Evolve Blade - 1.5TB Media Player SH

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MarioF3M 9. 12. 2013 13:48

Na podnět jednoho z uživatelů jsem upravil a udělal TV archiv i pro FW Fantec MM-FHDL_20110930-v7-3-23 r5416
Kdo používá tento FW na Bladeovi a má zájem ať mi napíše SZ pro bližší info.
Řazení kanálů v programu Chansort - Návod >>> http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1703&t=1228331
SMART WEB TV >>> https://vimeo.com/113193255
MarioF3M
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kne00 21. 12. 2013 23:34

To MarioF3M:
Potvrzuji 50Hz HDMI pro funkční SAMBU (už jsem se smířil s tím, že je SAMBA na Evolve nefunkční), souvislost nechápu, ale děkuji.
TV Archiv bez problémů na první dobrou včetně update firmware. Perfektní práce a super návod. Díky a krásné Vánoce.
kne00
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod czemo 9. 1. 2014 23:00

Zdravim. Mam mini 1073DD C+, bootloader 0000.0202.0023, sw v7.0.9 r4347

Pokousel jsem se to tu projet, ale trochu se ztracim a chybi mi jistota. Postup na str. 87 jsem cetl. Jaky nejlepsi FW byste doporucili pro moje mini (idealne s podporou klavesnice a mysi + TV Archiv)? Prosim o link na FW + jakym postupem se ridit. S mini jsem spokojeny a nerad bych z nej udelal cihlu. Predem moc diky za reakce.
czemo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xbladex 14. 1. 2014 15:47

Neví tady někdo proč mi Evolve Blade II nezobrazí 3T disk?Na začátku je formátování,restart to udělám a je to pořád dokola,co s tím,pomůže mi tady.
xbladex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MarioF3M 14. 1. 2014 16:44

czemo:

TV archiv Ti nepojede, protoze k funkci potrebujes interni disk. Co se tyka FW, zkus FW_PV73100_v7.3.4.r4824 pro Playon HD, je rychly a podporuje hodne formatu. Je ale nutno nejdriv instalovat FW s bootloaderem Playon 3582, aby sel nainstalovat FW 4824 (zmeni se tim logo pri startu z Evolve na Playon, zmena je nevratna). Klavesnici ani mys to nepodporuje.

Instalace firmwaru:

1) USB flash disk naformátujte na file systém FAT32
2) Nakopírujte soubor install.img na USB flash disk (do kořene, ne do složky)
3) Přístroj vypněte, buď hlavním vypínačem na zadní straně nebo vytáhněte kabel od napájení a vložte USB flash disk
4) Zmáčkněte a držte zmáčknuté tlačítko "Zapnutí/Vypnutí" na přední straně přístroje
5) Zapněte přístroj vypínačem na zadní straně nebo zastrčte kabel od napájení, tlačítko "Zapnutí/Vypnutí" držte stále přibližně 10 sekund, po kterých tlačítko pusťte
6) Vyčkejte dokud se nespustí modrá obrazovka a začne vlastní upgrade firmwaru (po tuto dobu přístroj NEVYPÍNEJTE !!!)

Pokud Ti vyhovuje co mas, tak bych s tim nic nedelal.

xbladex:

Blade II nepodporuje 3TB disk, max 2TB (u mne napr. WD Black)
Řazení kanálů v programu Chansort - Návod >>> http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1703&t=1228331
SMART WEB TV >>> https://vimeo.com/113193255
MarioF3M
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luckyson 14. 2. 2014 10:43

Ahoj, ja mam toto:

EVOLVE Blade II Board:1073DD C+, FW:7.0.9 r4357

Hodi se tento FW i pro muj prehravac ? Je nekde seznam toho, co mi navic prinese oproti tomu memu soucasnemu ? V tuto chvili bych primarne potreboval lepsi fungovani samby, protoze se mi porad nejak zasekava... :(

Diky predem !
Luckyson
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DejvidCV 28. 8. 2014 09:56

Zdravím. Tak po dlohé době jsem zavítal do této diskuze a mám prosbu, byl by někdo ochotný sem dát nějaký aktuálně nejlepší, funkční firmware na EVOLVE MINIBLADE s maximem dodatkových funkcí (youtube, video streamy-archivy, internetový prohlížeč,radia...) s popisem instalace?
Myslím si, že to uvítá každý majitel tohoto prima multimediálního přehrávače.
Mockrát děkuji.
DejvidCV
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ...drát 28. 8. 2014 11:18

http://www.evolveo.eu/ftp/_archive-disc ... HMC-75FHD/
podpora už skončila,myslím že návod bude v tom rare
...drát
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DejvidCV 29. 8. 2014 13:56

Tak již skoro od doby co miniblade mám (je to už x-let a zatím bezporuchy), tak jedu vesměs naprosto bezproblémově na firmware od Ryanu v7.3.4 r4824, zatím jsem se snad nesetkal s tím, že by mi něco nepřehrál i Samba běhá parádně, tak jsem už nic neřešil...
Ale říkám si, jestli po nějaké době nevylezlo na světlo světa něco nového, přeci jenom bych třeba přivítal možnost si přehrávat videa z Youtube když to blade zvládá nebo i nějaký ten videoarchiv...
Tak se ještě jednou prosím ptám, je po těch letech dostupný funkční firmware s nějakýma bonusama navíc?
Dííííky
DejvidCV
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod valdapa 12. 1. 2015 14:07

Potřeboval bych jestli někdo neví o firmware co má grafiku jako verze Firmware_PV73100_v7.3.4.r4824_European ale umí do optického či coax výstupu pustit jak DIGITAL tak i PCM aniž by se muselo přepínat v menu nastavení. Firmware Firmware_PV73100_v7.4.4.r7317_European, či Firmware_PV73100_v7.4.4.r8755_European už to umí. Ale ta grafika menu se mi nelíbí. Je neco jiného? Teda jestli to ještě někdo má :-)
valdapa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků