UPC Direct alebo DigiTV??

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod wigi 16. 9. 2007 12:57

mam problem s vysielanim...vlastnim 37 palcove LCD a kvalita terestrialu, ktory mam doma ma neuspokojuje a taktiez na nom nie su ziadne zahranicne, ci najma sportove programy...byvam sice v Banskej Bystrici ale v casti kde sa v najblizsej dobe urcite neplanuje optika alebo kablovka...takze jedine co mi asi ostava je DVB-S...teda chcem sa spytat co by ste mi poradili? chcem hlavne kvalitny obraz a dobru programovu ponuku...sluzby cez telefonnu linku neprichadzaju v uvahu, kedze mi cez to ide internet rychlostou 3Mb/s...vdaka za radu, uz som bezradny
wigi
Junior

Odeslat příspěvekod wigi 16. 9. 2007 13:00

zabudol som este ze mame doma dalsie 2 TV takze by som chcel aby to fungovalu este aspon na jednu TV...aby sme sa doma nehadali co sa bude pozerat :roll: :lol:
wigi
Junior

Odeslat příspěvekod wigi 17. 9. 2007 11:58

vdaka za radu...kvalita je naozaj taka zla? respektve co by si mi radsej odporucil, pokial by som chcel lepsiu kvalitu obrazu a najma slovenske, ceske, sportove a dokumentarne programy
wigi
Junior

Odeslat příspěvekod wigi 11. 10. 2007 22:13

ee, nic podobne u nas nechytis... este by som chcel vediet ako je to s ponukou programov obidvoch, aj digi aj upc direct...pretoze na nete pisu, ze upc ma zo slovenskych iba markiza joj a ta3...lenze som pocul ze tam je aj STV z toho dedukujem, ze tu stranku uz davno nikto neaktualizoval. dik
wigi
Junior

Odeslat příspěvekod wigi 12. 10. 2007 19:43

a z ceskych?? slovenske su tam teda vsetky okrem STV2??
wigi
Junior

Odeslat příspěvekod Szapet 13. 10. 2007 11:03

Chtěl bych se zeptat, zda někdo používáte bezdrátový systém pro znásobení dekódovacích karet pro satelitní přijímače - to k tomu dotazu ohledně sledování různých programů na více TV v domácnosti ? Viděl jsem na takové zařízení inzerát v jednom časopise o satelitní technice a byl u toho odkaz na stránky jedné slovenské firmy, která to prodává ... Zkusím ještě ten časopis najít a dát sem link ! Cena byla okolo 4500,- Sk a v tom byl vysílač se čtečkou a tři přijímače s kartami do běžného slotu ... Samozřejmě je třeba mít u každé tv sat. přijímač. Ale za cenu jednoho předplatného se to asi ve větší domácnosti vyplatí ... Máte s tím už někdo zkušenosti ?
A nejhorsi ze vseho jsou trpaslici - ty potvory vam vlezou vsude ...
Szapet
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Antonello 15. 11. 2007 21:30

Ano, je to CAM Diablo wireless. Dokonale, ale bacha na vzdialenosti. Klasicka wifina
Antonello
Kolemjdoucí