MP3 přehrávač a sluchátka 1500-2000,- Kč

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ertefol 30. 10. 2006 15:49

Chtěl bych se zeptat, jaký přehrávač byste mi doporučili do ceny 2000,- Kč, požadavky na přehrávač:

Kapacita: 1 GB
Nabíjení: Integrovaný akumulátor, baterky nechcu.
Výdrž: Ocenil bych 10 hodin + (ale pokud bude 8, tak se nezblázním)
Podpora adresářů + ID3 tagů
Zvuk: Co nejlepší kvalitu :)
Jo a hodil by se i diktafon :)

Dále bych k tomu chtěl pořídit nějaké slušné sluchátka, ale ne in-ear, nedělá mi to dobře (ale KOSS PORTA PRO mi tu k tomu nervěte).

To vše okolo těch 2000,- Kč...
Naposledy upravil Ertefol dne 30. 10. 2006 16:26, celkově upraveno 1
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kromec 30. 10. 2006 16:00

Sti, akumulatorem bych si dal pozor a informoval bych se kolik te bude stat pripadna vymena. Akumulator ma zivotnost cca dva roky a pokud je tam lipol tak jen 200cyklu
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 30. 10. 2006 16:06

díky za varování, v MP3 přehrávačích se moc (spíš vůbec) nevyznám a tak bych ocenil i rady, které můžou být samozřejmé. Akumulátor chci z důvodu, že nemám rád systém - tyhle baterky jsou nabité, tyhle vybité, tyhle způlky... Navíc je pravidelně ztrácím.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 30. 10. 2006 19:53

prosím vás, poraďte někdo... já se v tom vyznám jak kozel v zelenině...
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FaZZy 30. 10. 2006 20:03

ty chceš přehrávač a sluchátka za 2k?? nebo máš na přehrávač 2k a na sluchátka taky??
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
OC: Athlon 3000+ 1,8GHz@2,8GHz
A? učiníš co chceš, stejně toho budeš litovat.
Max Cavalera je metalový Bob Marley
FaZZy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 30. 10. 2006 20:10

Mrkni se na: http://ab-com.cz/default.asp?stiplname= ... tiid=10380
a na: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=30917 Myslím že za ty prašule to bude hrát super! Akorát ten MP3 přehrávač je na AAA baterky...podle mě jednoznačný plus :)
Vagi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ertefol 30. 10. 2006 20:13

no, původně jsem chtěl aby se přehrávač + sluchátka vlezl do 2000,-, ale bude stačit přehrávač za 2000,- a sluchátka k tomu nějak doseženu...

To co nabízí Vagi je super, jediné co mi vadí jsou ty baterky :? A ty sluchátka vypadají HODNĚ kvalitně :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 30. 10. 2006 20:19

Takhle. Ten SanDisk mám doma společně se sluchátkama Sennheiser HD497 a hraje to vzhledem k ceně hodně slušně. Já chtěl MP3 přehrávač hlavně s AAA baterkama...daj se za babku koupit v podstatě všude, kdežto s akumulátorem to je horší...zajímalo by mě, kolik by třeba stál nový?
Vagi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ertefol 30. 10. 2006 20:22

no, pokud bych k tomu přidal ještě tohle: http://www.okcomputers.cz/gp-mini-quick--2x-nimh-950mah-aaa/d-54817/
Tak už by se to dalo :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 30. 10. 2006 20:24

Jasně...AAA nabíjecí akumulátory jednoznačně doporučuju...
Vagi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod FaZZy 30. 10. 2006 20:35

Kód: Vybrat vše
http://sandisk.com/Products/Catalog(1199)-SanDisk_Sansa_c200_Series_MP3_Players.aspx

je to zajímavá mašinka
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
OC: Athlon 3000+ 1,8GHz@2,8GHz
A? učiníš co chceš, stejně toho budeš litovat.
Max Cavalera je metalový Bob Marley
FaZZy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 30. 10. 2006 20:46

Mno za ty prachy je to hodně slušný no :D
Vagi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Atsepicnu 30. 10. 2006 21:10

pripada mi, ze v Cesky republice je elektronika dost predrazena, samozrejme jak co ale treba Mp 3 prehravace. Ja kupoval MP 3 prehravac v nemecku, bylo to v lete. stal 40 Euro, ted parametry:

1 GB flash pamet
moznost diktafonu, maximalni delka dle volneho mista
ID 3 tagy
integrovany USB konektror
MP3 (prehraje neco kolem 360kb)/ WMA

a samozrejme dalsi standart funkce.

Uznavam neni to zadna extra kvalita, ale je to naprosto bezproblemovej prehravac, dobra kapacita sice sluchatka k tomu nejsou zas tak spatny ale asi koupim lepsi. Jako nejvetsi nevyhodu vydim absenci akumulatoru, ale to mi moc nevadi, vydrzi to dlouho a dava se do toho jedna AAA, dobijeci rulez. Jo a radio to taky nema, ael to ja ani nechtel :)

edit: jo hned druhej den utrpjel primej zasah a to byl pad na kachlicky cca z jednoho metru, a prezil to bezproblemu (ťuk, ťuk)
Atsepicnu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vagi 30. 10. 2006 21:29

Ještě k tomu SanDisku...našel jsem na netu nový firmware, který přidal na hlasitosti (o 50%) a taky přidal rádio :D
Vagi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod P.V.-KILLER 30. 10. 2006 21:55

Vagi píše:Ještě k tomu SanDisku...našel jsem na netu nový firmware, který přidal na hlasitosti (o 50%) a taky přidal rádio :D /quote]

Jak muze firmware pridat radio ? :shock: To jako ze radio v tom prehravaci bylo, ale starej firmware ho nepodporoval ?:shock: Tohle by me fakt zajimalo, vim ze nektery vyrobci delaj urcit prehravacem s radiem a bez a knam se casto dovazi bez kvulu nisimu poplatku a takovy ty blbosti kolem CLA.
A tak bylo predpovezeno :-)
P.V.-KILLER
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků