tak trochu jiný firmware - Meizu X3 Original 2.014

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Wr41tH 19. 1. 2007 23:49

Hej, ale ved ten prehravac je uplne ten isty, iba soft ma iny ...
Wr41tH
Junior

Odeslat příspěvekod Abernolak 19. 1. 2007 23:52

presne tak si myslim...ten isty obal s tymi istymi crevami akurvat soft ma iny...sformatovat sa to bude dat hadam vzdy pred odnesenim do servisu nie? :lol:
Abernolak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ertefol 20. 1. 2007 00:15

pokud je stejná konstrukce a je možné přehrávač vylepšit bez nějakého rizika atd. proč se to nedělá už od výroby? Možná úplně ten samý není :wink: Já bych to neriskoval
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Abernolak 20. 1. 2007 00:17

precitaj si uvod diskusie... :wink:
mozno to je tak...a mozno inak..risk je ?? :D
Abernolak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zilet 20. 1. 2007 10:30

ak mas f. 2.014 tak tam nahraj len druhu cast...
zilet
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Abernolak 22. 1. 2007 13:31

presne...staci nahrat obidva subory potom sa dva krat updatuje a fici...ten zvuk potom sa neda opisat... :shock:
ja osobne sa k ceskemu firm uz nevratim aj ked betacart si tam robi dobru pracu... 8)
Abernolak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mzeob 22. 1. 2007 16:33

Proboha lidi - myslete trochu hlavou!

Aby šel nový firmware nahrat, musi byt v přehravači verze 2.013

Pokud budete již nahozenou českou 2.014 flashovat bez formatu čínskou verzí , nedivte se že vám to nepojede. Když se to sekne - jet řeba přes DFU (podotykam aktualni DFU k aktualnimu firmware !!) tam nahrat 2.013 českou.

Až tohle mate, tak stahnete z netu 2 firmwary - český a čínský - v tom českém smažete obsah složky FLASH SECOND, do které posléze nakopírujete X3.ebn a resources.bin z čínského archívu.

NYNí zformátujete ve win celý X3 a postupujete podle návodu k české 2.014 - pracujete samozřejmě s archívem, který jste si dříve připravili a který ve FLASH FIRST obsahuje český firmware a ve FLASH SECOND čínský firmware.

Já jsem takto flashnul svuj Meizu X3 bez problémů.

Je třeba taky přehrávač při instalaci vypínat a rebootovat tak jak je popsáno v návodu (červeně) k českému firmware.


Otazky ohledně ztráty záruky jsou snad jasné - záruku ztratíte použitím neorginálního softu.

A s napětím to nemá společného vůbec nic..... Jsou to pouze záležitosti zamknutí některých funkcí české verze z licenčních důvodů fy PHILIPS, jejíž čip je srdcem X3.
mzeob
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mzeob 22. 1. 2007 16:40

Aha - tak vidím, že jsem vylítl trochu zbytečně - těm co to nešlo už to fachčí :)) TAk pArDoN že jsem se nechal unést...

mzeob :mrgreen:
mzeob
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Legalize 22. 1. 2007 16:53

jj taky mi to napoprve blblo nez sem prisel jak na to........... :)
Legalize
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod babicak 22. 1. 2007 17:11

nějak se v tom moc nevyznám. je Meizu X3 stejné jako Emgeton X3 Cult?
AMD 2500+,Soltek SL75FRN2-RL,512MB RAM,Radeon 9600Pro 128MB RAM,HDD 120GB + 250GB SATA Samsung,Sound blaster 128 PCI,monitor 17" Samtron
babicak
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wr41tH 22. 1. 2007 17:24

babicak : Je, ale v Emgetone je cestina a niektore funkcie su zamknute, pozri na zaciatok :)

mzeob : Takze, ked pises ze : záruku ztratíte použitím neorginálního softu. tak potom nestracam zaruku, kedze je to vlastne original soft ? ALebo ako ?
Wr41tH
Junior

Odeslat příspěvekod mzeob 22. 1. 2007 20:22

Jo - použitím čínského firmwaru dle mne záruku ztratíš, protože v ČR to není Meizu, kdo s přehrávačem obchoduje, ale EMGETON - u něj asi záruka a bezplatný servis propadne.
mzeob
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod haklo 22. 1. 2007 21:37

Nazdárek,nemohol by si mi poslat ten origos fw 2.014 na mejla??Mám iba Edge a nemôžem to stiahnuť s toho linku čínskeho.Dík za ochotu....
haklik zavináč orangemail.sk
haklo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fórum 24. 1. 2007 15:29

Jak jsi udělal ty náhledy???
Fórum
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mzeob 24. 1. 2007 18:48

Staci k tomu toto:

1) digitalni fotak v rezimu sekvenci

2) IrfanView na davkovou konverzi souboru(hromadne vyrezavani,
resampling velikosti, prevod do GIFu)

3) freware GIF animator UnFREEz 2.1

4) a pro publikaci obrazku nejaky volny webhosting - tam jsopu obr. a v
prispevku se na ne uvede odkaz
mzeob
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků