TV / MMC - kvalita

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod NevimAVM 18. 3. 2013 22:16

Ahoj,

nikde jsem tu podobné téma nenašel, určitě spousta z vás používá MMC (já mám eGreat R6S) a zajímalo by mě, když z MMC proženu signál přes AVR do TV, zda neutrpí nějaké ztráty?

A jeden konkrétní dotaz - v menu je položka "tmavé barvy" a možnosti vypnuto/auto/10bit/12bit ... mám Toshibu 46TL933g... mám nastaveno auto pro jistotu.

Dál je tam položka 1080p 24Hz ... která netuším k čemu je dobrá - možnosti on/off.


Dokáže někdo poradit ?
Díky.
NevimAVM
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Stiletos 18. 3. 2013 22:26

No trochu obraz asi ztráty mít bude a záleží i na kabelech co tam máš(kvalita)
Stiletos
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 18. 3. 2013 23:18

Pri kvalite elektroniky v tych lacnych mmc je to riesit irelevantne.

Filmy na BD ci ich ripy (prosto HD) su tocene frekvenciou 24 snimkov za sekundu. Daj to na on, aby to b nativ. Tv si to preberie. Akykolvek dopocet v tv moze robit problemy s plynulostou obrazu (telenovela).
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NevimAVM 19. 3. 2013 14:58

Ok a s tou hloubkou barev někdo netuší?

Kabely mám z MMC do AVR 1.4 a z AVR do TV nevím, nejspíš 1.2, možná 1.3.. netuším jaký vlilv může mít větší datový tok u novějších verzí.
NevimAVM
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Abox 19. 3. 2013 15:18

Pokud mas nejake AVR, ktere dokaze i prepocitat do 1080p (zalezi, v cem mas ty filmy), tak to spise i pomuze.
Abox
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NevimAVM 19. 3. 2013 15:26

Harman Kardon AVR70 a filmy většinou 1080p ripy, sem tam 720p nebo třeba seriály v nižším rozlišení apod.
NevimAVM
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Stiletos 19. 3. 2013 16:17

No nevím jsetli pomůže když je signál taženej přes MMC a pak AVR ,určitě to nebude kvalita jak kdyby to šlo rovnou do tv,ale ty rozdíl stejně nepoznáš.
Stiletos
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků