vsonic gr06

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod blackis100 9. 5. 2013 13:15

Dobrý den,
koupil jsem si vsonic gr06 a mám knim dotaz všude na obrázcích na internetu jsou nahrádní špunty černé s barevným vnitřkem a mě došly barevné s černým vnitřkem, nemuže to být "fake"? Nebo je to jen jednu krabici pošlou s barevnýma druhou s černýma?
blackis100
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 9. 5. 2013 13:24

Pokial to mas z niektoreho prevereneho cz shopu, tak su zarucene original. Moze to byt nejaka nova seria, kde proste balia ine spunty ako v predchadzajucej. Nehladaj v tom ziaden zadrhel.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Wolverine 9. 5. 2013 14:04

V poslední sérii opravdu chodí barevné špunty s černým vnitřkem.
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackis100 9. 5. 2013 18:01

mám je z headphones.cz děkuji za odpovědi. časem na ně a na sennheiser hd 435 udělám recenzi.
blackis100
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chistos 9. 5. 2013 18:15

AK bude dobrá, tak to bude pre avmániu prínos, :) a čo znamená časom?
Slúchadlá: AKG K450 ---> AKG K551
chistos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod blackis100 9. 5. 2013 18:28

než se rozehrají pořádně .)
blackis100
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chistos 9. 5. 2013 18:31

Nechaj ich štyri noci vyhrávať v šuplíku a môžeš sa pustiť do recenzie :-)) , samozrejme najprv si ich poriadne vypočuj :D.
Slúchadlá: AKG K450 ---> AKG K551
chistos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod blackis100 9. 5. 2013 19:25

dneska zajtra poriadne vypočuvám potom nechávám rozehrát pár dní a do konce příštího týdne tu snad bude uvidím podle toho kolik bude práce.
blackis100
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Wolverine 9. 5. 2013 19:39

Jak tě vůbec mohlo napadnout, že z headphones.cz by to mohl být fake? Vždyť je to oficiální distributor pro ČR a přímo pro ně se dělala evropská certifikace.
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackis100 9. 5. 2013 19:44

nikdy nevíš....
blackis100
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boriscz 9. 5. 2013 20:29

Zrovna tento prodejce moc nemá zapotřebí uříznout si ostudu, kvůli nějakému šmejdu. Patří k solidním obchodníkům.
Poslech se sluchátky při vysoké hlasitosti může trvale poškodit sluch ... tak bacha !
boriscz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 9. 5. 2013 21:09

chistos píše:AK bude dobrá, tak to bude pre avmániu prínos, :) a čo znamená časom?

Podle me je dobra recenze osidny problem.Je tady siroky rozptyl navstevniku. Spojuje nas zajem o dobrou hudbu, ale nekdo s tim zacal "vcera"a mnozi z Vas se dobrym zvukem zabyvaji desitky let. Ja se bohuzel pocitam mezi ty druhe,tak hltam vsechno a jsem otevreny vice stranam a co je prinosem pro me, pro dalsi muze byt stokrat recena pravda/nebo mate rozdilny nazor.Vsiml jsem si, ze ty hodne ozehava temata dovedou nejvic rozdelit ty nejzkusenejsi....a my amateri jen koukame.Preji vsem dobry zvuk
Vlafa
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackis100 10. 5. 2013 16:57

tak určitě moje recenze nebude na urovni třeba bíny ale pokusím se to udělat co nejpodrobněji.Já se o kvalitní zvuk zabývám asi 2 roky ale řadím se mezi amatéry .).
blackis100
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chistos 10. 5. 2013 18:33

OT: Ja sa hľadaniu kvalitného zvuku nevenujem moc dlho, asi iba 7 mesiacov, už som počul kopu slúchadiel v rôznych cenových hladinách a tá moja recenzia, čo tu je, tiež nie je boh vie čo, ale čo sa dá očakávať od amatéra. :potichu
Slúchadlá: AKG K450 ---> AKG K551
chistos
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků