Altec Lansing UHP306 x creative aurvana atd..

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MikiV65 7. 5. 2008 15:50

CX že jsou přebasované??Tak to si asi neslišel Plugy.Ty Senny za svou cenu nabízejí výborný zvuk.

Ty Ultimate a Altecy stejný zvuk nemají určitě o čem už vypovídá cena a vzhled.Myslím si že to bude podbné jako u Sennheiser CX300 a Creative EP630, které jsem mohl porovnat a Senny měly zvuk vyváženější a jasnější.
Já bych asi stejně nejraději zašel do nějakého poslechového studia být tebou.Tedy pokud máš tu možnost.
Jinak ty Senny ti doporučuju.
MikiV65
Junior

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 7. 5. 2008 16:06

Tedy, neberte to "nabubřele", ale poté co jsem slyšel SE530 a UE 10 Pro nechápu, proč se vůbec v seriózních obchodech prodávají jiná sluchátka než tyto 2 modely :) Suma za ně zase není tak obrovská, takže doporučuji šetřit, opravdu to za to stojí.
Radek.Hulan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carabei 7. 5. 2008 16:18

rado: zde se jednalo o UHP336 a nikoliv UHP306, co se tyka totoznosti s UE SF3, UHP306 jsou UE MF2

ne kazdy ma tolik penez jako ty, podle tveho nazoru by lide s nizkymi prijmy a studenti meli takrka nemoznost koupit sluchatka, ne kazdy oceni kvalitu trimenicovych sluchatek, ne kazdy ma hudebni sluch. pritelkyni jsem dal cx300 a ta je z nich unesena, kdyby dostala treba SE530, tak by se bala je vubec pouzit nekde jinde nez v zamcenem byte. kazdy ma jiny zebricek hodnot.
source: Cowon D2, Macbook Pro Retina, iPhone 5, Fiio X3
phones: q-JAYS, c-JAYS, Apple IEM, Sennheiser IE8, Sennheiser HD-25, Etymotic HF5
Carabei
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 7. 5. 2008 19:04

Je hezký, jak jsou sluchátka za 11 000 skvělá, ale pro normálního člověka, co si veme přehrávač do tramvaje, přijede na místo určení, vše smuchlá a dá do kapsy, popř. do pozdra, tak jsou zbytečná a ke sluchátkům za 11 si koupím nejlepší audio přenosný player a budu ho nacpávat flacem popř. cda, což je si našetřit tak dalších 10 a jsme kde, no ano, na 21 000, což je pro studenty a klasické posluchače suma, kterou prostě nemají.
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
GRADOmaster
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 7. 5. 2008 20:33

Radek.Hulan píše:Tedy, neberte to "nabubřele", ale poté co jsem slyšel SE530 a UE 10 Pro nechápu, proč se vůbec v seriózních obchodech prodávají jiná sluchátka než tyto 2 modely :) Suma za ně zase není tak obrovská, takže doporučuji šetřit, opravdu to za to stojí.

8-D Joking? :mrgreen: Taková sluchátka bych vůbec nekupoval. U mně vyhrávají pouze a jenom Staxy ;-) :-P
Obešel já polí pět!
mareq0
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 7. 5. 2008 21:49

Dají s v Praze poslechnout Staxy? Srovnání na SE530 mě moc zajímá...
Radek.Hulan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 8. 5. 2008 00:18

BTW, tak mi uz prisly. Zatim je to jen takove otukavani, nejvice pohodlne jsou stredni nastavce, velke maji nejplnejsi zvuk. Ale musim to poradne vyzkouset. [dostal jsem se k tomu az ted pozde v noci - doporucuju hru Mesic nad Buffalem, supr komedie]
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod remaxik 8. 5. 2008 18:08

Ja je objednaval v pondeli a v utery jsem je mel doma :) Zatim jsem nadmiru spokojeny, nadstavce jsem zatim nemeenil, mam tam ty puvodni ty mi drzi...sice i kdyz nekdy je tot akvoy zvlastni pocit mit neco takoveho zarvaneho v usich, al easpon nemam takovy ten pocit ze mi sluchatka kazdou chvlili vypadne...a to me tesi. Jinak zvuk moc soudit nemuzu, v tomhle jsem amater, ale ja si teda rozhodne nestezju :)
Duncall->Aklcatel OT DB->Phillips Savy->5110->3310->M35i-> GD35->S M55->SE k500i->Rokr E1->V360->T230->2610->5610 XM->6234->K750i->KP500->5800->Sam. Jet->6300->S Wave->HTC Desire S
remaxik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 8. 5. 2008 18:49

dneska dopisu recenzi a nejaky fotky k tomu...
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 14. 5. 2008 10:42

Kdepak kde je ta recenze? : - )) Chystam se, resp, rozhoduji (ne)objednat... : - ))

//edit: RECENZI uz ctu. : - )) Pouzivam hledani. : - ))
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 14. 5. 2008 14:56

Sikulka, snad bude vice takovych ;-) :oboze :mrgreen:
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 14. 5. 2008 21:23

Penízky mám, tak už jen další vyjádření od Jerseyho. Dvořky vyjádření mi dalo 50procent, tak potřebuju dalších 50 :)

Dvořko, jak hrají teď? Máš nějaké nové poznatky?
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
GRADOmaster
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janyH 15. 5. 2008 05:31

vie mi niekto povedat ako su na tom 306,336 s hlbkamy basov, popripade ich porovnat s uf.2, uf.3, myslim basy, vdaka.
janyH
Junior

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 15. 5. 2008 07:10

Mohu je porovnat s Portami Pro (336). Vse zalezi na nahravce. Uprimne vam reknu, ze nevim, proc nektere desky proste basuji hodne a nektere hodne malo... Supergrass mi basuji min nez na Portach (porad jsem se snazil je narvat hloubeji a hloubeji, ale proste to tak je), Clapton akorat, Billy Talent az moc... Zatim mam teorii, ze nejlepe hrajou skladby, ktere jsem si sam prekonvertoval. :hm Ale jeste jsem to neprojel vsecko.
Ale ujistuju, ze EQ toho lze dohnat docela hodne (i kdyz jim to spise skodi, protoze mi prijdou prijemne vyvazene). Kdyztak se jeste ptejte. ;-)

Zjistil jsem svoji nedokonalost. Prave ousko mi prijde trosku mensi, takze mi prijde, ze mi zpiva interpret lehce vpravo od nosu.
Porad jeste zasnu nad vybornym rozlisenim nastroju, izolace je fakt trida... :tleskani

BTW: recenzi jsi cetl?
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janyH 15. 5. 2008 07:35

recenziu som cital, takze basy by asi mali stacit, odkial si ich kupoval a kolko ta vysli? cem ich pouzivat aj ako sluchatka na pozeranie filmov tak dufam ze budem spokojny, ak budu basovat o trosku menej ako porty tak by to malo byt OK
janyH
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků