funkce MOJE PROGRAMY u TV samsung

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod palmexman 21. 11. 2013 19:05

MgX píše:palmexman vezmi někde tu prutovou anténu. Pokud nebydlíš zcela mimo civilizaci, měl bys na ni NĚCO chytnout. Nebo si zapůjč aktivní pokojovku. Sice většina jich stojí za nic, ale na odzkoušení to stačí. Pak vyzkoušej, jestli Ti to jede.

Dotaz ke všem: máte někdo aktivní zkušenost s funkcí „Moje programy“ na Samsungu (nejlépe typu 6400) se signálem od UPC? Díky za odpověď.


;) dekuju za pomoc MgX dneska jsem mail od upc zaslal na Samsung, dam pak info. Pokusim se sehnat i prutovku nekde...
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
_________________
mám: auto
jezdil jsem: s autem
palmexman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jindrous01 21. 11. 2013 19:40

Volal jsem v pondělí na Samsung z dotazem proč to nedoporučuje Novu, proč je to takový jakoby nedodělaný a že prá zavolají zpět... Je čtvrtek a nikdo nevolal, zítra volám znova na Samsung tak uvidíme...
Jindrous01
Junior

Odeslat příspěvekod Jindrous01 22. 11. 2013 17:12

Takže dnes Samsung volal, a vše se bude doplňovat a průběžně budou i nové aktualizace, aby tato funkce byla dokonalá - dobrá zpráva :-)
Jindrous01
Junior

Odeslat příspěvekod palmexman 22. 11. 2013 20:03

jindrous: jakeho mas poskytovatele?

-- 22. 11. 2013 20:56 --

Vážený pane xxx,


děkujeme Vám, že jste se obrátil na zákaznickou linku společnosti Samsung. Na Váš dotaz Vám rádi odpovíme.

Funkce On TV je podporována UPC kabelovou televizí, Skylink-em, CS link a pozemním digitálním vysíláním.

Požádáme Vás o zaslání fotografií a bližších informací, jakou chybu hlásí televizor, případně fotografii menu televizoru, zda-li v něm máte nabídku moje programy. Požádáme Vás také o informace ohledně zapojení kabelové televize a zapojení Vašeho televizoru.
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
_________________
mám: auto
jezdil jsem: s autem
palmexman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jindrous01 22. 11. 2013 23:37

skylink a dvb-t

-- 22. 11. 2013 23:38 --

Pořady z Nova a Prima FTV ale stále nejdou doporučovat, někomu již ano?
Jindrous01
Junior

Odeslat příspěvekod palmexman 23. 11. 2013 16:39

Tak na bicove antene mi funce moje programy jede, na upc to nefunguje.
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
_________________
mám: auto
jezdil jsem: s autem
palmexman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jindrous01 23. 11. 2013 18:19

jde ti NOVA HD a FTV PRIMA ?
Jindrous01
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 23. 11. 2013 18:25

palmexman píše:Tak na bicove antene mi funce moje programy jede, na upc to nefunguje.

Výborně! Mám radost - tudíž problém bude zřejmě v kompatibilitě s UPC. Nevím, zda jsi to již psal - předpokládám, že anténu od UPC, včetně dekódovacího modulu a karty máš přímo v TV, tedy, že nevyužíváš externí přijímač.
Pak - jak uvedl Samsung - můžeš svým přístupem a zasláním požadovaných informací přispět k vyřešení problému.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palmexman 23. 11. 2013 19:22

Ne nemam zadne zarizeni od upc ani set ani ca modul jelikoz mam zakladni nabidku a pro tu staci tv tuner...za tyden budou mit tuto tv nasi ale v 32" maji ca modul tak zkusim jeste u nich...stve me to;)
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
_________________
mám: auto
jezdil jsem: s autem
palmexman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 23. 11. 2013 19:26

palmexman tak pozor - to může být ono. Je to jen, pokud se nepletu, jakási analogová (možná digitální) kabelovka. Nejedná se o variantu plného formátu UPC a jejich možností, kterou stejně jako řadu HD kanálů získáš až zasunutím příslušného modulu a karty.

Vzhledem k menší znalosti UPC a nemožnosti cokoliv odzkoušet si ale mé info ještě ověř, či počkej na další rádce.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palmexman 23. 11. 2013 19:59

Ktere programy to umi doporucovat?Od te doby co jsem ladil pokojovou mi to na upc nabizi ct24, ctsport, ct1 a ct2 ...
predpokladam ale ze to jsou nejaka data v cache...
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
_________________
mám: auto
jezdil jsem: s autem
palmexman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 23. 11. 2013 20:31

Vypadá to tak ... nebo si to bere z netu, protože se COSI dokázalo aktivovat. Uvidíš.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jindrous01 23. 11. 2013 22:33

mě to taky doporučuje ct24, ctsport, ct1 a ct2 - pak ještě tv barrandov, prima love, a podobný programy, nikdy ale není možné přijímat doporučení od programů které bych chtěl, zatím...
Chci už konečně doporučování od FTV Prima HD, a NOVA HD , snad to dají dohromady brzy :-)
Jindrous01
Junior

Odeslat příspěvekod palmexman 23. 11. 2013 22:49

u me je divne ze to doporucuje jen ty co jsem naladil na bic, vse jsem vymazal vratil na upc a porad to hlida jen tyto...
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
_________________
mám: auto
jezdil jsem: s autem
palmexman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palmexman 26. 11. 2013 19:46

Tak potvrzuji ze moje programy jedou i na upc. Jen je potreba prekliknout na ladeni po kabelu a vybrat tv upc kable a ne pouze dvb t ... pak vse bezi.

Dojmy z tv super, opravdu spokojenost. Mazani obrazu nepozoruji zadne..pokud ma nekdo dotaz rad zodpovim.
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
_________________
mám: auto
jezdil jsem: s autem
palmexman
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků