při mikrofonu mi šumi reproduktory

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod FuggyCz 9. 2. 2014 13:01

ahoj mam menší problém když mam zapojeni mikrofon tak mišumí reproduktory a ja mikrofon potrebuju k nahravani obcads a když mam třeba u mikrofonu hlasitos 20dB nebo 30dB tak me strasne sumí reproduktory prosím pomoc :)
FuggyCz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EKKAR 9. 2. 2014 15:28

Čteš po sobě "občads" to co napíšeš ještě před odesláním?
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod FuggyCz 9. 2. 2014 20:22

po pravdě ? moc ne :)
FuggyCz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EKKAR 9. 2. 2014 20:43

Tak s tím rychle začni - a dělej to pořádně, protože na dotazy položený s podobně "qalitní" češtinou tady nepadá nikdy moc smysluplnejch rad.

A jako první s tou snahou o aspoň srozumitelnou češtinu s velkýma písmenama a interpunkcí sem dej aspoň základní informaci o stroji, na kterým to nahráváš - značka, osazení, jakej mikrák, jaký repra, jak to máš posspojovaný = prostě VŠECHNY ZÁKLADNÍ TECHNICKÝ INFORMACE - jinak je celej takovej dotaz na hojno...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod THeBaNDiT 9. 2. 2014 20:59

@FuggyCz: nemas nahodou zapnute "pocuvanie" mikrofonu? Skus si to skontrolovat:

pravy klik na reproduktor vpravo dole pri hodinkach :arrow: Nahravacie zariadenia :arrow: klik na Microphone :arrow: Vlastnosti :arrow: karta Pocuvat :arrow: zrusit zaskrtnutie u "Pocuvat toto zariadenie"
(v ceskej lokalizacii Windowsu by to malo byt podobne, postup pisem pre Windows7)


Spominane nastavenie nastavuje, ci sa ma zvuk snimany mikrofonom prenasat do reproduktorov. Ak je to povolene, tak mozes pocut sum, ale trebars aj rec a pod., moze to chytat spatnu vazbu... ak to odskrtnes, zvuk snimany mikrofonom sa do reproduktorov prenasat nebude - nahravaci softver ho samozrejme "pocut" bude...
Naposledy upravil THeBaNDiT dne 9. 2. 2014 21:02, celkově upraveno 1
zive: HP Envy x360 Conv. 13" (Ryzen5 4500U, RAM 8GB, GF AMD Radeon)
digiarena: Nikon D5000 + 18-105mm DX VR + 55-300 DX VRII + SB-700
avmania: Samsung QE55Q80T + Nvidia Shield TV 2017 + ONKYO TX-NR414 + Jamo S426 HCS3
mobilmania: Samsung Galaxy S22U
THeBaNDiT
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FuggyCz 9. 2. 2014 21:01

ok omlouvám se :) a teď info

mikrák starzz trust
reproduktory mám na monitoru 19" LCD monitor Philips 190B
mám to zapojení normalně ze zadu pc 3,5 mm jackem
zkoušel sem mobilní přenosný reproduktor a taky šumělo ale podle mě míň

-- 9. 2. 2014 22:11 --

THeBaNDiT píše:@FuggyCz: nemas nahodou zapnute "pocuvanie" mikrofonu? Skus si to skontrolovat:

pravy klik na reproduktor vpravo dole pri hodinkach :arrow: Nahravacie zariadenia :arrow: klik na Microphone :arrow: Vlastnosti :arrow: karta Pocuvat :arrow: zrusit zaskrtnutie u "Pocuvat toto zariadenie"
(v ceskej lokalizacii Windowsu by to malo byt podobne, postup pisem pre Windows7)


Spominane nastavenie nastavuje, ci sa ma zvuk snimany mikrofonom prenasat do reproduktorov. Ak je to povolene, tak mozes pocut sum, ale trebars aj rec a pod., moze to chytat spatnu vazbu... ak to odskrtnes, zvuk snimany mikrofonom sa do reproduktorov prenasat nebude - nahravaci softver ho samozrejme "pocut" bude...

vše jak ty říkáš tak mam udělaný a šumí
FuggyCz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EKKAR 9. 2. 2014 23:46

A ten zbytek? Zvukovica und soft, kterým to všecko provozuješ?
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod FuggyCz 10. 2. 2014 15:37

zvuková karta: Realtek High Definition Audio
a soft nemám mám to nainstalovaní od win7
FuggyCz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EKKAR 10. 2. 2014 16:30

Realtek HD Audio - to máš zvukovicu On-board na mámoprkně? Protože jinak bys měl nějaký označení, jako (já nevím co honem vymyslet) Asus Xonar blablabla a podobně.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod FuggyCz 10. 2. 2014 16:59

nic jinýho sem nenašel v pc o zvukové kartě
FuggyCz
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků