Sluchátka na léto

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod boldricus 5. 3. 2020 15:43

Na léto jsou ideální právě in eary, páč plocha k pocení je minimální.

Musím taktéž potvrdit Marzíkovu solidnost. Rozmluvil mi špatný nákup dřív, než k němu došlo, což považuju za férový jednání.
Samo chtělo by to tu nějaký hodnotící systém uživatelů, aby člověk měl alespoň jakousi představu s kým má tu čest.
Nicméně tajníka si píšu na seznam s kým určitě neobchodovat. Vytahování kousků soukromý konverzace jen abych někoho očernil, ať už je mezi váma cokoliv, to rozhodně fér není. ;-)
Jsem BASShead a zvuk prasím ekvalizérem :D

Venku: Cowon Plenue D + Sennheiser IE80, FatFreq Maestro Mini
Doma: Sony Walkman ZX300 + Audiosense T800
PC -> FiiO E10 + Beyerdynamic DT 990 Pro, Sennheiser HD 598, Superlux HD681 EVO, Fostex TH-X00
boldricus
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mistr63 22. 3. 2020 10:02

Po dlouhé době jsem se přihlásil. Když čtu , je mi smutno. Bína zmizel , mrazíkovo zmizel .
Kdo měl s nimi někdy nějakou konverzaci , žádost o radu a podobně zalituje .
Zvolit tento nejnevhodnější způsob pošpinění je za hranou . Dotyčný by se měl stydět .
Kluci ——— vraťte se !!!!!
mistr63
Junior

Odeslat příspěvekod martas38 22. 3. 2020 12:40

Místo patosu napiš něco o sluchátkách na léto, oni se stejně nevrátí.

Jak už jsem psal, doporučuji nějaké osvědčené pohodlné in-eary, třeba trošku připlatit za iBasso IT01 a vyzkoušet nástavce jako třeba SpinFit apod. Ve velkých sluchátkách se ti budou uši potit bez ohledu na to zda jsou otevřená či uzavřená a u těch různých podivných konstrukcí na sport bych si zase nebyl jistý zvukem.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tajnik 22. 3. 2020 13:28

boldricus píše:Na léto jsou ideální právě in eary, páč plocha k pocení je minimální.

Musím taktéž potvrdit Marzíkovu solidnost. Rozmluvil mi špatný nákup dřív, než k němu došlo, což považuju za férový jednání.
Samo chtělo by to tu nějaký hodnotící systém uživatelů, aby člověk měl alespoň jakousi představu s kým má tu čest.
Nicméně tajníka si píšu na seznam s kým určitě neobchodovat. Vytahování kousků soukromý konverzace jen abych někoho očernil, ať už je mezi váma cokoliv, to rozhodně fér není. ;-)

Jaké očerňování? Využít toho, že už má tvoje peníze a přestat s domluvou? Můžu tě ujistit, že kdyby ti někdo prodal údajně bezvadnou věc s vlastnoručně zabudovaným *****ítkem a ještě se k tobě choval jako gubernátor k mužikovi, taky bys nebyl spokojenej.
Už jsem tu něco koupil a tohle byla i přes různé drobné zádrhele na straně prodávajících jediná negativní zkušenost. Vždycky jsme se domluvili. Já si zase zapamatuju tebe :-), že ti tohle přijde fér. Citace SZ je naprosto v pořádku, jsou to jeho slova, nic nepřekrucuju. Jestli ti vadí, že jsou toho jen kousky, můžu sem klidně dát i ten zbytek. Tobě Mrazíkovo pomohl, já zas třeba pomůžu někomu jinýmu.
tajnik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 22. 3. 2020 14:21

Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 22. 3. 2020 15:53

Tajniku založ si na to vlákno třeba v sekci "Co se nevešlo jinam" Tady se řeší sluchátka na léto a nikdo není na dohadování a tesknění po členech zvědavej.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hanysek3099 22. 3. 2020 17:13

Pročetl jsem celou korespondenci a zcela bez servítek zde napíšu, že být na Tvém místě Tajniku, tak už sem na fórum raději nepřispívám a nechodím. Prodal jsem zde několik desítek věcí, takže mám už nějakou historii a podobně nevděčný přístup jako máš ty, jsem za celou dobu ještě nezažil ... No holt lidi jsou různí, že ....
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků