Jaké špunty do 2 300,- ?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Regrez 20. 8. 2013 14:38

Ja som sluchátka dlhé roky motal okolo Clip+/Clip Zip a -
Sansa pecky - zlomený kábel
Audio Technica CKM55 - zlomený kábel

Odteraz používam pevné púzdro pre kompaktné fotoaparáty - sluchátka sa tam vojdú krásne a zostane tam miesto ešte pre nejaké drobnosti (pamäťovky, prachy etc.)
Regrez
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod z4tr3st 20. 8. 2013 16:36

Tak napevno to neutahujem vobec....Ale ved to aby som si krabicku nosieval? Trebars ked dlho sedim na prednaskach nechcem aby ma ipod v rifliach tlacil a sluchadla okolo krku, tak ho jednoducho dam dole, omotam a sup do bundy(tasky a pod...)

Skutocne neviem, ako by som sa k tomu mal lepsie spravat...Nezaspavam so sluchadlami, netrham si ich z usi, nehadzem ich, doma si sluchadla neomotavam okolo ipodu , su volne ulozene v zasuvke...

Ale co sa tyka nosenie vonku...Nosit na prenosne zariadenie na posluch hudby vonku, prenosnu krabicku, na prenosnu krabicku prenosnu tasticku a tak dalej?
z4tr3st
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bína 20. 8. 2013 17:06

Většina co má dražší sluchátka, nosí nějaký typ pouzdra, protože si váží svojí investice. Omotávat kolem ipodu je prostě buranství a nediv se, že ti kabely odchází.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod z4tr3st 20. 8. 2013 17:34

No, dostal som...Som si pytal...:/
Ale posledna otazka...A v krabickach nie su zmochlane-zmuchlane?
z4tr3st
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LOPO_X 20. 8. 2013 17:39

Ale u dražšich sluchadel už kabel vetšinou za něco stoji u takovych GR07 je docela bytelny ale stejně to dávam radši do pytlíčku protože to je jistota to motani kolem přehravače je většinou z nouze a narychlo
Fiio btr5 + Fearless s8f
Samsung galaxy buds pro
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 20. 8. 2013 19:13

Bína píše:Většina co má dražší sluchátka, nosí nějaký typ pouzdra, protože si váží svojí investice.
Hovor za seba. :) Ja sa k tomu chovam ako buran. Väčšinou to nosim pod tričkom a visi mi to z krku. A keď to potrebujem niekam narychlo odložiť tak to proste surovo "zhužvem" niekam do vrecka, batoha... Zatiaľ sa tie kable tvaria že im to nevadi (IE8, DBA-02, Phonaky). A to tak fungujem nejaky ten rok.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michalsl. 20. 8. 2013 19:24

Tak už mam hifimany doma. Jsem spokojen. Pouze bych se chtěl zeptat jak dlouho tak trvá rozehrání a zda mám na rozehrání užít nějakou speciální žánr hudby.
michalsl.
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 20. 8. 2013 19:28

Pusť tam čokoľvek, rozohraju sa aj bežnym počuvanim. Alebo ich daj na noc niekam do skrine a nechaj hrať. Špecialny žaner netreba. Resp. môžeš tam pustiť ružovy šum. Nie je to však nutne.
Rozohranie je u každeho modelu individualne, všeobecne sa traduje že by to malo byť minimalne 50 hodin aby sa dali ako-tak považovať za rozohrate.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LOPO_X 20. 8. 2013 19:32

Kašli na rozehrani sleduj změny za pochodu :P si začneš časem u některych skladeb všimat že to hraje troške jinak ... ale kdo vi todle trochu beru jako placebo efekt
Fiio btr5 + Fearless s8f
Samsung galaxy buds pro
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod michalsl. 20. 8. 2013 19:32

Musím ale uznat že ty kabely u špuntů jsou tenoučké. Skoro mám obavu je někam vynést abych je nepoškodil :D Má někdo zkušenost s její "pevností" ?
michalsl.
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 20. 8. 2013 19:37

Ten kabel je v ramci špuntov z tych kvalitnych. Pokiaľ sa k nemu nebudeš chovať vyslovene ako magor, vydrži dlho.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vasheg 28. 8. 2013 14:00

Rozhoduji se mezi RE-400 a Klipsch Image x10. Je mezi nima nejaky zasadni rozdil?
vasheg
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 28. 8. 2013 14:44

Ano je. RE-400 maju vyrovnany zvuk, Klipsche su basove sluchadla. Hifimany hraju lepšie.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vasheg 28. 8. 2013 14:53

Basy mi nevadi, spis naopak. :-)
Znamena to ale ze x10 maji zvyraznene basy na ukor ostatniho spektra?
vasheg
Junior

Odeslat příspěvekod LOPO_X 28. 8. 2013 15:50

Zasek pokud lidi opravdu chcou ty basy jak si řikaji tak bych jim vyrovnane sluchadla radši neradil ... jsem včera dal poslechnout GRka kamošovi co je zvykly na takove ty kossy a pod. věci a bil se do hlavy že co sem si to koupil ... prostě nechapal o čem to je a to jsem čekal že bude nadšeny ... prostě ty vyrovnanějši sluchadla co chcou basovějši přednes mužou připadat malo hutne a nebudou spokojeni
Fiio btr5 + Fearless s8f
Samsung galaxy buds pro
LOPO_X
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků