 24. 1. 2013 13:12

:D :D :D
krovak_cze
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hanni 24. 1. 2013 14:31

Tak asi naozaj bude problem tam :D
hanni
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 24. 1. 2013 21:23

hellwet píše:
šeďour píše:Problém bude jednoznačně uprostřed mezi sluchátky... :pozor

ehm niak som to trochu nepochopil :D akoze uprostred mezi sluchatky?

Asi myslel střední ucho :D
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod duvelmeister 25. 1. 2013 00:24

No kupil som si pre tu srandu tento zazrak verzia MH1 a som velmi milo prekvapeny. Uz vyse rok a pol som pocuval hifimany re-262. Na udacv2 a ipode.

Momentalne sa rozohravaju maju tak max 10 hodin nahratych.

Dojem je ten, ze su to sluchatka k prenosnym zariadeniam a robia im paradnu sluzbu. Z mobilu co je s re262 cisty plechac(co je ocakavatelne) zneju paradne, radost pocuvat. Neviem odkial vedia ako by to malo zniet ale dari sa im kazdy zaner interpretovat velmi zabavne.
S ipodom obcas moc basu na moj v kus ale elektronike svedcia viac ako re262. Ako nahle je to co len trosku o stredoch tak re262 su o dve ligy vyssie. Uvidim ako po rozohrani.

No ak to pichnete do udacu tak mate dunidlo take ze vam bubienky vyvali, uvidim ci sa ukludnia momentalne su skoro nepocuvatelne.

Cize ak hladate nieco k prenosnemu zariadeniu,mobil, clipu, ipodu. V podstate k comu inemu by vam stuple boli tak nic drahsie nez MH1 vam netreba.

Co som mozno prehliadol tak nikde sa nepise, ze MH1 maju klasicky stary sony kabel, cize kabel laveho sluchatka je patina kablu praveho.
duvelmeister
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hellwet 25. 1. 2013 09:04

ja viem, ze vam to tu vtipne pripada :D ale proste, ked menim stuple na MH1C co uz som vyskusal zrejme vsetky, ktore tam boli, tak aj tak som pocul okolite zvuky. Sluchatka som mal dobre vsunute v usiach. No ale tie yamahy EH-50 co som mal,, tak tam to bolo bez problemov. Okolie som nepocul a tak isto okolie nepoculo co som pocuval a o to mi ide
hellwet
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aacid 25. 1. 2013 10:15

ok, uz si to napisal x krat. co s tym mame robit?
nikto iny taky problem nema zatial, viditelne tie tie sluchadla nesadnu, kup si ine...
aacid
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 25. 1. 2013 13:13

hellwet píše:ja viem, ze vam to tu vtipne pripada :D ale proste, ked menim stuple na MH1C co uz som vyskusal zrejme vsetky, ktore tam boli, tak aj tak som pocul okolite zvuky. Sluchatka som mal dobre vsunute v usiach. No ale tie yamahy EH-50 co som mal,, tak tam to bolo bez problemov. Okolie som nepocul a tak isto okolie nepoculo co som pocuval a o to mi ide

My sme ti ale kazali vyskusat nastavce z inych sluchadiel ked ti nesedia ani jedny originalne. Neviem co tu dookola rozoberas.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Jakub Dolezal 25. 1. 2013 17:33

Převelice děkuji za tip, sluchátka hrají naprosto skvostně. Za takovou cenu bych to rozhodně nečekal. Dodané nástavce mi taky 2x nesedí, ale až bude čas tak tu diskuzi projdu a vypíšu si kompatibilní kusy.

Mimochodem: iPod Nano 6 gen (nefunguje regulace hlasitosti, ovládání skladeb ano), Sony Xperia Mini Pro (ten telefon raději vyhodit do popelnice, tam nefunguje lautr nic), SGS II co si pamatuji tak mi snad šla i regulovat hlasitost.

Takže ještě jednou díky ! :tleskani

P.s.: Kupováno z anglie a cena je teď asi 8x větší :!:
Správce AP v síti CZF, Thinkpad T500, L220x, WL-500W running Oleg
Jakub Dolezal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kitrab 27. 1. 2013 08:39

tak jsem také neodolal. koupeno na amazonu z GB 12 liber.
Zkuk je výborný, jediné čeho jsem si nevšiml ovládání na kabelu k jednomu sluchátku mi nepřijde nejlepší řešení.
Jinak spolupráce se Samsunger W bez problému.
kitrab
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod warezo 27. 1. 2013 12:10

tak uz aj ja patrim do klubu mh1c :-)
chcel som nejaku lacnu nahradu za smejdy dodavane ku galaxy s2. viem ze to nieje najlepsi zdroj, no casom to zmenim. najnlizie k tomu dokupim fiio e11. tu este niesom rozhodnuty, uvidim ci to nebude nahodou e10 alebo e17, podla prehravaca. to ale teraz nieje moj problem. problem je s dodavanymi spuntami. najprv som skusal c.2 (1. najmensie, 4. najvacsie). bol som celkom spokojny, no mal som pocit ze vypadavaju z usi. tak som skusil c.3, lebo c. 4 sa mi uz zdali priliz velke. no neviem ci som si zvykol, ale teraz mi viac pasuju c. 4. asi je to o zvyku. asi si ich nespravne zakladam, ale skusal som hladat techniky, no velmi mi to nepomohlo. po zasunuti spuntu mam pocit, ako by sa mi v uchu spravil podtlak a skoro prestanem pocut basy. ked predsuniem sanku, tak sa objavia (ako ked si chcete opravit zalahnute usi) a potom zase zmiznu. dost sa musim hrat s ulozenim aby som bol spokojny. ak ich potrebujem na chvilu vybrat, zase to musim opakovat. dost ma to rozculuje. robim niekde nejaku chybu, alebo sa to da vyriesit inymi nadstavcami? len zo srandy si kupim tie vsonic z horneho odkazu, ale mam pocit ze moj problem to nevyriesi. je na to nejake riesenie? dakujem...
warezo
Junior

Odeslat příspěvekod dazo 27. 1. 2013 12:54

Hm, podobne problemy mam aj ja a to mam nadstavce z vsonic, proste su tak blbo skonstruovane, to je velka skoda :hm :/ :D
Teclast Tl- T51 ---> Fiio E11 ---> Rha Ma750 + Sony MH1C + Vsonic GR07 + Hifiman Re 400 + Trinity audio master
Pc ---> m-audio audiophile usb ---> Akg K530
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radimecek13 27. 1. 2013 13:03

to ti nepomůže,to jsou vyhozený peníze,Dazo je má a k ničemu,prostě blbě udělaný sluchátka :grr:
Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado



FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín
radimecek13
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dazo 27. 1. 2013 13:16

Tak ale aby som to upresnil, zee, dakedy rychlo chytim dobru "poziciu" ale dakedy nie a nie ich usadit aj 10 minut :D
Teclast Tl- T51 ---> Fiio E11 ---> Rha Ma750 + Sony MH1C + Vsonic GR07 + Hifiman Re 400 + Trinity audio master
Pc ---> m-audio audiophile usb ---> Akg K530
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků