Sony Sound Bar System X290

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod seth123 16. 4. 2013 18:36

Chtěl bych se zeptat nemá někdo toto zařízení doma, chtěl bych to hlavně na hraní k ps3 ale i na koukání, bohužel nemám doma místo na reproduktory a jediné řešení co by se vlezlo k telece je http://prislusenstvi-herni-konzole.heur ... ecifikace/ ale upřímě tomu nevěřím, je to takový moc malý. Děkuji za každou radu. v Současné době mám televizi LG 42LE5500
seth123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ThalesX 16. 4. 2013 19:20

Z toho dobrý zvuk nebude už z principu. Proč nemáš doma místo na normální bedny? Co tomu brání? Přítelkyně/manželka?
ThalesX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seth123 16. 4. 2013 20:44

prostor :( a kupovat novou obývací zeď nebudu kvůli lepšímu zvuku

edit: dobrý zvuk s porovnání s čím? telkou nebo bednama za 10k?
Naposledy upravil seth123 dne 16. 4. 2013 20:55, celkově upraveno 1
seth123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zino333 16. 4. 2013 20:45

Keď tomu sám neveríš, prečo potom preboha vôbec rozmýšľaš nad kúpou takého nezmyslu??
Hifiman EF600 + Schiit Lyr 3 > Meze 109 Pro + Hifiman HE6se V2
zino333
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seth123 17. 4. 2013 18:37

omlouvám se, možná jsem se nechal trochu únést. Mám vedle telky z každé strany 10 cm nebo možu dát repráky na 2m vysokou skříň ale to by bylo uplně krajní řešení. Když bych kupoval repráky tak max do 1500 víc do toho dávat nechci.
seth123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ThalesX 18. 4. 2013 13:40

Tak to pak bohužel žádnou radu nemám. To je tak když si někdo koupí nějakou šílenou obývákovou stěnu v obchodech typu Ikea.
ThalesX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NevimAVM 18. 4. 2013 13:57

Repro za 1500 max, aby ses pak nedivil, že ta tv hraje líp.. na to se vykašli. Buď si udělej normální obývák, pokud chceš lepší zvuk atd. nebo to nech jak to je, škoda peněz.
NevimAVM
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod seth123 18. 4. 2013 21:04

on ten obývák je uplně normální samozřejmě :D ale při kompletaci před 4 rokama se nepočítalo s 42" tv ale s 32" :( pak mě ruplo v bedně a koupil jsem 42" takže když jsem nepořídil s repkrákama, tak aspoň by to chtělo bezdrátové sluchátka :D které by fungovali s ps3 :P
seth123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zino333 18. 4. 2013 21:06

ja hovorím, že najlepšia obývačková stena je jeden stolík a telku na stenu :)
Hifiman EF600 + Schiit Lyr 3 > Meze 109 Pro + Hifiman HE6se V2
zino333
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ThalesX 19. 4. 2013 01:58

To je však akusticky dost průšvih.

Já preferuju něco mezi tím - lehké dekorativní police a menší skříňky, které zároveň plní i jakousi akustickou funkci (knihy). Není to ideální, ale lepší jak holobyt (akusticky) a než unifikovaná obýváková stěna (esteticky). Každopádně cpát bedny do stěny je blbost a holobyt je taky blbost.
ThalesX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zino333 19. 4. 2013 07:28

Tak to je mi jasné. Ale ja nehovorím, že zrovna holobyt. Napríklad ja to plánujem hocijak skombinovať so všetkým možným. Knihy, obrazy, koberček, kamenný obklad na stenu a tak. To ale nebolo podstatou toho, čo som chcel tým povedať. Tou podstatou bolo, že obmedzovať sa nejakými hotovými zostavami je blbosť. Človek si môže sám podľa svojich potrieb rozmiestniť jednotlivé komponenty v obývačke, bez ohľadu na to či je to telka, repro, nábytok, police a čo ja viem čo ešte. A to bez ohľadu na veľkosť a ich rozmiestnenie. Hotové obývačky sú v tomto smere samé obmedzenie...
Hifiman EF600 + Schiit Lyr 3 > Meze 109 Pro + Hifiman HE6se V2
zino333
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ThalesX 19. 4. 2013 16:09

S tím souhlasím. Navíc většina těch stěn jsou mechanicky špatně zpracované, vypadají esteticky dost nevalně až bídně a co jsem tak viděl tak spousta lidí to neumí ani nějak rozumně zapasovat do bytu takže to tam je jak pěst na oko. Ale to je můj čistě subjektivní dojem. Prostě než abych vyhodil prachy za něco takového tak raději zaúkoluju truhláře a dám mu patřičné instrukce.
ThalesX
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron