Poraďte MMC s Blue Ray mech.

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod premo2 21. 3. 2013 23:34

Zdravím,
poraďte mi prosím nějaké kvalitní multimediální centrum, zejména mi na prvním místě jde o co možná nejširší podporu formátů, hlavně v HD kvalitě (nejčastěji kontejner MKV) i audio stop (AAC, AC3, MP3, WMA, DD, DTS atd.). Přehrávat budu z USB externího disku (popř.FLASHdisku), takže mi jde o vysokou propustnost USB portu (USB 2.0 stačí) a zároveň i z PC přes domácí síť (přes kabel). Přivítal bych i Blue Ray mechaniku. Mám LCD TV Samsung, takže bych uvítal značku Samsung (kvůli Anynet+), ale není podmínkou. Cena kolem 3000Kč.
Díky.
Honor 20 Pro - Android 10
premo2
Junior

Odeslat příspěvekod Breby 22. 3. 2013 21:43

pokud schanis MMC s blu-ray kolem 3k kvalitni to asi nesezenes. Co ti muzu doporucit je MMC Dune HD B1, ale je to trosku starsi model a mechanika nepodporuje 3D blu-ray reprodukci ma HDMI 1.3 verzi. Stal me kolem 6k a nelituju, prehraje 99 procent formatu, jen mam obcas problem s avi asi divny kodek. Vyrobce se snazi a za dobu co ho mam ( cca 1 rok ) jsem instaloval 3 aktualizace firmwaru. Jinak je zasitovany a nahravam filmy pres sit na disk co je k nemu pripojeny. Pokud to je hodne penez mkrni se po blu-ray prehravaci co prehrava MKV a dalsi formaty, nahraj na disk filmy a jdi do obchodu nejakeho testovat.
Breby
Junior

Odeslat příspěvekod justi76 23. 3. 2013 11:49

Dnes ti prehraje kazdy novsi bluray player takmer vsetko,zbytocne kupovat drahe mmc.
justi76
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod premo2 23. 3. 2013 21:06

Co říkáte na toto MMC:
WD TV Live HUB
http://www.alfacomp.cz/php/index.php?ei ... chSubmit=1
Nemá to sice Blue-Ray, ale to bych eventuálně pořešil dalším přístrojem, zato to má 1TB int.disk.
Honor 20 Pro - Android 10
premo2
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků