FiiO E10 USB DAC/AMP

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 26. 7. 2013 08:38

Aha, takze to ma passtrough. To mi nejako uniklo.

Receiver ti 5.1. nezabezpeci pokial tam privedies stereo. Ano, vie z toho "vyrobit" priestorovy zvuk, to je ale len pseudo. A od realneho 5.1 zvuku to ma velmi daleko.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Regrez 26. 7. 2013 08:57

Veď viem, preto som písal 5.1 v zatvorkách :) O 5.1 mi ale vôbec nejde, skôr o kvalitu stereo výstupu. Bude to porovnateľné s výstupmi Cowonov?
Regrez
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 26. 7. 2013 09:50

Je to samozrejme lepsie ako Cowon.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Regrez 30. 7. 2013 18:15

Po skontaktovaní sluchatka.net ohľadom FiiO trička som dostal prekvapivú odpoveď -
Obrázek
Regrez
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bogino 30. 7. 2013 18:53

To tricko je umelohmotove, to uz radsej nejake sluchadla. :)
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 30. 7. 2013 20:46

Buď rad. Tie sluchadla su za tie prachy vyborne. Nieto ešte zadarmo.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Regrez 31. 7. 2013 11:41

Na head-fi som sa dočítal, že prvá várka E10 mala problémy s predným jack-om. Tiež som si všimol, že niektoré E10 majú červenú led, a niektoré zas modrú led. Má to čo do činenia s prvou/druhou várkou?
Regrez
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bogino 31. 7. 2013 13:44

Jack sa na starsom vyhotoveni trocha kyve, je to znamy bug=feature, ale osobne som s kvalitou kontaktu problem nemal.
Uz som aj zabudol, ze tam bola nejaka LED. :)
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 31. 7. 2013 17:11

Bogi, na tom tvojom je modra.

Kvôli tomu "bugu" vznikla verzia Olympus, ktora sa teraz všade predava. Ale ako piše kolega vyššie, na staršom sa trošku kyve, ale ničomu to nevadi.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _TiGeR_ 15. 9. 2013 22:14

Ahoj, mám sluchátka Sennheiser HD 558 zapojené do PC s integrovanou zvukovkou Realtek. Bude rozdíl v kvalitě zvuku, kdybych místo ní koupil FiiO E10? (Nejde mi moc o hlasitost, jde mi hlavně o zlepšení kvality zvuku - basy, výšky, čistota zvuku, prostor) Díky za odpovědi.
"Někdo nemá rád Jablka, protože jsou kyselá a někdo má zase raději místnosti bez Oken, protože mu vadí světlo" :)
_TiGeR_
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 16. 9. 2013 07:48

Ano. Zvuk bude cistejsi, dynamickejsi, detailnejsi. To ako vyrazny rozdiel to bude zavisi od kvality tej integrovanej.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _TiGeR_ 19. 9. 2013 21:55

Ryan Giggs píše:Ano. Zvuk bude cistejsi, dynamickejsi, detailnejsi. To ako vyrazny rozdiel to bude zavisi od kvality tej integrovanej.


Mám základní desku GIGABYTE 970A-D3 - audio Realtek ALC889 (http://www.alza.cz/gigabyte-970a-d3-d243279.htm) Byl by v tom nějaký větší rozdíl s tím E10?
"Někdo nemá rád Jablka, protože jsou kyselá a někdo má zase raději místnosti bez Oken, protože mu vadí světlo" :)
_TiGeR_
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků