problem 46" Philips 46PFL5507K X Lenovo x230 X HP DisplayPo

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod pNxioO 4. 7. 2013 18:28

Snazim se propojit TV s lenovo x230 touto redukci HP DisplayPort na HDMI pise neni signal, je mozne ze je to opravdu nekompatibilni? někde jsem cetl pozitivni reakce na funkcnost lenova s TV

-- 4. 7. 2013 19:33 --

jinak TV to identifikuje, ale nejde rozsirit plocha nic
pNxioO
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 4. 7. 2013 18:37

Tak - narychlo jsem našel článek ... zaměřený na LENOVO. Možná jsi neměl kupovat HPčko, ale Belkina. Osobně s tím zkušenost nemám. Primárně bych ale zjistil, zda na ten DisplayPort jde signál. Aby chyba nebyla jinde. U Philipsu - nejnovější software...následuje reset do továrního (vše se Ti smaže!).
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pNxioO 4. 7. 2013 18:41

clanek sem cetl, chtel jsem samozrejme usetrit, a na alze je asi 10komentrau od lenovaru na kopatibilitu :/ jak zjistim ze jde sigal? kdyz ji to identifikuje, tak to znamena ze nejaky signal tam jde...?

-- 4. 7. 2013 19:43 --

a jinak prave na zaklade tohoto clanku resp diskuse v ni jsem se rozhodl pro koupi tohoto kabelu

-- 4. 7. 2013 19:44 --

Já používám redukci od HP z alza.cz http://www.alza.cz/hp-displayp... a nějaký noname HDMI kabel možná to je štěstí ale na X220i zvuk do televize jede.
•Odpovědět•Sdílet ›

Headcleaner Tomáš P. • před rokem −
Můžu taky potvrdit, že redukce od HP funguje i se zvukem (mám T410) a je levná. Předtím jsem zkoušel nějaký PremiumCord adaptér, který se přímo chlubil nápisem "with audio", ale zvuk z něj nešel.
pNxioO
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 4. 7. 2013 18:44

Tak je to NTB, ne? Vyhledej kamaráda/prodejnu, kde mají monitor s DPčkem a odzkoušej to. On Philips může být citlivější ... takže ještě můžeš zkusit Tebou užitou kombinaci - jen na jiné TV.

-- 4. 7. 2013 19:47 --

Ještě něco ... doba, kdy jsem zapojil SCART a vše hrálo je pryč. Mám dlouhodobou, osobní, špatnou zkušenost s vybíravostí TV (netýká se jen Philipsu!), ke kterým připojuješ cokoliv přes HDMI. Mám jich doma několik (kabelů) různých délek a typů. A můžu Ti upřímně říct, že nehledě na cenu a délku je to někdy alchymie, abych zjistil, který bude chutnat, a který ne.

Tudíž mě ani moc nepřekvapuje, že když tam dáš redukci, nastává problém.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pNxioO 4. 7. 2013 18:50

jojo diky za snahu, zkusim na viere panasonicu, ted se mi to rozebehlo ze muzu v pc menirt rozliseni a vidim detail info o te TV, ale stale neni signal

-- 4. 7. 2013 19:51 --

ale myslim si ze musi bejt chyba nekde jinde, kdyz vsem ostatnim to jde, a i ja tu TV vidim, ale neposila to signal...

-- 4. 7. 2013 19:54 --

potvrzuji funkcnost pro lenovo x230 a problem byl jako obvykle nekde mezi klavesnici a zidli, jeste jednou diky :)
pNxioO
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 4. 7. 2013 19:03

Draku počkej ... a čím to bylo?? :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pNxioO 4. 7. 2013 19:27

2x sem vyrestartoval pc a najednou to bezelo, a jeste sem teda sundal 2hou redukci miniDP / DP ale az ji tam ted dam tak to podle me pobezi, ted to mam v ultrabase docku, po prvnim pripojeni sem videl druhy display ale nelo menit rozliseni nic, po 2 restartech to naskocilo a nasledny re-sourcu na TV

-- 4. 7. 2013 20:27 --

sem celej ja :d nez abych restartnul pc na ssd, radsi outsourcuju problem na jiny :D
pNxioO
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 4. 7. 2013 21:07

Já myslím, že i taková vlákna jsou pro fórum přínosná. Navíc ... člověk občas „zpanikaří“, nechce se mu zkoušet, hledat, tápat - chce připojit a fungovat :-)

Hlavně, že problém byl odstraněn a vše funguje ke spokojenosti obsluhy ;-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pNxioO 7. 7. 2013 10:10

v kazdem pripade tato redukce od HP nefunguje spolu s miniDP/DP redukcí, takže, asi to pojede jen přes plnohodnotný DP, jako mam v te ultrabase
pNxioO
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků