T-Mobile TV (GO / televize přes internet)

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod peliculiar 25. 7. 2020 17:28

Ahoj, jsou tu nějací uživatelé služby T-Mobile TV (GO)?

V posledních dvou měsících probíhá pozdvižení spojené s migrací starších klientů na novou platformu TV GO.

Nás převedli v úterý 21. července a na rozdíl od mnoha dalších uživatelů nám televize běží na stávajícím STB typu "puk" (Arris VIP4302) docela dobře.

Očekávám, že dříve či později STB Arris VIP4302 nebude stačit. Naneštěstí nemáme televizor s OS Android TV. Nový T-Mobile STB Kaon KSTB6077 lze pouze pronajímat za 50 Kč měsíčně. T-Mobile si ho údajně cení na cca 4 000 Kč. Také bych mohl koupit nějaký čínský Android TV box za cenu kolem 2 000 Kč, ale v tomto případě bych kupoval zajíce v pytli ... Výkon bude o něco vyšší než u Kaonu, ale je otázka jak na tom běží platforma TV GO. Má tu s tím někdo nějaké zkušenosti?

Rád bych poslal STB Arris VIP4302 ještě do světa, dokud má využití, než ho měl do neslavného konce, kdy se stane neprodejným šrotem a nějak nejsem schopen se rozhodnout jak se dál zařídit. :-)
peliculiar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod p.david 25. 7. 2020 19:48

No já jsem dostal za stejnou cenu TV GO vč. pronájmu Kaonu (převáděli mě v lednu z ViaTV). STB je celkem OK, jen pro něj není oficiálně Netflix (údajně lze přes sideload). Ovladač je slabinou - má gumová tlačítka s velkým zdvihem.
Aplikace (TV GO pro Android TV) samotná byla až do června dost tragická, takže jsme paralelně začali používat SledováníTV (základ pře Vodafone Galerii dříve za 59, od července za 89) a krom HBO a naučných kanálů používáme spíš to než TV GO.
A aplikace pro Android není o moc lepší.
Nokia 620->Alcatel OT Easy->Nokia 3110->6150->6210->6310->6310i->6600->6230->6230i->N70->N73->N82->BB 9000->BB 9600->iPhone (2G)->Nexus S->Xperia Z->Xperia Z3 Compact->S8->S9->S10+->S20+
p.david
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peliculiar 28. 7. 2020 12:26

p.david píše:T-Mobile odladil TV GO na nás, které převedl v lednu. A to byly porodní bolesti.

Zcela jistě neodladil. Údajně s tím mají klienti problémy už od zavedení TV GO v listopadu 2019. První starší klienty T-Mobile začal migrovat až v květnu. Od začátku června sleduju obrovskou vlnu nespokojenosti klientů v diskusním fóru i na stránce T-Mobile v podstatě každý den.
peliculiar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jirkau 1. 8. 2020 14:49

Mám taky T-Mobile TV, zmigrován jsem byl před pár dny. Měli jsem ještě ten nejstarší STB (Arris VP11), teď máme Kaon 6077 - android. Jsem nenáročný uživatel, na TV koukáme minimálně a zatím jsem spokojen - funguje HDMI-CEC a do Androidu jsem si hodil Kodi.

Na podzim by měla být aplikace T-Mobile TV pro LG WebOS (pro televize tuším od roku 2018), spoléhám na ní - pak lze STB vrátit a není potřeba platit za pronájem.
jirkau
Junior