ceske titulky na stolnim DVD

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Charon11 27. 3. 2007 22:57

Je tu nekdo, kdo ma zkusenosti s ceskymi titulky na stolnich dvd? Je nejaka finta jak donutit dvd, ktera dle prospektu maji podporu ceskych titulku a presto nektere vemou a nektere ne :( ?
Charon11
Junior

Odeslat příspěvekod Tučňák 27. 3. 2007 23:35

Titulky by měly být ve stejné složce jako film a taky by měly mít stejný název :wink: Tohle je co vím..Ještě myslím, že některé přehrávače podporují titulky pouze buď ve formátu *.srt nebo *.sub, nevím přesně ve kterém..
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod reifik 27. 3. 2007 23:50

Ano titulky i film se musí absolutně přesně shodovat,mimo koncovek avi a sub,či srt.Přehrávači /alespoň mému Panasonicovi/vadí i rozdíl ve velkých,či malých písmenech a mezerách mezi slovy.
Ale už se mi asi 2x stalo,že i když film a titulky se do nejmenších detailů shodovaly,přehrávač to neakceptoval a musel jsem si sehnat titulky jiné.Přitom CD1 šlo v pohodě,ale CD2 ne.
reifik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marz 28. 3. 2007 11:05

A taky by bylo asi dobré mít vždy jeden soubor videa a titulků v jedné složce a druhé video a titulky zase v jiné atd. Kámošovi to jinak nejde.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hafca 28. 3. 2007 11:25

reifik píše:Ano titulky i film se musí absolutně přesně shodovat,mimo koncovek avi a sub,či srt.Přehrávači /alespoň mému Panasonicovi/vadí i rozdíl ve velkých,či malých písmenech a mezerách mezi slovy.
Ale už se mi asi 2x stalo,že i když film a titulky se do nejmenších detailů shodovaly,přehrávač to neakceptoval a musel jsem si sehnat titulky jiné.Přitom CD1 šlo v pohodě,ale CD2 ne.C/quote]

Někdy mají titulky jinou koncovku než je jejich skutečný formát. V počítači to nevadí, ale stolní přehrávač to většinou nezkousne. Před pálením je dobré si ověřit jestli přípona u titulků opravdu odpovídá skutečnosti.
hafca
Junior

Odeslat příspěvekod Tomasek1234 28. 3. 2007 12:24

A uplne nejlepsi je nejdriv 100% co kupuju a co to umi. Neni ten prehravac Philips? Nebo Panasonic? :D
Phenom™ X4 Quad-Core Black Edition 9950 2.6GHz 125W socket AM2+ ,BOX, 4GB RAM, ATi HD4850, Samsung SpinPoint F1 1TB, Samsung 2053BW, 20'', Seasonic :)
Tomasek1234
Junior

Odeslat příspěvekod hafca 28. 3. 2007 12:37

Tomasek1234 píše:A uplne nejlepsi je nejdriv 100% co kupuju a co to umi. Neni ten prehravac Philips? Nebo Panasonic? :D

Opravdu to není o přehrávači. Mám doma SiGMATek XM-400 Pro a Panasonica DMR-EH65EP-S, dál jsme to zkoušeli na Pioneeru DVR-540H-S a všude se stejným výsledkem. Některé titulky co se mi dostaly do ruky měly koncovku SRT a byly to SUB, nebo naopak. S tím si opravdu žádný stolní přehrávač neporadí. Zkus si to sám a uvidíš.
hafca
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků