Prosím o pomoc! Skullcandy Hash? ,,vyviklaný pant,,?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod StefiCZ 5. 9. 2011 19:44

Zdravim vas vsechny mam tu prekerni situaci: Pujcil jsem si od kamose sluchatka SkullCAndy ( nejsem si presne jisty modelem, vypadaji ale jako ty na obrazku jen s jinym motivem) Kdyz mi je pujcil nezdalo se mi nic v neporadku, mel jsem je chvili na hlave a kdyz jsem je zdelal tenhle pant:

http://imageshack.us/photo/my-images/830/skullcandyheshshattered.jpg/#

Je jakoby vyviklany oproti druhemu, proste neni tak napevno a da se dost zohnout. Zkousel jsem dotahnout sroubky ale nic, rozdelat mi to nejde. Prosim za kazdou radu, jestli to lze nejak opravit, nastavit nebo cokoliv. Moc diky za kazdou odpoved...

EDIT: Pardon model neni Hash ale Hesh ( Pokud to je on )
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Broslowski 5. 9. 2011 22:22

zlomila sa to vnutorna cast hlavoveho mostu, oprava je nemozna.
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod StefiCZ 5. 9. 2011 22:44

Tim jsi si jistej? To jako sluchatka za 1500,- nevydrzi 5minut na hlave aniz by se znicily? Myslis ze to pujde reklamovat? No moc me to teda nepotesilo ale diky za odpoved...
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dazo 5. 9. 2011 23:06

Nuz co ti povedat, proste skullc"u"ndy :D
Teclast Tl- T51 ---> Fiio E11 ---> Rha Ma750 + Sony MH1C + Vsonic GR07 + Hifiman Re 400 + Trinity audio master
Pc ---> m-audio audiophile usb ---> Akg K530
dazo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Broslowski 6. 9. 2011 00:18

tak mne vydrzali asi 2 mesiace, ale nalamovat sa to zacalo takmer ihned. Ten plast je strasne tvrdy, ziadna flexibilita.

Reklamacia? :-) asi nie, mechanicke poskodenie ti nik nezreklamuje.
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý