Neutron Player-lokalizace cestina

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod akburt 13. 5. 2021 22:17

Mozná jsem jenom objevil ameriku,ale treba nekomu pomůze
https://neutroncode.com/forum/viewtopic ... 5863933d61
Nahrajete dle pokynů,nahrál jsem,takze odzkouseno.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pseudomagick 15. 5. 2021 05:07

Díky. :D
Čeština funguje. :tleskani
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod molty 6. 3. 2023 13:16

Soubory jsem do složky NeutronMP zkopíroval, ale čeština se ve výběru jazyků neobjevila.
molty
Junior

Odeslat příspěvekod pseudomagick 13. 3. 2023 22:49

molty:
V tom případě jsi to zkopíroval někam jinam. :-)
V mobilu mi Neutron v češtině normálně funguje.
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod merien 16. 3. 2023 10:05

Ahoj.
Ako si to presne urobil? Je potrebný root telefónu? Ja som to skúšal obidvoma spôsobmi do zložiek a tiež mi to nejde.
Ďakujem za odpoveď
merien
Junior

Odeslat příspěvekod zdeon 25. 5. 2023 14:25

Nefunguje u androidu 12 a 13, pokud se jedná o čistou instalaci, pokud jste aktualizovali na android 12 z 11 kde byl neutron nainstalovaný, čeština sice bude fungovat ale už se nebude dát aktualizovat, android 12 a 13 složku NeutronMP ignoruje a nynější složku aplikace Neutron se mi nepodařilo najít. V androidu 12 jsem ji našel ale prázdnou, v androidu 13 jsem ji nenašel. Klasická cesta android/data com.neutroncode.mp má v androidu 12 pouze složku files/music a ty jsou jinak prázdné. Navíc jsou soubory skryté, takže napřed musíte povolit jejich zobrazení. V androidu 13 v této složce prostě neutron není vůbec.
zdeon
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků