IPTV vs. OTT

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod peliculiar 28. 7. 2020 12:18

p.david píše:T-Mobile odladil TV GO na nás, které převedl v lednu. A to byly porodní bolesti.

Zcela jistě neodladil. Zbytek odpovědi v korespondujícím tématu.
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Denkez 1. 8. 2020 13:53

Nehrající rádia (viz tady a tady - v tomto příspěvku mám chybu, nutnou podmínkou pro hrající rádia je protokol IPTV) jsem nakonec vyřešil pořízením O2 Smart Boxu z druhé ruky.
Rádia pak skutečně hrají a v dobré kvalitě.
Pokud na nějakou otázku neznáme odpověď, ještě neznamená, že tato odpověď neexistuje.
Denkez
Pokročilý

Odeslat příspěvekod peliculiar 2. 8. 2020 18:39

@ Denkez, zajímalo by mě zda jdou ta rádia také zpětně přehrávat a která jsou v nabídce? Teď nemám na mysli webový audioarchiv Českého rozhlasu, který s IPTV nesouvisí.

Příjem DVB-T2, tak jako předchozí verze, má běžně přímý přenos stanic ČRo v nabídce.
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Denkez 2. 8. 2020 21:42

Rádia zpětně přehrávat nejdou, hrají jen online.
Seznam rádií je zde.
Pokud na nějakou otázku neznáme odpověď, ještě neznamená, že tato odpověď neexistuje.
Denkez
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Marcio 4. 8. 2020 11:48

Zdravím. Momentálně vybírám TV do domácnosti (doteď jsme telku neměli - jen PC) a jsme zvyklí pouštět si to, co nás zrovna zajímá, ze záznamu. Online v podstatě vůbec nesledujeme. Máme IPTV přes Skylink. Funguje sledování přes webový prohlížeč třeba na TV s Androidem (jako na PC)? Můžete prosím někdo ověřit?
Předpoklad je používat chytrou TV s BT klávesnicí s touchpadem.
Díky moc.
Marcio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 4. 8. 2020 14:02

https://www.skylink.cz/livetv

Tady.je to dostatečně vysvětleno. Střední a lepší tv má samostatnou aplikaci přes kterou Skylink funguje
polda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 4. 8. 2020 14:07

Marcio nelze spoléhat na to, že Skylink Live TV pojede na prohlížeči v rámci jakéhokoliv systému TV. Na některých typech TV a jejich OS jsou k dispozici přímo aplikace od Skylinku, kde si ono Live TV spustíš.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcio 4. 8. 2020 15:34

Já se ptám právě proto, že aplikace pro Skylink na Android je tragická a ani není oficiálně na AndroidTV.
U jiných systémů se mi nelíbí složité párování přes telefon.
Navíc, ve webovém rozhraní to funguje dobře i s historií a pamatujte si to i pozici, když mají děcka něco rozkoukané.
Pokud by to tedy jelo třeba v Chrome na AndroidTV, tak by mi to stačilo.
Marcio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 4. 8. 2020 19:18

Pokud je mi známo, pak pro Android TV je, ale dostupná je aktuálně pouze pro TV Sony a Philips s verzí Androidu vyšší než 7. Lze předpokládat, že se rozšíří i pro další televizory.

Chápu, že ve webovém prostředí Ti to vyhovuje více, nicméně si dovolím tvrdit, že platí, co jsem psal. Ono Ti to nakrásně může jet v prohlížeči pár týdnů a pak hotovo. Prohlížeče u OS v TV nejsou zcela a úplně na úrovni prohlížečů v PC. Tudíž, opravdu nebráním nikomu, aby Ti to odzkoušel a předal zkušenost, jen ona zkušenost může platit po omezenou dobu... tak abys s tím raději počítal.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcio 4. 8. 2020 19:55

No popravdě, na Sony jsem to hledal někdy v únoru a dostupné to nebylo. Nicméně teď jsem to měl možnost vyzkoušet na android tabletu (žádné dělo) přes prohlížeč Chrome a jede to v tom naprosto bez problému. Takže předpokládám, že pokud na AndroidTV bude Chrome, tak to tam pojede taky dobře.
Marcio
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků