Jaká sluchátka k PC?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 28. 5. 2013 13:13

Nechapem preco by MUSEL kvoli T400 ci T500 kupovat novu zvukovku. To je nezmysel. Akosi sa tu s tym zacalo prehanat. Zahraju v pohode aj z integrovanej.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NevimAVM 28. 5. 2013 13:45

Byť deska je to slušná, tak opravdu nemám představu o kvalitě integrovaných zvukovek, rád si nechám poradit... nerad bych třeba koupil sluchátka byť třeba za 1500 abych pak zjistil, že je z poloviny díky zvukovce nevyužiju... osobně si taky ale myslím, že taková sluchátka by měla bez problémů zahrát i na té integrované...
NevimAVM
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod dazo 28. 5. 2013 13:55

A co tak superlux hd660? ;-)
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NevimAVM 28. 5. 2013 14:20

To já nevím, ale vypadá to na nějaké čínské chrchlátka :) Ještě mě napadlo co třeba nějaké ty gaming sluchátka (5.1 atd), když to budu mít převážně na hry.. má to smysl? Podle mě jsou to předražené šmejdy, ale třeba se pletu..
NevimAVM
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod dazo 28. 5. 2013 14:26

Hehe, len aby si z nich nebol prekvapeny chlape ;-) Osobne si myslim ze nakopu vsetky tuna spomenute sluchadla :D
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin2133 28. 5. 2013 15:16

Já bych šel buď do T500 nebo Shure SRH440, mám dojem že Shure tu někdo dokonce prodává za 1000 Kč zde na foru. Do 5.1 bych nešel, obzvlášť pokud máš zvukovku co má virtualizaci, tu měla i moje stará integrovka a Xonar DX má Dolby Headphones, ale snadno zjistíš, že v pohodě stačí Stereo zvuk. Z herních bych uvažoval asi jen o Asus Vulcan, pokud ale nevyužiješ aktivní potlačení hluku tak AT nebo Shure budou v pohodě ;-)

Prodávám Sennheiser HD515, jsou ale otevřená a nadělají opravdu dost.
JBL ES80 + Proson R10 → Harman/Kardon 3490 → Fostex HP-A4 → PC
Hifiman HE-400i, V-Moda ZN
Martin2133
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 28. 5. 2013 15:17

Sluchadla za 1500-2000 integrovanou zvukovkou urcite trpiet nebudu. Samozrejme lepsia neuskodi, prave naopak. To ale neznamena ze bez nej nezahraju dobre. Mal si HD 435, tak mas nejaky obraz ako to hra.

Superluxy sa ako cinske chrchlatka iba tvaria. Pomer cena-vykon maju ale vyborny.

Na tie "herne 5.1" nezmysly sa vybodni. Bezne "hudobne" sluchadla ti zahraju lepsie aj v hrach.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NevimAVM 28. 5. 2013 15:54

Díky všem za reakce, už mám objednáno


http://www.audioworks.cz/sluchatka/6909 ... 2pack.html



:-)
NevimAVM
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod NevimAVM 3. 6. 2013 06:24

Tak po zběžném vyzkoušení musím říct, že nehrají vůbec špatně, zvlášť za dané peníze, kdy jedny vyšly na 650,-kč :) Nejvíc se mi líbí, že zvuk je opravdu hodně nenásilný, přirozený, koherentní. Žádné dominantní basy nebo výšky oproti zbytku pásma. A opravud moc dobře sedí na uších. A jsou polouzavřená, někdo myslím psal otevřená. Takže spokojenost, zvlášť za ty peníze.
NevimAVM
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod bogino 3. 6. 2013 07:36

Rozohranim sa zvuk typicky zlepsi.
Ja ich povazujem za otvorene.
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NevimAVM 3. 6. 2013 07:41

Jo s tím počítám, že se rozehrají časem.. no uvádí se polo a izolují solidně.
NevimAVM
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 3. 6. 2013 07:54

To polouzavrene je len marketingovy nazov pre menej "dierok". V skutocnosti sa to sprava ako otvorene sluchadla. Hlavne smerom von.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NevimAVM 3. 6. 2013 08:09

Ok, předtím jsem právě měl otevřené Senny HD435 a ty mi přišly "otevřenější". Nemám moc s čím srovnávat, na sluchátka moc nejsem.
NevimAVM
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod majkom 3. 6. 2013 10:39

doporucili by ste tie samsony aj priamo do telky? (len na hranie, filmy na nich pozerat nebudem)
majkom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 3. 6. 2013 16:32

Nevidim jediny dôvod prečo nie.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků