TCL 50EP660

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mikusp24 8. 2. 2020 07:40

Dobrý deň vam prajem, chcel by som sa opýtať niečo ohľadom tejto telky. Mám ju asi týždeň je fakt skvelá za tú cenu no večer keď ju vypnem a v uplnej tme sa pozriem na obrazovku tak ako keby jemne svietila. Je toto bežný jav? Obraz zhasne až keď ju odpojím zo zásuvky. (Nepomohlo ani vypnutie šetriča obrazovky a zmenov nastavenia rýchleho zapínania na pomalé tak ako navrhoval predajca ALZA.
mikusp24
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod adamzilincan 8. 2. 2020 08:01

Podla mna to neni bezny jav, pokial TV bola kupovana cez eshop tak by som ju v zakonnej lehote do 14tich vratil a poobezeral sa po niecom inom.
adamzilincan
Junior

Odeslat příspěvekod OnderCZ 9. 2. 2020 16:58

Mám stejnou TV a toto mi to nedělá, takže buď vrácení a nebo reklamace.
OnderCZ
Junior

Odeslat příspěvekod mikusp24 9. 2. 2020 17:13

No ono to hned nevidno. Vyskušaj v uplnej tme trochu posedieť a potom pozri na obrazovku.
mikusp24
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kvok 9. 2. 2020 20:50

Neni tam náhodou krátké stisknutí vypínacího tlačítka režim spánku a dlouhé pro vypnutí? Sharp to tak má u modelů s Android TV.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikusp24 9. 2. 2020 20:59

Nie skusal som to aj s krátkym aj s dlhým podržaním tlačitka
mikusp24
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod OnderCZ 10. 2. 2020 06:57

Zkoušel jsem v úplné tmě a opravdu mně to nic takového nedělá. Mám zapnuté "pomalé zapínaní". To rychlé jsem nezkoušel, ale pokud TV vypnu ovladačem, tak je během chvilky úplná tma.
Zkus ještě tovární nastavení, pokud jsi už tedy nezkoušel a když i potom bude zlobit, tak asi opravdu reklamace.
OnderCZ
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 14. 2. 2020 17:41

mikusp24 píše:Dobrý deň vam prajem, chcel by som sa opýtať niečo ohľadom tejto telky. Mám ju asi týždeň je fakt skvelá za tú cenu no večer keď ju vypnem a v uplnej tme sa pozriem na obrazovku tak ako keby jemne svietila. Je toto bežný jav? Obraz zhasne až keď ju odpojím zo zásuvky. (Nepomohlo ani vypnutie šetriča obrazovky a zmenov nastavenia rýchleho zapínania na pomalé tak ako navrhoval predajca ALZA.

Zkus ještě projít menu, zda tam někde nevisí nějaká automatika na cokoliv. Třebas na doladění stanic.

Nechal bych TV vypnutou na ovladač a mrknul třebas za hodinu, zda stále „svítí“. Jestli to není jen a pouze pár minut bezprostředně po vypnutí a pak chcípne obraz uplně.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků