Samsung 46F6400(postřehy nového uživatele)

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod patrias 6. 2. 2014 18:22

@majinkej: ahoj, tak jsem to dneska testnul a obraz se mi zdá kapánek moc tmavý. Co u tebe?
patrias
Junior

Odeslat příspěvekod molnart 23. 2. 2014 15:44

zistil som, ze kazdy den o 12:00 sa mi telka samovolne zapne... obraz ale nenabehne, a potom sa aj samo vypne. ci to moze byt? update fw mam vypnuty...
Yamaha RX-820 | HECO Victa Prime 702 | Samsung UE65F6400
foobar2000 | Asus Xonar DX | Sony MDR-V6
molnart
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 23. 2. 2014 20:04

Menu - Systém - Čas - Čas zapnutí/Čas vypnutí ... překontroluj.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod molnart 23. 2. 2014 20:52

timery mam vypnute, a aj keby to bolo v tom, telka by sa zapla uplne. ono to len tak cvakne, zhasne cervena kontrolka, roztoci sa pripojeny harddisk a po chvili sa vypne. na vlastne oci som to videl iba dvakrat, ale ocividne sa to deje castejsie, lebo niekolkokrat som spozoroval ze som pocuval radio cez receiver, a ako som chodil po byte tak som zistil ze zrazu nejde hudba a ked som sa vratil tak receiver bol prepnuty na tv vstup....

v menu je moznost nastavenia automatickeho updateu na 12:00, skorej by som to typoval na toto, ale mam to vypnute...
Yamaha RX-820 | HECO Victa Prime 702 | Samsung UE65F6400
foobar2000 | Asus Xonar DX | Sony MDR-V6
molnart
Junior

Odeslat příspěvekod RossiD 24. 2. 2014 23:15

Nemáš v TV někde ještě funkci aktualizace v pohotovostním režimu (kromě té automatické)? Převážná většina onoho zapínaní je právě tímto, ale střílím od boku ...
-= Jestli neumíš udělat chybu, neumíš nic =-
RossiD
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maro2455 27. 2. 2014 09:36

Zdravím.
Mám problem s připojením HDD k tv ue46f6740 (nemyslim ze by se v pripojovani HDD lisila od ue46f6400) -
Připojil jsem HDD WD My passport 500GB s orig. USB kabelem - TV ho bez problémů našla, ale TV se do půlminuty sekne a vypne. To stejné se začlo od včera dít i s HDD adata 500GB. Po odpojení HDD je zase TV bez restartů. V notebooku samozřejmě oba HDD fungují bez problémů. Nevíte někdo co bych mohl udělat, aby disky jely tak jak mají? Hlavně tedy u disku který bez problému do včerejška v tv fungoval je to velmi divné..
Máte podobný problém? Žeby nějaký bug ve firmwaru? Mám nastaveny automatické altualizace firmwaru, firmwary jsem tedy nikdy moc neřešil..
maro2455
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod odtahovka 27. 2. 2014 10:29

Zkus to pripojit do jineho USB v TV.Prvni Usb je na flesku, druhe na HDD a treti na kameru, kazde usb dava jine napeti, proto se ti HDD vypina.
Aleaspon to tak funguje u me 55F6500
odtahovka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod heja 27. 2. 2014 16:54

zdravim, neviem preco mi telka vypne a preladi sa poradie programov. Nahral som znovu poradie programov cez USB, telka sa vypla, islo to par sekund dobre, potom blikla obrazovka a znovu sa to preladilo
heja
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 27. 2. 2014 19:44

Automatické přehození programů mohou dělat určité funkce. Je nutné překontrolovat nastavení příslušného tuneru. Vypnout automatiku hledání nových kanálů atp.

Předpokládám, že máš F6400. Je tedy zbytečné dále řešit a upozorňovat na satelitní kanály.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maro2455 27. 2. 2014 20:33

odtahovka píše:Zkus to pripojit do jineho USB v TV.Prvni Usb je na flesku, druhe na HDD a treti na kameru, kazde usb dava jine napeti, proto se ti HDD vypina.
Aleaspon to tak funguje u me 55F6500


Zkusil jsem a nic, porad to stejne, po zapojeni disk najede, dostanu se do jeho menu a pote tv jakoby rychle problikne, menu prestane fungovat a za pet vterin se restartuje:/
Fleshka jede bez problemu. Nejhorsi je ze ten disk adata jel az do vcerejska taky bez problemu.. Opravdu nevite nekdo co s tim? :(

-- 27. 2. 2014 20:43 --

Jeste me napadlo zda hdd nemusi byt naformatovan na urcity typ? Ale to by zase nevysvetlovalo proc ten jeden hdd bez problemu fungoval a zniceho nic ne. Nejvice me napada ze by to mohlo prestat fungovat s nainstalovanim noveho firmwaru? Ale nevim zda vcera vubec automaticka aktualizace probehla...
maro2455
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod molnart 27. 2. 2014 22:58

RossiD píše:Nemáš v TV někde ještě funkci aktualizace v pohotovostním režimu (kromě té automatické)? Převážná většina onoho zapínaní je právě tímto, ale střílím od boku ...


nemam. a zena mi hovori ze telka sa zapina a po chvili vypina aj v inych casoch...
Yamaha RX-820 | HECO Victa Prime 702 | Samsung UE65F6400
foobar2000 | Asus Xonar DX | Sony MDR-V6
molnart
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 27. 2. 2014 23:11

molnart nevím, zda jsi vyzkoušel ...

Odpoj vše připojené k TV, včetně kabelu od LAN/Wi-Fi. Nechej ji fungovat jen v režimu TV bez HDD, flešek, připojených přehrávačů a bez připojení k LAN. Ověř si, že TV se nyní znovu zapne/vypne, nebo tato anomálie vymizela.

Předpokládám, že máš nejnovější FW. Předpokládám, že jsi přemýšlel, či dokonce zkoušel provést po aktualizaci reset do továrního nastavení.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 28. 2. 2014 00:32

Informace o testu televizoru na avmania.cz.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod heja 1. 3. 2014 06:58

nemozem najst kde sa vypina automatika hledání nových kanálů ... na Samsung 6400. Poradte mi, nakolko mi same od seba naladi programy a zmeni aj poradie. este jeden problem mam, casto sa opakuje ze mi zastavi svojvolne obraz - seka...
heja
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod patrias 1. 3. 2014 11:32

já bych řekl, že se jedná o důvod k reklamaci, u mě se podobný problém nikdy neprojevil. Napadá mě možná, co takhle vyzkoušet tovární reset, zkoušel jsi to?
patrias
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků