Basové in-ear (kolem 1500Kč)

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod p.dejmek 5. 11. 2013 22:44

Ahoj!
Sháním in-ear sluchátka a dobrými basy (čím silnější tím lepší) < Poslouchám Dubstep, DnB, House, Chillstep-HipHop. Možná by mohli mít něco jako noise-canceling, ale za to moc připlácet nechci (mohl by mi někdo vysvětlit jak to vlastně funguje?). Do cenové hranice zhruba 1500Kč.

Předpokládám, že mi doporučíte: SENNHEISER CX 300 (nebo 150) / Sound Magic Pl11. (150tky a Pl11tky jsem měl a musím, říct že co se basů týče jsou Soundmagic podle mě rozhodně lepší) Ale rád bych zkusil zase něco nového, lepšího.. pokud je to za tuhle cenu možné.

Díky moc! :-)
p.dejmek
Junior

Odeslat příspěvekod trebuk 6. 11. 2013 05:09

trebuk
Junior

Odeslat příspěvekod p.dejmek 6. 11. 2013 16:51

Do těch ie80 bych určitě šel. Ale nemám žádné zkušenoti s nákupem v zahraničí. Myslíte, že by šlo platit prostřednictvím PayPal?

Díky moc!
p.dejmek
Junior

Odeslat příspěvekod trebuk 6. 11. 2013 18:41

napisal som ti soukromou zprávu
trebuk
Junior

Odeslat příspěvekod p.dejmek 6. 11. 2013 21:31

Četl jsem recenze na ty ie80 a podle všeho mají spíš dost "reálnou" interpretaci". Hledám něco "zábavného". Hodně silné basy a dobré odhlučnění. Poradíte?
Díky moc!
p.dejmek
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 7. 11. 2013 05:20

Obavam sa, ze si asi zrejme nieco nie uplne pochopil. Ked uz toto nehra zabavne, tak uz naozaj neviem co ine zabavne hrat bude.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p.dejmek 7. 11. 2013 06:35

No..například píšou, že ty fake mají méně basů a vzhledem k tomu, že poslouchám převážně Dnb a Dubstep..
p.dejmek
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 7. 11. 2013 07:32

To ze ma nieco menej basov neznamena ze je to aj menej zabavne. Mnozstvo basov nie je meritkom zabavnosti. Original ma basov niekedy az moc, takze trochu menej nie je na skodu, prave naopak. Urcite sa toho bat netreba.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hanni 7. 11. 2013 07:49

IE80 budu mat basov bohate,toho sa báť nemusíš ;-)
hanni
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karminkotak 7. 11. 2013 09:37

nedostatku basov sa pri tych fakeoch ie80 bat nemusis... su tam, kde maju byt, po rozohrani su jemne a presne, sam pocuvam na nich deephouse a parada... za tu cenu nie je o com :-)
karminkotak
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod p.dejmek 7. 11. 2013 18:16

Přesvědčili jste mě! Mohli by jste mi doporučit nějakého konkrétního prodejce? Čeká se víc jak měsíc?
p.dejmek
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků