Jaké špunty do 2 300,- ?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod reiben 18. 8. 2013 11:26

Co říkáte na urBeats? http://www.sluchatkabeats.cz/recenze-urbeats
Cena je zde 1895,-Kč http://www.dmraudio.cz/beats-by-dre-urbeats a moc se mi líbí design.
Dá se to kvalitativně srovnávat s těmi zde dřívě zmiňovanými sluchátky?
reiben
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MHOE 18. 8. 2013 11:42

Zalezi,se kterymi zminovanymi mas na mysli... Jestli R-50 a RE-400,tak z hlediska kvality zvuku horkotezko.
DESKTOP: Roon | Fiio R7 | Susvara (mod)
PORTABLE: Roon | Fold3 | Deva Pro (mod) + LinkBuds (eq)

MEASUREMENTS: MiniDSP EARS | Fulla 2 | HD650

REVIEWS: Viz "Web" v profilu
MHOE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michalsl. 18. 8. 2013 13:53

Neboť jsem vlastnil Sennheiser CX 880 ještě mě napadlo se poohlédnout po vyšší řadě Sennheiser CX 980. Co si o nich myslíte vy ? http://www.cinema-shop.cz/sennheiser-cx ... -i657.html
michalsl.
Junior

Odeslat příspěvekod Bína 18. 8. 2013 20:51

Sakra, konečně pochop, že z těch sluchátek co tu házíš ty se s Hifimany či R-50 nedá vůbec nic srovnávat. I Sony MH1c za 800 Kč hrají líp než všechno co ty najdeš!

CX980 jsou jen stylovka, měl jsem je půjčené, blbě se nosí a hrajou dost mizerně.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michalsl. 18. 8. 2013 22:38

Já si pouze říkám aby to s hifimana nebylo jak s profi reprákama. Když jsem si je byl poslechnout tak by všechny doporučované zněli "ploše" protože byli dělané do studií a na ladění. Nakonec jsem skončil u Rokkitů. I když mi ostatní psali, že jsou horší mě prostě jejich zvuk na poslech hudby zněl sytěji a líp.
michalsl.
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 19. 8. 2013 07:08

V tom pripade sa ale neda bavit o tom, ze chces co najkvalitnejsi zvuk.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 19. 8. 2013 10:23

Tak dobře, pokud tedy ustoupíš ze svého požadavku na co nejčistší zvuk a chceš raději nějaký zábavný, tak se podívej po Sony MH1C či Vsonic VSD1, oboje se dají sehnat okolo 800-1000 Kč, ale do 3 tisíc nenajdeš nic s podobným podáním zvuku co by hrálo znatelně lépe. Případně Shure 215 nabídnou výměnný kabela a lepší pohodlí, ale zvukem trochu zaostávají.
Naposledy upravil Bína dne 19. 8. 2013 10:25, celkově upraveno 1
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MHOE 19. 8. 2013 10:24

Tenhle topic me fakt bavi :-P
DESKTOP: Roon | Fiio R7 | Susvara (mod)
PORTABLE: Roon | Fold3 | Deva Pro (mod) + LinkBuds (eq)

MEASUREMENTS: MiniDSP EARS | Fulla 2 | HD650

REVIEWS: Viz "Web" v profilu
MHOE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod z4tr3st 19. 8. 2013 13:37

No ja som si dnes objednal Hifimany re-400....Prave mam Sony Mh1c ale ten kabel mi ide na nervy....Lave sluchadlo sa mi dokaze udrzat vedene za uchom, prave nie a nie....Chodim teda s jednym tak a druhym tak....Dufam, ze i ked Hifimany nie su primarne riesene aby sa kabel viedol za uchom, tak to bez nejakej vacsej bolesti pojde...

Stage 1: Vymenit sluchadla- Done
Stage 2: Vymenit iPod za x3? alebo cakat na x5 :)
z4tr3st
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Regrez 19. 8. 2013 13:48

Ja miesto Hifimanov siahnem po T-Peos H-100. Hybridy so ževraj skvelým zvukom a za cenu niečom pod 100€. Už sú objednané, dúfam, že nebudem musieť platiť žiadne clo ani dph
Regrez
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pHp 19. 8. 2013 16:47

H-100 jsou dobré, ale zvukem poněkud zvláštní (něco jako Grada). Tedy velká láska nebo velká nenávist.
pHp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LOPO_X 19. 8. 2013 18:07

Zkus radši H-200 ty jsou pry vyrovnanějši sam sem po nich koukal ale cena je trochu někde jinde ... mimo to docela už OT :P
Fiio btr5 + Fearless s8f
Samsung galaxy buds pro
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod z4tr3st 20. 8. 2013 10:17

Nepatri to sem...ale tak co uz...Dnes mi prisli Hifimany....Nepatrim medzi prasata ale kable mi pravidelne odchadzaju a na hifimanoch tomu nedavam viac ako pol roka bohuzial(neskutocne tenke)...Uz nvm ako sa mam k tym kablom spravat...Co je take zle ked sluchadla omotam okolo ipodu a ulozim ho?

Nic ine mi neostava, bud zacnemkupovat sluchadla po 15 Eur alebo si nasporim a kupim Shure 535 aj s tromi nahradnymi kablami...Ale dat 300+ za sluchadla....Tak bohaty nie som...skor naopak..
z4tr3st
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krovak_cze 20. 8. 2013 10:56

omotat kabel kolem neceho je prasecina, porid si na prenos sluchatek krabicku, bohate staci neco takovyho http://img.najdislevu.cz/akce/zbozi/110 ... avitek.jpg
krovak_cze
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LOPO_X 20. 8. 2013 14:31

z4tr3st nevim co dělaš špatně ale ja to motam kolem ipodu několik let a zatim se mi nepokazily takhle ani jedny musiš to meně utahovat jinak krovak zabil :D
Fiio btr5 + Fearless s8f
Samsung galaxy buds pro
LOPO_X
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků