Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 17. 11. 2012 12:16

Z tohto vyberu urcite E10M. AKG nehraju nic moc a a-jays hraju tiez horsie, navyse kabel patri k tym malo spolahlivym.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod Sandak 17. 11. 2012 13:13

Děkuji a chtěl bych se zeptat ještě na ty Sony MH1C. Jak hrají ty v porovnání s těmi co doporučujete? Myslíte, že bude fungovat na iphonu ta změna hlasitosti co mají na sobě?

Děkuji :)
Sandak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bína 17. 11. 2012 13:24

Na iphonu bude fungovat jen příjem hovoru a pozastavení hudby. Zvukově ty ostatní zadupou.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod Sandak 17. 11. 2012 18:13

Zvukově ty ostatní zadupou myšleno jako, že jejich kvalita bude výrazně lepší než mnou zmiňované? :-) Trochu se bojím, že jsou vcelku dosti levné a ikdyž nejsem žádný audiofil tak sem si řekl že si pořídím kvalitnější sluchátka do těch 1500Kč
Sandak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 17. 11. 2012 18:22

Zadupou v zmysle, že tie Sony hraju o niekoľko tried lepšie. Ich zvuk je na urovni špuntov za 3000+ Kč.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod Sandak 17. 11. 2012 18:27

Ok mám vybráno :-) Teď jen otázka kde je koupit za tu levnější cenu aby byly skladem a potom jak je nechat zahořet - nikdy sem to nedělal
Sandak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod HejHombre 20. 11. 2012 02:51

Zdravím,
jako asi všichni tady potřebuju pomoct s výběrem sluchátek.
Chci In-ear

Cena : do 1500,-
Požadavky: basovější, s kvalitním kabelem.
Zdroj: Xperia Ray

Ten kabel je pro mě dost směrodatný, ale nelpím na něm pokud bude hodně na úkor zvuku (mikrof. efekt, nepoměr cena / výkon sluchátek).
Docela mi padly do oka nedávno recenzované FA Consonance a Enigma. Přičemž bych bral něco s konstrukcí Enigmy a zvukem Consonance (moc si vymýšlím, já vim).

Samozřejmě si nechám poradit, jenom ta cena je 1500 max.

Díky předem
HejHombre
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod StefiCZ 21. 11. 2012 19:57

Zdravím, byl by mi tu někdo schopný poradit přenosná sluchátka ( jack ne bluetooth ) do 1500,- ? Jediná pomínka je, že bych to potřeboval z http://www.alza.cz/sluchatka/18843602.htm zatím mně napadá jen pár kossů, moc se v tom nevyznám tak abych nekoupil nějakej bazmek, díky.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 21. 11. 2012 20:18

Na alze toho okrem Port veľa nenakupiš. Jedine tak niečo od Audio-technica. Napr. ATH-FC707 či ATH-SJ55. Pripadne Sennheiser HD 219/HD229. To je tak všetko.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 21. 11. 2012 20:53

HejHombre píše:Zdravím,
jako asi všichni tady potřebuju pomoct s výběrem sluchátek.
Chci In-ear

Cena : do 1500,-
Požadavky: basovější, s kvalitním kabelem.
Zdroj: Xperia Ray

...

Bud zdrav. Vcera mi prisly Jivo elements. Pekna drevena konstrukce, solidni prostorovej zvuk co neurazi, se zduraznenym spodnim pasmem.
Komentar prodejce:
-mají zázračně malé množství reklamací.
-český google nedávno vybíral 500ks sluchátek jako dárek pro své klienty a vybral si právě tyto.

http://www.sluchatka.net/jivo-elements/

Obrázek
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Petr Luňák
Junior

Odeslat příspěvekod StefiCZ 21. 11. 2012 21:04

Ryan Giggs píše:Na alze toho okrem Port veľa nenakupiš. Jedine tak niečo od Audio-technica. Napr. ATH-FC707 či ATH-SJ55. Pripadne Sennheiser HD 219/HD229. To je tak všetko.

Díky, právě nejvíc přemýšlím mezi Portama a a HD219, nějaká rada které z těch dvou?
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 21. 11. 2012 21:36

Ja by som skor odporucil niektore AT. Porty maju nulovu izolaciu a AT zas hraju lepsie ako HD219. Mimo alzyale nakupis neporovnatelne lepsie.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod sony123 22. 11. 2012 00:54

Ahojte, mám Jays two a začalo mi slabšie basovať lavé slúchatko.

Tak som začal kukať nejaké nové špunty.

Kukol osm lentak zbežne, dosť sa hovorí o MH1C, ale dizajnovo sa mi nepáčia, hlavne tá krabička na ovládanie hlasitosti.

Dizajnovo sa mi páčia Jivo Elements.

Najratšej by som kúpil Beats tour, ale tá cena je hodne vysoká.

Čo by ste mi odporučili do cca 50€?

Oplatí sa mi priplácať, budem poznať výraznejší rozdiel oproti terajším Jays two ak nie to si ich ratšej nechám, nehrajú nejako zle.
Pripájam to k iPhonu 4. Hudba veškerého druhu :)

Ďakujem pekne za rady :)
sony123
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 22. 11. 2012 08:14

Beats Tour hraju horsie ako jays. Zato Sony je uplne ina liga, su to takmer highendove spunty za smiesnu cenu. Aj napriek tej krabicke. S a-jays sa to vobec neda porovnat.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod aacid 22. 11. 2012 10:32

no k tym sony MH1C, vsade sa o nich pise a bohuzial to je asi na skodu...
ani nie 2 tyzdne dozadu bola cena takato:
bogino píše:EUR 19.20 + doprava EUR 2,38 z Glasgow ... to by malo byt za 10 dni u teba: http://www.ebay.de/itm/Genuine-MH1c-Son ... 429wt_1046

ked si teraz kliknete na tu aukciu, cena je cca 120 eur!!!!
najlacnejsie som ich nasiel za 25 eur + 10 eur postovne... to uz je trochu vela na mna... dost lutujem ze som to neobjednal 2 tyzdne dozadu...

EDIT: nasiel som ich na amazone aj s postovnym za 20 eur, uz su objednane :)
aacid
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka