Kde servisovat?

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod BEEBO 5. 2. 2014 13:37

Prosím o radu. Rád bych si nechal servisovat nějaký ten starý reciever nebo zesilovač. Po letech provozu už to má své mouchy. Tedy počítám s výměnou kondenzátorů, nastavení klidových proudů,... Prostě to potřebné, ať stará technika žije dál. Jsem z Pardubic, tedy ideálně z okolí nebo tam, kde se to zaslat poštou a daná firma je seriózní. Tedy zajímají mě nějaká doporučení, reference a hlavně kladné osobní zkušenosti.
BEEBO
Junior

Odeslat příspěvekod trebuk 5. 2. 2014 15:44

Zalezi aj aku znacku mate. Ja osobne mam skusenosti z dsicz.cz servisom. Robili mi tam zarucne opravy ale robia aj pozarucne. Po kazde som to tam posielal kurieom.
trebuk
Junior

Odeslat příspěvekod EKKAR 5. 2. 2014 21:52

Něco by se dalo třeba ve firmě SEC electronic:
http://www.secel.cz/kontakty.php
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod BEEBO 5. 2. 2014 23:55

Jedná se o staré přístroje. Staří kolem 30 let. Sony, Aiwa, Marantz, Tesla.
BEEBO
Junior

Odeslat příspěvekod EKKAR 6. 2. 2014 13:36

30 roků nic neznamená, SEC funguje už minimálně od 90. let - v těch Dražkovicích mi opravovali (a opravili!!!) měřák METEX, když mi s ním někdy v roce 1996 šikovnej soused na odporovým rozsahu "změřil" síťovou zásuvku...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kukin 6. 2. 2014 19:51

Když už je téma otevřeno, co Brno? :hm Začíná mi na NADu trochu stávkovat asi relátko pro repro A, levý kanál někdy po zapnutí hraje buď slabě nebo vůbec, po chvilce se rozjede, Béčko je OK. Případně nějaká reference na Luhačovický Electronic Service (ke Zlínu jezdím celkem pravidelně, tak bych to tam příležitostně zavezl).
Po nás potopa.

na doma: foobar2000 + Carat RUBY2 / NAD C545BEE + C352BEE + KEF iQ30 + Audio-Technica ATH-A900X
do práce: HRT microStreamer + Audio-Technica ATH-A500X
kukin
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 6. 2. 2014 20:25

V Luhačkách klidně přímo do ALDAXu...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků