Satelitní přijímač Mascom MC2300CR nejde zapnout

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Odar 7. 7. 2012 22:52

Pristroj ma po zaruke. Predajca s nim nic nebude riesit.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod armaman 7. 7. 2012 23:15

No boooze tak som to prehliadol. I tak sa na tom nic nemeni, ze najlepsie je oslovit toho u koho to kupil....
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MgX 7. 7. 2012 23:25

Odar píše:Pristroj ma po zaruke. Predajca s nim nic nebude riesit.

Dobrý prodejce může doporučit i vhodný servis. Za optání nic nedá.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod robbert 11. 7. 2012 14:21

Problém vyřešen. Na vině bylo špatný zdroj po jehož výměně již vše funguje jak má.

A jen pro pořádek dám kontakt na servis.
http://knkservis.cz/
Chvíli jsem se s ním bavil a vyřešili jsme spoustu drobných problémů. Mám pocit, že to je ještě stará škola,l tedy opravář ne měnitel...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod armaman 11. 7. 2012 16:00

armaman píše:Mal som a mam Octagon ale uz ho nepouzivam a viem ,ze v jeho pripade chyba zdroja viedla k opakovanemu reboot.

Pisal som to preto ,ze z ineho fora som s tym prisiel pri rieseni problemu s popisovanym prijimacom do styku. Cize sa podobna vada neprejavuje len u jednej znacky.
V pripade Octagon bola dost casto zivotnost ovplivnena prehrievanim sa zdrojovej casti a naslednemu "dozitiu" kondenzatorov aj vdaka enormnemu teplu.
Ja som to riesil namontovanim interneho chladenia a octagom zije dodnes.....

Takze super ,ze Ti to funguje a inak stara skola servismanov je to prave pre pozarucne opravy nakolko vacsina autorizovanych servisov vacsinou vymiena moduly a neopravuje tak ako tomu bolo v minulosti cize zarucne opravy su pre nich otazka par ukonov.
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MgX 11. 7. 2012 19:50

robbert píše:Problém vyřešen. Na vině bylo špatný zdroj po jehož výměně již vše funguje jak má.

A jen pro pořádek dám kontakt na servis.
http://knkservis.cz/
Chvíli jsem se s ním bavil a vyřešili jsme spoustu drobných problémů. Mám pocit, že to je ještě stará škola,l tedy opravář ne měnitel...

A já poděkuji za předání konečné informace - CO se vlastně stalo.

Díky
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Předchozí stránka