Philips 70PUS6724, jak dostat do TV - O2 TV a HBO GO

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ERIK.RAFA 23. 6. 2020 15:02

Ahoj všichni, koupil jsem si TV Philips 70PUS6724, tato TV má svůj operační systém Saphi a nejde tak na ni naistalovat aplikace O TV a HBO GO. TV má sice internetový prohlížeč, ale jeho použití je naprosto tragické, na stránkách HBO GO se nejde vůbec přihlásit (chybí ikona přihlášení), a na webu O2 TV sice jde přehrát O2 info kanál, ale přihlásit se mi na svůj O2 účet nejde (při přihlášení hlásí chybu špatných přihlašovacích údajů). Chtěl jsem se zeptat, jaké jsou možnosti jak na této TV sledovat O2 TV (mám zakoupený sportovní balíček) a také HBO GO. Samozřejmě jsem zkoušel Miracast z mobilu a funguje...jenže obraz se občas trhá a navíc nechci mít při sledování "obsazený" mobil.
Přes domácí síť DLNA z PC to asi těžko půjde že?
V úvahu by přicházelo asi i připojení notebooku přes HDMI, jenže to je podobné jak s mobilem...mít neustále napíchlý noťas k TV...
Napadá mě jedině připojit multimediální centrum, které umí aplikace O2 TV a HBO GO...máte s tím zkušenosti...v úvahu by připadalo centrum s Android...ale co jsem četl, tak právě s aplikací O2 TV jsou na těch zařízení problémy...že nejde nainstalovat...např. https://multimedialni-centra.heureka.cz ... -tv-box-s/
Prosím poraďte, děkuji za názory a Vaše zkušenosti.
ERIK.RAFA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kvok 29. 6. 2020 13:07

Chromecast na posílání z mobilu nebo odkazované centrum, na něho HBO GO je a zatím se pro O2TV dá použít i na něm vestavěný Chromecast, než O2 udělá aplikaci na Android TV.
kvok
TV expert