Pioneer VSX-521-K

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Hamec 19. 3. 2012 21:07

Zhanam cz navod, nenajde sa dobra dusa, ktora mi ho posle?
Hamec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marek615 20. 3. 2012 08:09

zdar, mam cesky navod, chces cely nebo jen nejakou cast?
marek615
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hamec 20. 3. 2012 08:17

Jeee, no to je super
ked mozem poprosit, tak cely, budem ti zaviazany
Hamec(a)azet.sk
VEEELKE DAKUJEM
Hamec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hamec 26. 3. 2012 17:40

Marek, este raz velka vdaka za ochotu ;)
Hamec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marek615 27. 3. 2012 09:55

jj doufam ze poslouzi
akorat fakt nechapu, ze k tak dost slozitemu a relativne drahemu zarizeni nedavaji cesky manual
marek615
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hamec 27. 3. 2012 10:08

Mam ho z pixmanie, povedali, ze mozem skusit zohnat navod napr s basys, ze mi ho preplatia ale na pocudovanie som od nich nemal odozvu, alebo mozem poslat naspat a vratia peniaze :-)
Hamec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Abox 27. 3. 2012 10:59

Pokud je to nakoupeno pres Basys (nebo jejich prodejcu), tak cz manual je vzdy pripojen.
JInak muzes zde:
http://www.basys.cz/dokumenty/servis-ma ... ych-navodu

Každý, kdo u spol. BaSys CS nebo jejích odběratelů uvedených na webových stránkách www.basys.cz/prodejny nakoupí některý z těchto výrobků, obdrží CS návod a může si na základě dokladu o koupi a originálu záručního listu spol. BaSys v případě ztráty nebo poškození původního návodu vyžádat duplikát.
Abox
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mystix 24. 10. 2020 10:58

Zdravíčko odborníci. Měl bych dotaz k tomuto recevieru. Neočekávám, že mi někdo pořadí konkrétně. Jde spíše o názor, zda si myslíte, že je to nějaká HW vada nebo může být problém v nastavení nebo zapojení.

Mám na něho napojené repro JAMO S 426 HCS 3 a často se mi stává, že po zapnutí mi zvuk pár sekund jede a pak jakoby zesilovač sám něco přepnul a přestane ten zvuk do těch repro posílat. Musím pak zkoušet dokola ten zesilovač zapínat a vypínat (respektive stačí zapínat na zesilovači repro), dokud se zesilovač neumoudří a ten zvuk po pár vteřinách nevypne a pak už je to v pohodě.
Mystix
Kolemjdoucí