výkon autorádia a reprobeden

Autorádia, reproduktory, zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod EKKAR 23. 5. 2013 21:38

Jenže ne všecky převodníky WAV zvládnou v tom ormátu, v jakým se ukládá na flash. Navíc zabírá nejvíc místa - vůbec není komprimovanej. Spíš bych se přikláněl k FLACu nebo k OGGu, jestli už nechceš mp3 jako ztrátovej formát...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod supfor 24. 5. 2013 15:47

Mě se jedná pouze o to,aby s tím bylo co jak nejmíň práce.Myslel jsem,že ty CD zkopíruji na flashku a bude to!Pokud už to budu muset z CD konvertovat,tak pak už je to jedno a vyberu ten nejvhodnější formát.
supfor
Junior

Odeslat příspěvekod SmokeMan 24. 5. 2013 16:16

Ale vzdyt nic dalsiho vlastne delat nemusis, zapnes CDEx, vlozis CD, oznacis songy, jednou navolis vyslednou kvalitu a vyberes umisteni na tvou flash... zmacknes tlacitko... bude to trvat jen stejne dlouho jako bys to kopiroval jako surove data a jako bonus to bude fungovat vsude...

ono je potreba si uvedomit, ze ony soubory *.cda jsou jen informace kde dany song na tom disku fyzicky zacina a kde konci, ve skutecnosti v tech souborech zadna audio data nejsou, ty jsou po zbytku toho disku a nemas jinak sanci je vytahnout jinak, nez nejakym extraktorem...
FX 8300@4,4GHz@1,38V, MSI 970 Gaming Pro Carbon, Sapphire Rx 480 8GB nitro+ @580 nitro+ undervolted, 16GB Corsair@1886MHz, Scythe FenrisWolf, KC2000, As2000, Scythe chlazeni
SmokeMan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod supfor 24. 5. 2013 18:55

Nikdy jsem to nedělal.Pokud je to s tím CDex tak jednoduché,tak to takto provedu.Přes víkend to vyzkouším,příští týden přijde autorádio,tak se ozvu,jak to fachčí.Díky moc za radu!
supfor
Junior

Odeslat příspěvekod supfor 28. 5. 2013 14:47

Autorádio je už doma(není namontované),skladby v CDex překonvert.do PC na MP3.Teď to chci kopírovat na flashku.Mohu to dát na flashdisk USB 3.0? Rychlost bude samozřejmě na radiu s USB 2.0 nižší ,ale nějaký jiný,funkční problem nebude ?
supfor
Junior

Odeslat příspěvekod marts 28. 5. 2013 15:19

V principu by s tim problem byt nemel.
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Expert
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků