Hlavně pohodlná uzavřená/polootevřená sluchátka

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod 1grdecoca 11. 2. 2014 15:17

Zdravím a prosím o radu. Je mi jasné, že to nění žádný terno příspěvek, ale klasické za málo peněz hodně muziky to taky není, nemůžu chtít všechno :)

Potřeboval bych do práce nějaká levnější sluchátka, tj. +-1 000Kč. Spíše uzavřená/polootevřená, ať neruším kolegy. Prioritou je ale pohodlí, přijemné "náušníky" nebo jak se tomu říká :) ať drží pevně a hlavně nikde netlačí, jsou přijemné na uších. Prostě ať o nich nevím v uvozovkách. Vyloženě stačí uplně průměrný zvuk - taky jak jinak za takové peníze. Plus by byl kabel jen z jedné strany/do jednoho sluchátka.

Možná něco jako:
Beyerdynamic DT 231 Pro
AKG K 512 MKII
SENNHEISER HD 202 II
KOSS KC25
KOSS UR20
KOSS HQ1
AUDIO-TECHNICA ATH-SJ55 BK
Sony MDR-ZX600B
Creative Aurvana Live

Předem díky za všechny příspěvky!

Jo, a poslocuham elektronickou hudbu...
1grdecoca
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 11. 2. 2014 17:23

Potrebuješ uzavrete. Polo si veľmi nepomôžeš čo sa izolacie tyka. Samson CH700, Superlux HD 662 (662B, 662F), pripadne Superlux HD 660, tie su ale naročnejšie na zdroj. Za malo peňazi je to veľa muziky.

A pre buducnosť, sluchadla do 1000 sa riešia tu: viewtopic.php?f=1712&t=1132901
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 1grdecoca 11. 2. 2014 21:37

Nejsem tu poprve, jine thready vcetne onoho jsem prochazel, ale ja opravdu potrebuju hlavne pohodlna i na ukor kvality. Treba o tech Superluxech jsem se docetl, ze docela tlaci a poti se v nich usi. Ja jsem napriklad zde vychvalovane Maxwelly nechal za polovic znamemu, protoze jsem s nima nevydrzel vice nez 20 minut...
1grdecoca
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 12. 2. 2014 06:38

Sluchadla sa ale daju roztiahnut tak aby netlacili, aj Maxelly. Daju sa aj pouzit ine nausniky atd. Vzdy sa tomu da pomoct.
To potenie samozrejme hrozi, to je ale dan za izolaciu. Tiez sa to ale da zmiernit napr. vymenou nausnikov.

Vsetky tie veci su vysoko subjektivne a nikto ti s urcitostou nevie povedat ze tie a tie sluchadla budu na tvojej hlave pohodlne a v tych a tych sa ti usi potit nebudu. Taka rada neexistuje, nikto nema tvoju hlavu, usi, ani naroky na komfort. To je treba zial vyskusat na "vlastnej kozi".
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 1grdecoca 12. 2. 2014 13:15

Mel jsem ted moznost vyzkouset kamaradovy Stantony a co se tyce pohodli, byly super, takze vyreseno. Diky
1grdecoca
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků