High End Praha 2013 - 5. a 6. října

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod boriscz 7. 10. 2013 15:32

Ty repro kabely sou fakt nevzhledne. Když sou tak fušersky zakončené, jakou mám jistotu, že budou uchycene správně ke konektoru.

Tahle obhajoba fušerství mě zvedá ze židle. Kor když se fušeřina stává celospolečenskou normou.
Poslech se sluchátky při vysoké hlasitosti může trvale poškodit sluch ... tak bacha !
boriscz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MHOE 7. 10. 2013 16:01

Na druhou stranu, tohle...

"Letos jsem se zaměřil na vzhled a provedení propojovacích kabelů.Ceny u některejch šokující, ovšem provedení taky :hm
Na rovinu...Kabelguru se fakt nemá za co stydět :pozor "

... mi moc košér nepřipadá. Veřejně jakožto výrobce kritizovat konkurenci a zároveň si přihřívat vlastní polívčičku.
DESKTOP: Roon | Fiio R7 | Susvara (mod)
PORTABLE: Roon | Fold3 | Deva Pro (mod) + LinkBuds (eq)

MEASUREMENTS: MiniDSP EARS | Fulla 2 | HD650

REVIEWS: Viz "Web" v profilu
MHOE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kocmeister 7. 10. 2013 16:07

Petr.5: Od začátku bylo hodnoceno vizuální zpracování kabelů, myslím, že z kontextu příspěvku je to jasné. Jak také jinak u kabelů ve vitríně, že? Právě z důvodu, který uvádíš, tedy jako výrobce kabelů, si hodně všímám jak jsou zpracovány jiné. V tomto případě to bylo bez přehánění to nejhorší co jsem zatím viděl. Navíc nevím proč zmiňuješ, že se jedná o VDH. Je to výrobek z metráže VDH od některého z vystavovatelů na HEP. VDH takové kabely zcela jistě nevyrábí. Pokud jsi ty ten výrobce, pak samozřejmě tvoje rozčarování chápu.

Ale není důvod tyhle 2 kousky dál rozzpitvávat. Nezaslouží se to. Výstava byla plná mnohem zajímavejších věcí i kabelů.
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin..net 7. 10. 2013 17:24

Je mi to líto, ale VDH originál komplet kabel za necelých 5l ( Mainserver), vypadá právě takto..
...
Martin..net
Junior

Odeslat příspěvekod Kocmeister 7. 10. 2013 17:35

Aha, tak to je dost překvápko (slabý slovo) :oops: To se samozřejmě omlouvám za mystifikaci.
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hoffi 75 7. 10. 2013 23:55

Přesně tak, 100% originál VdH http://hifidesign.cz/doplnky/2636 8-S
Hoffi 75
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod šeďour 8. 10. 2013 08:44

Máš pravdu MHOE, vypadá to přesně tak, jako bych si přihříval polivčičku, jenže...

...já osobně už jsem se několikrát zůčastnil porovnání rozdílnejch kabelů na celkem slušnejch sestavách a vím co jsem slyšel.A taky vím, jakej byl vzhled a přínos ke zvuku porovnávanejch kabelů a jak velkej byl rozdíl v ceně.
Takže když kritizuju něčí, podle mě nepovedenou práci, tak se mě dotyčnej může zeptat...a co máš za sebou ty, že to kritizuješ ?...a já mu to můžu s klidem ukázat.

Ano, jistě, mám samozřejmě pořád co zlepšovat, ale poslední dobou netrávim čas u televize, a věř mi, že kdyby v tý vitríně ležely kabely, který jsem vyráběl já, tak se za ně vážně stydět nemusím.

Prostě...bílá koncovka patří do kuchyně.
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod equinoxe 8. 10. 2013 09:31

nahodu tie kuchynske koncovky su cool
equinoxe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boriscz 8. 10. 2013 10:45

Si teda kibic, na Hypě si nenechal nit suchou ...
Poslech se sluchátky při vysoké hlasitosti může trvale poškodit sluch ... tak bacha !
boriscz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MHOE 8. 10. 2013 11:47

šeďour píše:Máš pravdu MHOE, vypadá to přesně tak, jako bych si přihříval polivčičku, jenže...

...já osobně už jsem se několikrát zůčastnil porovnání rozdílnejch kabelů na celkem slušnejch sestavách a vím co jsem slyšel.A taky vím, jakej byl vzhled a přínos ke zvuku porovnávanejch kabelů a jak velkej byl rozdíl v ceně.
Takže když kritizuju něčí, podle mě nepovedenou práci, tak se mě dotyčnej může zeptat...a co máš za sebou ty, že to kritizuješ ?...a já mu to můžu s klidem ukázat.

Ano, jistě, mám samozřejmě pořád co zlepšovat, ale poslední dobou netrávim čas u televize, a věř mi, že kdyby v tý vitríně ležely kabely, který jsem vyráběl já, tak se za ně vážně stydět nemusím.

Prostě...bílá koncovka patří do kuchyně.


Mně nevadí, že ty kabely kritizuješ... Mně vadí, že je sám jakožto výrobce kritizuješ veřejně a nebojíš se k tomu přilepit pochvalu svého byznysu. To podle mě není v pořádku, a proto jsem se ozval. Jen můj názor, nic víc.
DESKTOP: Roon | Fiio R7 | Susvara (mod)
PORTABLE: Roon | Fold3 | Deva Pro (mod) + LinkBuds (eq)

MEASUREMENTS: MiniDSP EARS | Fulla 2 | HD650

REVIEWS: Viz "Web" v profilu
MHOE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šeďour 8. 10. 2013 12:26

NENÍ to můj byznys !

Kritizuju něčí práci, která mě osobně nepřipadá dobrá, protože sám bych to udělal líp.
Ale jinak si myslím, že můžu veřejně kritizovat, nebo chválit co chci a koho chci.Jakoukoliv firmu, nebo prodejce.
Můžu třeba pochválit produkty firmy STAX a kritizovat jejich českýho prodejce (viz. výše).
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod MHOE 8. 10. 2013 12:29

Nikdo neřekl, že to dělat nemůžeš... Samozřejmě, že můžeš. Zároveň se omlouvám diskutujícím za offtopic, už se k tomu vracet nebudu.
DESKTOP: Roon | Fiio R7 | Susvara (mod)
PORTABLE: Roon | Fold3 | Deva Pro (mod) + LinkBuds (eq)

MEASUREMENTS: MiniDSP EARS | Fulla 2 | HD650

REVIEWS: Viz "Web" v profilu
MHOE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod equinoxe 8. 10. 2013 12:37

boriscz, co ma zastrcka s hypou? niekomu som slapil na otlak - tak sa ospravedlnujem za to, ze predny cierny panel "s popisom" na hype nelahodi mojmu oku a zastrcka vdh je podla mna ok

asi som divny, co uz
equinoxe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šeďour 8. 10. 2013 12:45

...divnej seš rozhodně !...seš celej modrej a eště na nás koukáš dalekohledem... :mrgreen:
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Hoffi 75 8. 10. 2013 14:34

Výrobce nevýrobce, ten origo síťovej kabel VdH je vážně hnus. Konektory samotné se asi na zvuku nijak nepodepíší a vlastní kabel je jistě kvalitní, ale zasloužil by si určitě lepší provedení. Ikdyž znám lidi, co tvrdí, že výměnou síťových konektorů za kvalitnější (Oyaide, Furutech ...) došlo k podstatnému zlepšení. Sám mám 3 ks VdH Mainsstream, pochopitelně s jinejma koncovkama a za jinou cenu, než stojí originál a jsem naprosto spokojenej. Kluci z Kabelguru se rozhodně nemaj za co stydět, mají právo říct svůj názor a se Šeďourem naprosto souhlasím.
Hoffi 75
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků