Skullcandy Racnation Aviator a Android

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod jezek 24. 6. 2013 06:57

Prosím o radu. Dostal jsem sluchátka Skullcandy Rocnation Aviator, které mají podporu všech produktů od Applu. Bohužel mám telefon s Androidem, Galaxy S I9000 a funkční tlačítko Mic3 na drátu u sluchátek nefunguje. Což by mi ani nevadilo, ale nefunguje mi ani ekvalizér a některá hudba prostě nejde prakticky poslouchat.
Máte někdo s tímhle problémem zkušenost? Neexistuje nějaká aplikace, která by to rozchodila i na androidu? Hledal jsem, ale nic pořádného jsem nenašel.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chistos 24. 6. 2013 11:13

Asi to nerozchodíš, lepšie by bolo tie skullcandy predať a kúpiť si lepšie slúchadlá, skullcandy na tom po zvukovej stránke nie sú "boh vie čo".
Slúchadlá: AKG K450 ---> AKG K551
chistos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jan1k 24. 6. 2013 11:13

predaj to a kup si normalne sluchadla.
Denon DA-10 DSD / Apple iPhone 6+ / Apple iPad Air
► ♫♪♩♬♫
► Ultimate Ears UE4Pro ♫♪♩♬♫
► Sony MH1 / AIAIAI Pipe Petroleum ♫♪♩♬♫
Jan1k
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 24. 6. 2013 14:31

Mám ještě jedny Senny, se kterými jsem hodně spokojený, ale tyhle Skullcandy na tom nejsou se zvukem špatně. Nicméně jsem to už rozchodil. Sice ne v plné podobě, ale je to to, co jsem potřeboval.
Jsou to tyhle mušle: http://eu.skullcandy.com/shop/aviator-white-1
a pomohla tahle aplikace: https://play.google.com/store/apps/deta ... XRpY29uIl0.
Díky za snahu!
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 24. 6. 2013 17:11

Takže nefungujou, ani s PS Vitou, ani s telefonem. Můžete mi poradit něco podobného, ve stejné cenové relaci?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chistos 24. 6. 2013 17:14

Cenovo takmer rovnaké Sennheiser HD-25. S trochu vyššou cenou beyerdynamic T 50p, AKG K551/550, Beyerdynamic Custom One Pro, V-Moda M80. Všetky zmienené modely prehrajú tie skullcandy, zvukovo sú úplne inde. Akurát nemajú taký dizajn ako skullcandy.
Slúchadlá: AKG K450 ---> AKG K551
chistos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jezek 24. 6. 2013 19:29

O design mi nejde, dostal jsem je. A Senny mám a jsem s nima spokojený. Díky moc za další typy!
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků