Tmavá sluchátka

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod radimecek13 26. 5. 2013 21:43

ne,nepoužívám,vždy poslouchám bez *****ítek...pardon bez equalizeru
Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado



FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín
radimecek13
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kofola01 26. 5. 2013 21:51

já jsem si jist že problém je ve sluchátkách, protože je mělo na hlavě víc lidí a ty basy neslyšel nikdo, stejně jako s jinými sluchátky bylo basů výrazně více a výšek méně.

navíc zesilovač bude mít těžko opačný charakter zvuku na reprosvorkách a sluchátkách. a NAD je na výškách neutrální a na basech masakruje.

navíc přesně stejný pocit jako při poslechu AKG 240 DF mám když přejdu ze sloupů s 10" basákem na regály s 5-6" středobasem, nejhlubší basy prostě chybí, ale "díky tomu" se stává přednes jaksi vzdušnější a transparentnějí, ale současně i únavnější.
kofola01
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hergarok 26. 5. 2013 22:05

MHOE: pokud jsi nepochopil proč byla reakce taková jaká byla, tak se k tomu prosím nevyjadřuj a radši se řiď mou "poučkou", já se jí totiž řídím - srozumitelně jsem to totiž napsal.
Pak si ještě dostuduj něco o vnímání zvuku... tedy za předpokladu, že nechceš být za typického internetového joudu, co "ví kulový". :-)
kofola01: co se snažíš vyřešit tím neustálým omýláním toho, jak Ti světlá sluchátka (K240DF) nesedí když píšeš, že chceš tmavá? Kup si tmavá a na DF-ka zapomeň!
Audigy 2ZS => ZERO DAC => Amarok^2 => DIY elektrostaty || V hifi jde změřit vše mimo naivity a diletantství.
Fóra po celém světě zamořují ti, jenž mají problém psát srozumitelný text a pochopit psaný text. WTF ?!?!?
Hergarok
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kofola01 26. 5. 2013 22:12

sem je koupil za 500 kč od kámoše, kterýho sralo, že nehrajou basy, tak je asi zase pošlu dál, protože nehrajou basy, jenom nevim, jestli seženu něco podobnýho zase za 500
kofola01
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MHOE 26. 5. 2013 22:12

To Hergarok:

Myslel jsem, že tohle fórum je zde hlavně od toho, aby si lidé dopomohli ke znalostem a samozřejmě lepšímu požitku z hudby. To, že napíšeš "jsi blb, že jsi něco takového napsal, opak je pravdou", opravdu ničemu a nikomu nepomůže. Možná sobě ke spokojenosti... A k definitivnímu BANu, jak se tak dívám na tvůj popisek.
DESKTOP: Roon | Fiio R7 | Susvara (mod)
PORTABLE: Roon | Fold3 | Deva Pro (mod) + LinkBuds (eq)

MEASUREMENTS: MiniDSP EARS | Fulla 2 | HD650

REVIEWS: Viz "Web" v profilu
MHOE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kofola01 26. 5. 2013 22:17

test basové odezvy



jak u tohodle songu nevibrujou střeva, tak basy stojí za prdy, samozřejmně ne při přehrávání z youtube, ale z MFSL.
kofola01
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hergarok 26. 5. 2013 22:22

kofola01 píše:jak u tohodle songu nevibrujou střeva, tak basy stojí za prdy, samozřejmně ne při přehrávání z youtube, ale z MFSL.
A to jako chceš aby Ti sluchátka vibrovali se střevama? :mrgreen: :mrgreen:
Audigy 2ZS => ZERO DAC => Amarok^2 => DIY elektrostaty || V hifi jde změřit vše mimo naivity a diletantství.
Fóra po celém světě zamořují ti, jenž mají problém psát srozumitelný text a pochopit psaný text. WTF ?!?!?
Hergarok
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kofola01 26. 5. 2013 22:24

no jistě 8-D

aby to nevyšumelo uplně do ztracena, tak se se chtěl zeptat jestli má teda někdo tip na nějakou sluchátkovou poslechovnu v okolí prahy.
Naposledy upravil kofola01 dne 26. 5. 2013 22:26, celkově upraveno 1
kofola01
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Misoo9005 26. 5. 2013 22:25

On chce proste sluchatka, ktore si domyslaju ultra-bass aj k statnej hymne :-D
JRiver (Wasapi)-->JDS Labs ODAC-->DIY AMP-->AKG K712 Pro + Oyaide HPC-X62
HTC One (Poweramp)-->Sony MH1C
-------------------------------------------------------------------------------------------
Lancia Kappa 20V Turbo
Lancia Thesis 2.4 JTD
Misoo9005
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bacil2 26. 5. 2013 22:28

kofola01 píše:...navíc zesilovač bude mít těžko opačný charakter zvuku na reprosvorkách a sluchátkách....

... nikoho by určite nenapadlo pripájať k zosilovaču 4-ohmové bedne cez predradený napr. 16-ohmový odpor...ale na primitívny sluchátkový výstup avr-ka , kde sú oddelovacie odpory cca 100 – 330 ohm z výstupu koncáku si spokojne sluchátka pripojí asi každý! :oboze
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kofola01 26. 5. 2013 22:31

já mám ale 600 ohm
kofola01
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bacil2 26. 5. 2013 22:48

no to tiež nie je veľké víťazstvo...
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kofola01 26. 5. 2013 22:56

jakto
kofola01
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boriscz 26. 5. 2013 22:57

Jouda. 100% to je Jouda.
Zbytečně provokuje.
Prosím LOCK.
Poslech se sluchátky při vysoké hlasitosti může trvale poškodit sluch ... tak bacha !
boriscz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kofola01 26. 5. 2013 22:58

blbost já nejsem žádnej jouda, se koukni jaký mám pěkný slipy
kofola01
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků